Teen Wolf'un Son Sezon Fragmanı Yayınlandı

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash yeni bir haber konusu açtı

Teen Wolf'un Son Sezon Fragmanı Yayınlandı

Studio_20160722_055315-1024x346.jpg

Mtv'nin en çok izlenen dizilerinden olan fantastik-gençlik dizisi Teen Wolf son sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Uzun zamandır hakkında önemli haberler duymadiğimiz dizi, son sezon fragmanını hayranlarıyla buluşturdu. Şimdilik yayın tarihiyle ilgili net bir cevap alamazsak da son sezonu 20 bölümden oluşacak.
İşte O Fragman

Orijinal formatta oku

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Not düşeyim buraya: Son sezonu kasım gibi başlayabilirmiş:X
Keşke bu aylarda başlasaydı da çıksaydı aradan:F

@Çiğdem- tam da fındığa gidecek zamanı buldun :F neyse uğrarsan bak konuya:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Not düşeyim buraya: Son sezonu kasım gibi başlayabilirmiş:X
Keşke bu aylarda başlasaydı da çıksaydı aradan:F

@Çiğdem- tam da fındığa gidecek zamanı buldun :F neyse uğrarsan bak konuya:X
aa 21 temmuz diyordu haberde :F 20 bölümü ayrı bölümlerde veriyorlar normalde ilk 10 bölüm bu aylarda temmuz ağustos olmalı kalan 10 bölüm kasımda olmalıydı bakalım nasıl ayarlayacaklar :F

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
aa 21 temmuz diyordu haberde :F 20 bölümü ayrı bölümlerde veriyorlar normalde ilk 10 bölüm bu aylarda temmuz ağustos olmalı kalan 10 bölüm kasımda olmalıydı bakalım nasıl ayarlayacaklar :F
Ben de sen öyle diyince o gun twitter filan araştırdım :F Meğerse fragmanmiş:A
Kasın ayında filan başlayacak zaten yılbaşı tatılleri filan araya girerse 20 bölüm yaza ancak tamamlanır:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
umarım öyle olur:D
Son sezon toparlasalar da arkasından iyi bahsetsek:A
5.sezon bence final sezonundan önce baya toparladılar son sezondan keyif aldım ben genel olarak ayy ama şöyle bir baktığımızda bu dizi 3.sezonun 2.yarısında bozuldu ilk 2sezon evet çok güzeldi 3.sezonada öyle başladık peterin bir kadının boğazını parçalaması vardı 3.sezonun mini sezon arasında oraya kadar harikaydık ne olduysa 3.sezonun 2.yarısı kötü geçti ve berbat bir 4.sezon izledik 5.sezon toparladılar biraz final sezonuna umut verdiler bence :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
5.sezon bence final sezonundan önce baya toparladılar son sezondan keyif aldım ben genel olarak ayy ama şöyle bir baktığımızda bu dizi 3.sezonun 2.yarısında bozuldu ilk 2sezon evet çok güzeldi 3.sezonada öyle başladık peterin bir kadının boğazını parçalaması vardı 3.sezonun mini sezon arasında oraya kadar harikaydık ne olduysa 3.sezonun 2.yarısı kötü geçti ve berbat bir 4.sezon izledik 5.sezon toparladılar biraz final sezonuna umut verdiler bence :A
Geç yayınlanmasına ne diyorsun?(b)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Geç yayınlanmasına ne diyorsun?(b)
ay bitiyor sonunda kurtuluyoruz bu ergen işinden :F
sen sus bee teen wolf , originals ve vampir günlükleri 3 köklü dizim aynı yıl içinde bitecek :(

@Forumdash 20 bölümlük sezonlar 10 bölümü temmuz 10 bölümü ocak oluyordu ama bunlar ilk 10 bölümü kış yı verip diğer 10 bölümü gelecek yaz ayınamı bırakmayı düşünüyorlar anlamadım yani durum onu gösteriyor :A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
sen sus bee teen wolf , originals ve vampir günlükleri 3 köklü dizim aynı yıl içinde bitecek :(

@Forumdash 20 bölümlük sezonlar 10 bölümü temmuz 10 bölümü ocak oluyordu ama bunlar ilk 10 bölümü kış yı verip diğer 10 bölümü gelecek yaz ayınamı bırakmayı düşünüyorlar anlamadım yani durum onu gösteriyor :A
Aynen öyle bişey yapcaklar gibi. Mart ayında ikinci yarı 10 bölümünü verirler:X Hatta ilk yarı 10 bölümü kötü olursa daha çok emek harcarlar bol efektli filan izleriz 2.yarıyı:A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Aynen öyle bişey yapcaklar gibi. Mart ayında ikinci yarı 10 bölümünü verirler:X Hatta ilk yarı 10 bölümü kötü olursa daha çok emek harcarlar bol efektli filan izleriz 2.yarıyı:A

Lo belki ilk 2 sezondaki gibi 12 bölüm olur bu sezon (b)

2. Sezon 5. Bölümdeyim bu arada Çiğdem :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
3.sezona kadar da hakikaten baya iyiydi sonradan biraz düşüş oldu..5.sezonda baya bir toparlandı aslında..yeni sezon fragmanı içinde bence baya iyi:)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@Çiğdem- bu başroldeki kıza baya gıcık oldum. 2. Sezon finalindeyim pis kız Vampir günlüklerindeki ninanın yanından bile geçemez pis beceriksiz kaknem .ss