Türk Dizilerinin Latin Amerika'daki Başarı Durumu

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
DNufBf5U8AANjsD.jpg

Biz xemrexxx olarak yine gerçeklerle karşınızdayız.Dizilerin ilgiyle izlendiği Latin Amerika'dan son durumu aktaracağız.​

Neyse Kolombiya ile başlayalım. Kanal 7'nin günlük dizisi Elif bu ülkede fırtınalar estiriyor. Şu ana kadar ülkede yayınlanan Türk dizileri arasında en çok izleneni olan Elif, ilk 10'dan düşmüyor. Ülkede yayınlanan diğer Türk dizileri Fazilet Hanım ve Kızları ve Kanatsız Kuşlar ise 1 reytingin altında kalsalar da yayınlandıklara kanala göre iyi oranlar alıyorlar.
kol.png

Peru'da ise Vatanım Sensin en çok izlenen Türk dizisi (listede 5.sırada). Listedeki diğer diziler Elif ve Aşk Yeniden (10.sırada)
peru.png

Uruguay'da şu sıralar en çok izlenen Türk dizisi Vatanım Sensin. (3.sırada listede) Yakın zamanda final yapan O Hayat Benim dizisi de günlük listede ilk 5'te yer alıyordu. İlk başlarda ilgiyle izlenen Kırgın Çiçekler ise şimdi liste dışı.
b bg gb.png

İspanya'da yayınlanan Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisi genel sıralamada geride olsa da kanalının en çok izlenen işi.
v ,ffb.png

Meksika'da ise Muhteşem Yüzyıl Kösem (9.) dizisi Aşk-ı Memnu (10.)'yu geçerek şaşırtıyor.
b b bgh.png

Paraguay'da ilk sırada O Hayat Benim ve Muhteşem Yüzyıl birincilik mücadelesi verirken Kara Sevda, Elif ,Güllerin Savaşı ve Beni Affet takip ediyor. Poyraz Karayel ve Küçük Gelin de ilk 10'a girebilen diğer diziler.
b bbgb.png

Ekvator'da ise O Hayat Benim ve Muhteşem Yüzyıl birncilik mücadelesi veriyor.
gfbgfbg.png

Panama'da ilk sırada yine O Hayat Benim var. Diğer Türk dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün ise 3.Başka bir kanalda yayınlaan Adını Feriha Koydum da ilk 5'te yer alıyor.
v bfgbgf.png

El Salvador'da ilk sırada Sıla dizisi var onu Adını Feriha Koydum ve Karagül takip ediyor.
bhgbghb.png

Kosta Rika'da ilk sırada Muhteşem Yüzyıl var. Sıla, Adını Feriha Koydum, Elif ve Karagül ilk 10'daki diğer diziler.
bvcb.png

Nikaragua'da ilk sırada Muhteşem Yüzyıl yer alıyor. Sıla dizisi 2. ve Karagül 4.sırada
ghgfhgfh.png

Arjantin'de en çok izlenen dizi Muhteşem Yüzyıl iken gündüz kuşağı dizileri Elif ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki de iyi reytingler alıyor. Kara Para Aşk dizisi ise düşük reytingleri nedeniyle 23:30'a atılmış durumda.
ghgfhfghfg.png

Türk dizilerini Latin Amerika'da ilk kez yayınlayan Şili'de ise Cesur ve Güzel ve Yaprak Dökümü dizileri 10 reytingi geçseler de ilk10'a girmekte zorlanıyorlar. Güneşi Beklerken dizisi ise 8.2 reytingle açılışı yaptı.
Me Robó Mi Vida - El Sultán - Paraguay.jpg

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
kız 15 ülkeden reytingleri koydum eee artıkın PR için yalan haber açanlar bir kez daha düşünür:A

neyse konuyu açarken farkettim @denizz19 un kökleri kesin el salvadora dayanıyor:

@Forumdash @mesmeso61 @batuhankaralar sizin ay yapım çaptan düşmüş eski dizilerinizden fgsn nin tekrarı kpa ve cesur ve güzeli geçiyor gibi:A @sokak sanati hemen sevinmesin meksika da da kösem aşk ı memnuyu geçiyor mavi top patlamış yine:A @Yiğitt @Aserat :A

elifciğimi çekemeyen @Çiğdem- en büyük nanik sana:A @xBUGRAx @Dosi @ozmoturk @cookies @destere görüyorusunuz efsunum nasıl büyük bir marka:bhr:

@vadikızı @S.G.A.T. @MasacRE- @kerem @Harunnn60 @eskici @YıldırıM @Ahmed @serhatt @yatutarsa
ay neyse çok yazdım hadi ben kaçtım good night herkese:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız 15 ülkeden reytingleri koydum eee artıkın PR için yalan haber açanlar bir kez daha düşünür:A

neyse konuyu açarken farkettim @denizz19 un kökleri kesin el salvadora dayanıyor:

@Forumdash @mesmeso61 @batuhankaralar sizin ay yapım çaptan düşmüş eski dizilerinizden fgsn nin tekrarı kpa ve cesur ve güzeli geçiyor gibi:A @sokak sanati hemen sevinmesin meksika da da kösem aşk ı memnuyu geçiyor mavi top patlamış yine:A @Yiğitt @Aserat :A

elifciğimi çekemeyen @Çiğdem- en büyük nanik sana:A @xBUGRAx @Dosi @ozmoturk @cookies @destere görüyorusunuz efsunum nasıl büyük bir marka:bhr:

@vadikızı @S.G.A.T. @MasacRE- @kerem @Harunnn60 @eskici @YıldırıM @Ahmed @serhatt @yatutarsa
Ayy gece gece başka işinmi yok ayoll bu veleti çıkardın karşıma :F Birde ben kaçıyorum diyorsun benim uykumu kaçırdın kaç :A :A :A @eskici @Forumdash @kerem @serhatt @Harunnn60

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060

Efsunum gavur ülkelerinde bile zirveye oynuyor tebrikler olsun :A :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kısaca Kanal D çok başarılı diyoruz, maşallah her gün zirveye oynamış. :bhr: Fatmagül'e selamlar olsun...