Tatlı İntikam'ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tatlı İntikam'ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

CdnQIAQUEAAjVtP-150x150.jpg

Kanal D'nin yeni dizisi Tatlı İntikam'ın yayın tarihi belli oldu.

Yapımcılığını D Productions'ın üstlendiği, başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Zeyno Gönenç, Ayşenil Şamlıoğlu, Hazal Türesan, Bülent Seyran ve Kerem Atabeyoğlu gibi isimlerin paylaştığı yapım, nikah masasında terk edilen Pelin isimli genç ve güzel bir kadının geçmişte aldığı bir 'ah'ı düzeltebilmek ve üzerindeki laneti kırmak için yaşadıklarını konu alıyor.

Tatlı İntikam, ilk bölümüyle 26 Mart Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Beklenen tarih. :D

Cumartesi Survivor dışında iyi reyting alan bir yapım yok, inşallah tutacak dizi ve Kanal D'nin bu sezon tutturduğu ikinci dizi olacak. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Oha, Kaçak Gelinler çakması bir konu. İzlemeyi düşünmüyorum, lakin jeneriği dinler kapatırım. :D:D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bu dizinin ilk fragman konusunda yanlış hatırlamıyorsam bakabileceğini söylüyordun, ne çabuk fikir değiştirdin? :X
kesin izlerim dememişim işte.:D konu kaçak gelinler çakması orjinalini izlemişim çakmasını izleyerek 2 saatime yazık etmeyim diyerek şu an kesin olarak bakmayı düşünmüyorum.:D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
kesin izlerim dememişim işte.:D konu kaçak gelinler çakması orjinalini izlemişim çakmasını izleyerek 2 saatime yazık etmeyim diyerek şu an kesin olarak bakmayı düşünmüyorum.:D
"Kaçak Gelinler çakması" derken onun bölümlük konularından biri olsa gerek, ana konu öyle değildi çünkü. :X

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
"Kaçak Gelinler çakması" derken onun bölümlük konularından biri olsa gerek, ana konu öyle değildi çünkü. :X

Aynen, Kaçak Gelinler'de yanlış hatırlamıyorsam Şebnem'de nikah masasından terk ediliyordu onun dışında benzerlik göremedim, kaldı ki fragmandada farklı olduğu apaçık belli. :X

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
nikah masasından terk edilen ve sonrasında intikam oyunları bla bla bla. :D Hem yazın romantik komedi kotamı Zeynep'ime ayırdım. Yazın ekranı toz duman edicez.:cool:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hanım Köylü birkaç hafta sonra başladığında tüm dizileri olduğu gibi bunu da ezip geçecek inşallah. :A

Son düzenleme: