Tarkan'ın 2.Klibi Yolda!

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash yeni bir haber konusu açtı

Tarkan'ın 2.Klibi Yolda!

tarkan.jpg

Geçtiğimiz yaz çıkardiği 10.cu stüdyo albümü olan 10'nun ilk video klibi Yolla'ya gelmişti.​

Birçok eleştirelere rağmen en çok dinlenenler listesine adını yazdıran Tarkan, albümün 2.video klibini tamamladı.​

Albümün 2.video klibi ise albümde de en çok beğenilen şarkılar arasında öne çıkan "Beni Çok Sev" adlı parçaya geliyor. Televizyon ekranlarında da video klibin tanıtımları bu akşam itibariyle dönmeye başladı.​

İşte O Reklam

Orijinal formatta oku

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Yok (ama çıkarırsa hiç şaşırmam:F)
Dedi ya reklamlarla albümü tanıttı filan diye :X Hadi ilk klibi için reklam döndü ama 2.klip için niye reklam dönuyor :F
Haklı ama benimde dikkatimi çekti bi klip için bu ka reklam ilginç. :A Şu an kankisinin doğum günü partisinde klibi görünce twitterdan geçer dalgasını.:A

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2 hafta öncesini baz almış Hadise'nin ki de 2-3 haftalık işte izlenmeside Vay'dan dediği gibi kat be kat üstün. :X
Netdye baktım tek aynı zamana dek gelen Hadise ve Serdar :A Serdara laf atmayacağina göre:F
Hadisenin klibi biraz spekülasyona denk geldi :X Magazinlikti. Hande'min de iyice izlenmesi düşmüş bee... Günlük 100k zor görüyor:( Bizimi trollüyor Hande böyle laf sokarak :A Hemen slowlardan birine klip çekmeli yabncı bi mankenle:F

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Netdye baktım tek aynı zamana dek gelen Hadise ve Serdar :A Serdara laf atmayacağina göre:F
Hadisenin klibi biraz spekülasyona denk geldi :X Magazinlikti. Hande'min de iyice izlenmesi düşmüş bee... Günlük 100k zor görüyor:( Bizimi trollüyor Hande böyle laf sokarak :A Hemen slowlardan birine klip çekmeli yabncı bi mankenle:F
Şarkı güzel dinlenme sayısını hakediyor ama klipte bu kadar izlenmede büyük etken ama Hande çekmez böyle klip nişanlısından dolayı. :X

Benden Sonra günlük 200K yı zorluyor fena değil şu an 50Mn'a kadar, düşmeden böyle gider umarım.

Sözde Şükür'e klip gelicek ama ben inanmıyorum çünkü yakında Aylin'le Manzara şakısı yayınlancak hemen peşine İng çalişmasi var Şükür'ü de yaza kliplendiremicene göre? Ben umutsuzum ama bakalım. :T:

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şarkı güzel dinlenme sayısını hakediyor ama klipte bu kadar izlenmede büyük etken ama Hande çekmez böyle klip nişanlısından dolayı. :X

Benden Sonra günlük 200K yı zorluyor fena değil şu an 50Mn'a kadar, düşmeden böyle gider umarım.

Sözde Şükür'e klip gelicek ama ben inanmıyorum çünkü yakında Aylin'le Manzara şakısı yayınlancak hemen peşine İng çalişmasi var Şükür'ü de yaza kliplendiremicene göre? Ben umutsuzum ama bakalım. :T:
Her sözlediği çalişma geçikmeli oldugu için kışa bir slow yapiştirsin :X Ocak ayı mesela.. Sevgilisi de yakışıklı o oynasın :A Hem aşkları feomen oldu geçenlerde :F Millet meraktan izler. Tarkan'nın beni çok sev şarkısına atağına misafir yada şükür harika bir skill vuruşu olurdu :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Doğru şarkıya klip çekiyor. Bence Yolla’dan daha güzel bir şarkıydı önce Beni Çok Sev’e klip çekilmeliydi ama tabi lanet olası marketing..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şarkı klip çıkma dan yılın şarkıların dan oldu zaten :A :A :A

Aacaipsin ,Ölürüm Sana , Karma Albümün den sonra en kaliteli albümü oldu Tarkanın ,Dudu Albümü de dahil diğer geriye kalanlar dan daha iyi :A

Yolla 200 milyonu aştı izlenme de , gelecek yaz ayına da bunu bekliyoruz :Z:Z:Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beni Çok Sev 70 milyona klipsiz yaklaştı, bakalım klipli ne yapacak? Bekliyoruz merakla. :D