Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Tarantino Yeni Bir Star Trek Filmi İçin Kolları Sıvadı!

Bu konu 'Film & Sinema Haberleri' forumundadır ve mesmeso61 tarafından 7 Aralık 2017 başlatılmıştır.

1. mesmeso61

mesmeso61 Moderatör
    Moderatör

Sinema tarihinde kendine has tarzı ile bilinen ünlü yönetmen Quentin Tarantino'dan hayranlarını heyecanlandıran bir haber geldi.

Şu aralar dokuzuncu filmi ile uğraşan Tarantino bir yandan da yeni bir Star Trek filmi için planlar yapıyor. Kendisi bu doğrultuda Paramount'un kapısını çaldı ve şirketten onayı aldı. Onayı aldıktan sonra ise J.J. Abrams ile toplantı yapan Tarantino masadan mutlu ayrıldı. Abrams ve Tarantino önderliğinde bir yazar ekibi fikri senaryo haline getirecek. Her şey planlandığı gibi giderse bir sonraki Star Trek filminin yönetmen Quentin Tarantino, yapımcısı ise J.J. Abrams olacak.​

Şunlar da ilginizi çekebilir:

• Beğendim Beğendim x 2
  2. destere

destere Favori Üye
    Favori Üye

bu vatandaş sinemayı bırakmamışmıydı @MEnes  ?  bir ara öyle bişey duymuştum bu son filmim demişti sanırım ya da benmi yanlış hatırlıyorum başka birimiydi :)

3. MEnes

MEnes Emekli
    Emekli

Son 3 filmim var diyordu The Hateful Eight'ten önce. 9. filmi son filmi olacak yani 2 filmi daha var. 1'i bu olabilir. :)

• Beğendim Beğendim x 1
  4. mesmeso61

mesmeso61 Moderatör
    Moderatör

Bence bunu saymayacak. Kendisi yazıp kendisinin yönettiği filmleri dikkate almalıyız bence.

5. destere

destere Favori Üye
    Favori Üye

2019 da yayınlanacak filmini bekliyorum bu star trekli benlik değil sanırım :)

• Beğendim Beğendim x 1

Sayfayı Paylaş