Türkiye Süper Ligi Yayınları Azerbaycan'da da Yayınlanacak

Turkuazz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
noimage.jpg

200px-S%C3%BCper_Lig_logosu.png

Türkiye Süper Ligi maçları Azerbaycan'da da yayınlanacak.Daha önce Amerika,Fransa,Ortadoğu,Afrika Kıtası,Sırbistan,Slovenya,Macaristan,Polonya,Romanya ülkelerinde yayınlanacağı açıklanan Süper Lig maçları nın bu defada Azerbaycan'da yayınlacağı açıklandı.Azerbaycan'ın Cbc Sport adlı kanalnda haftada iki süper lig yayının olacağı açıklandı.Maçların yayınlanacağı Cbc Sport kanalının sitesinden duyuruldu.
http://www.cbcsport.tv/news/cbc-sport/news-19540/

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Ligimiz dünyaya açılıyor ancak biz halida kaliteyi düşürmeyi tartışıyoruz.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Kanal uyduda var. Şifre konusu nasıl olacak acaba.

Her durumda harika haber. :X

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Bu haberi bekliyorum diyordun sonunda oldu bu arada yayın karasalda olur bu ortada ama uydu durumu konusunda nasıl olur bilinmiyor:X
Aynen, bayağı içten istemişiz oldu. :D Bein Sport izin vermez bence uyduda olmasına. Zaten karasalda olması yeter bana. :X Bu arada beklediğimden çok daha az neşeyle karşıladım haberi. Ona daha çok şaşkınım şu an. Bir kaç sene önce sonra muhtemelen çok büyük bir sevinçle kutlardım bu haberi. Normal geldi nedense. :D

Turkuazz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Aynen, bayağı içten istemişiz oldu. :D Bein Sport izin vermez bence uyduda olmasına. Zaten karasalda olması yeter bana. :X Bu arada beklediğimden çok daha az neşeyle karşıladım haberi. Ona daha çok şaşkınım şu an. Bir kaç sene önce sonra muhtemelen çok büyük bir sevinçle kutlardım bu haberi. Normal geldi nedense. :D
Karasalda olmasıyla dediğin şekilde yeterli oluyor uydu yayını konusunda durum karışık bazı sayfalar uydu yayını olur diyor bazı sayfalar kapalı olur diyor.bu arada haberi normal karşılaman belkide bu tarz yayınlara alışkın olmandan olabilir çünkü kanalın yayın içeriği çok iyi:X

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Karasalda olmasıyla dediğin şekilde yeterli oluyor uydu yayını konusunda durum karışık bazı sayfalar uydu yayını olur diyor bazı sayfalar kapalı olur diyor.bu arada haberi normal karşılaman belkide bu tarz yayınlara alışkın olmandan olabilir çünkü kanalın yayın içeriği çok iyi:X
Azerbaycan'da Türkiye'deki gibi geniş bir pazar olmadığı için yayın hakları neredeyse tamamen devletin elinde. CB Sport, İdman Azerbaycan olsun hepsi devlet kanalları. O yüzden yerel halk dilediği maçı rahatlıkla izleyebiliyor. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Lig bir çok ülkeye satıldı hala yabancı sınırı getirmeyi tartışıyor siyasiler ve futbol özürlü futbol yöneticileri. Yazık ya.

Turkuazz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Azerbaycan'da Türkiye'deki gibi geniş bir pazar olmadığı için yayın hakları neredeyse tamamen devletin elinde. CB Sport, İdman Azerbaycan olsun hepsi devlet kanalları. O yüzden yerel halk dilediği maçı rahatlıkla izleyebiliyor. :)
Bu şekilde çok daha iyi aslinda maçlarda izleyici yayınları sorunsuz olarak takip etmiş oluyor:)