Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
30111839.jpg

Star TV'nin merakla beklenen yeni dizisi Tatlı Küçük Yalancılar bu akşam 20.30'da yayın hayatına başlıyor.

Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Büşra Develi, Dilan Çiçek Deniz, Melisa Şenolsun ve Beste Kökdemir'in yer aldığı, yönetmenliğini Cem Karcı'nın üstlendiği, senaryosunu uyarlamasını Elif Usman Ergüden'in kaleme aldığı O3 Medya imzalı dizide, aynı üniversitede okuyan beş yakın arkadaşın, hep beraber eğlendikleri bir gecenin sonunda aralarından birinin ortadan kaybolmasıyla değişen hayatlar anlatılıyor.

Diziyle ilgili bölüm yorumlarınızı ve fragman paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Tatlı Küçük Yalancılar her Pazartesi 20.30'da Star TV'de!

Son düzenleme:

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Mayıs'tan beri bekliiyordum, fragmanlarını orjinaline göre beğenmesemde izlememek olmaz :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Diziyi kesin izliycem :)

Fragmanlari çok guzeldi :love1:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Fragmanları çok kötüydü bana göre, ama tutacağı kesin gibi görünüyor. Başarılar.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Orjinalini izlemedim :)

Aslında bunu izlemek yerine orjinalini izliycektim ama baktim 6 sezon ve her sezonu 22-23 bölüm hemen kapattim :)

Bunu izliyim önce eğer beğenirsem seneye orjinalini izlerim :)
Ben 1.sezonunu bir haftada bitirmiştim. Mayıs'ta başladım ve 6.sezonun 2.bölümündeyim. :A

İzlemeni tavsiye ederim. 3-4 bölüm izle bırakamayacaksın:)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Spencer-Serenay Sarıkaya
Hanna-Eda Ece
Emily-Merve Boluğur
Aria-Bensu Soral
Alison-Gizem Güven

Kızların tamamı bu şekilde olsaydı daha benzer ve ilgi çekici olurdu, ama orjinali ile birebir yapmak zorunda değiller sonuçta:)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Bu yaz sadece 2 dizi benim ilgimi çekti, o dizilerden birisi "Tatlı Küçük Yalancılar".
Ama bugün TV'den izleyemiyeceğim. Yarın net'ten bakarım kesin. Umarım beklediğim gibi bir dizi olur. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
diziyi çok başarılı buldum ben kurgusu müzikleri çok başarılı
ve yabancı dizilerin bilim kurgusunda olan gerilim var bu dizide
1.dakikadan son saniyeye kadar gerilim hiç dizinin üstünden kalkmadı buda beni diziye çok çekti :-):-):-)

ayy dizide tek eksik nokta var oyuncu seçimleri rezalet inş böyle başarılı bir diziyi sırf oyuncu seçimleri yüzünden harcamazlar
ayoll hannaya seçilen oyuncuya bakın @xemrexxx bu kızı @destere görün vlla orjinal hannadan bile soğur böyle çirkin bir kızı hanna rolune seçenleri aklım almıyor kız bildiğiniz çirkin :F
dizinin kurgusu çok başarılı ama neden bu rezalet oyuncu seçimelri yapıldı ayy şu hannaya seçilen kıza bakın yaa kimin torpiliyle gelmiş buraya:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizide inanılmaz gerilim heyecan var

Açelya olayını anlamadım ben başlarını izlemeim @Çiğdem-
bu mesaj atan a olan kişi açelyanın katili ama a nın kim olduğu bu dizinin yabancı versionunda bile henüz açıklanmadı oyüzden son sahnede görülen adam a değil cnm açelya bu kişiyi tanıyormuş kızlar onu öğrendiler :-):-)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Tatlı Küçük Yalancılar dünya gündeminde.
Ben diziyi çok beğendim.
Yalnız orjinalindeki dizide 4. sezonda anlatılan şeyi 1.bölümde anlatmıştır türkler.
Müzikler de çok iyiydi.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- Açelyada bir düşman havası sezdim.Katili de bildiğine göre kızlara oyun oynamış zamaninda
benimde gözüm tutmadı zaten o kızıda bilerek yaktı bence katilide bliyormuş ama orjinalini ben izlemedim oyüzden çok bilgim yok ama kızın öldüğü kesin yani orasını biliyorum o yönden oyun oynanmıyor ama gerisini bende bilmiyorum :F:F:F

dizide tek eksik yön kızlar çok çirkin ve çok yanlış seçilmişler onun hrici dizinin kurgusu çok iyi gerilim bölüm bitene kadar hiç kaybolmadı:-)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- Açelya(Beste Kökdemir) çok iyi oynadı bence.
başarılıydı ama diziden ayrıldı hanna karakteri tam bir fiyasko bukadar saçma bir tercih uzun zamandır görmüyordum orjinalını izleyenler sırf bu tercih için bile diziyi bırakabilir bildiğin çirkin birisini alıp hannanın yerine koymuslar söz bulamıyorum söylemeye :F:F:F