Tatlım Tatlım'dan Afiş ve Fragman Geldi!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Tatlım Tatlım'dan Afiş ve Fragman Geldi!

C4r6fJrWMAAAC24-717x1024.jpg

Önümüzdeki ay vizyona girecek olan Tatlım Tatlım'dan afiş ve tam fragman yayınlandı.

Yılmaz Erdoğan'ın 'Haybeden Gerçeküstü Aşk' isimli oyunundan uyarlayıp yönetmen koltuğuna oturduğu; başrollerini Şebnem Bozoklu, Gupse Özay, Büşra Pekin, Aylin Kontente, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman, Serkan Keskin ve Bülent Emrah Parlak'ın paylaştığı yapım, aynı partide tanışan 4 çiftin ilişkilerinin yaşadığı değişim sürecini beyazperdeye taşıyacak.

Tatlım Tatlım, 17 Mart'ta sinemalarda!

Orijinal formatta oku

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
Filmden çok sit-com havası var. Yine de kadro sağlam ve o kadronun arkasındaki isim hepsinden de sağlam. Her türlü izlenir.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Güzel fragman olmuş, Yılmaz Erdoğan özellikle kelime oyunlarıyla farkını yine hissettiriyor. Kadro zaten muhteşem. :D

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061
Kadro gercekten cok iyiymis. Izlerim büyük ihtimal. Dün aksam Büsra Pekin´in bir baska filmini izlemistim, iyi denk geldi fragman. :D

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Ben bu Tatlım Tatlım filmini niye ilk defa görüyorum. Beyaz Show olmasa daha haberim olmazdı. Hoşuma giden oyuncular Gupse ve Şebnem var filmde :A Aylin de iyidir :D Büşrayı sevmem.Onun yerine Algı Eke filan olsaymış daha iyi olurmuş. :D Bu aralar güzel şeyler oluyor. Önce Masum da sevdiğim oyuncular toplandı şimdi de bu. Güzel film olur umarım.