'Türk Malı' Nedeniyle 'Çukur'un Sezon Finali Ertelenecek!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
vPzgg6.png

Show TV'nin 2010 - 2011 yılları arasında yayınlanan ve yayınlandığı dönem büyük ses getiren başrollerinde Binur Kaya ve Şafak Sezer'in yer aldığı Süreç Film imzalı Türk Malı Show TV'nin tam 7 yıl sonra başını yaktı!

7 YIL SONRA GELEN MAHKEME KARARI!
HT yazarı Sevilay Yılman'ın köşesine taşıdığı karar şöyle; " 7 yıl önceye ait bir ceza. Ve daha da tuhaf olan şu; o tarihlerde alınan bu karara karşı Show TV mahkemeye müracaat etmiş ve yürütmeyi durdurma kararı almış. Dava önce Show TV'nin lehine sonuçlanmış, daha sonra ise Danıştay tarafından karar bozulmuş ve dava reddedilmiş. Ancak söz konusu davanın daha karar düzeltme aşaması sürerken nasıl bir yerden ateş aldıysa RTÜK, alelacele haftaya, tam da finalinin olacağı günde Çukur'un yayın saatinde uygulamaya karar vermiş." dedi.

Çukur'un bu nedenle sezon finali bölümü 1 hafta gecikmeli yayınlanacak.

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Haberi de "Eyyy RTÜK" diye yazmış Sevilay. :A

Ben de anlamadım. :(
Ne yapılarda 7 yıl önce biten diziye ceza kestiler tahminen star tv den kaynaklı Sizin Çukur dizisini tehlikeye attılar belgesel pek olmuyor Sihirli annem yerine kaç defa belgesel seyrettim belgesel reyting düşürtüyor

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Daha önce bu tür saçmalıklara tanık olmuştum ama bunun kadar saçmasını ilk kez görüyorum. Bir de Show'da o kadar boş gün varken niye pazartesi onu düşünmek lazım. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com