Survivor'da Kimi Görmek İstersiniz?

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Survivor 2018e kim gitsin?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Doğu kardeşimde yazmış kimseden ziyade bu yarışmayı mümkünse artık görmek istemiyoruz tiksiniyorum çünkü

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
survivor tarihinin belkide en kötü reyting yılını yaşadılar üstelik finaldeki rezaletten sonrada azıcık katlanan o azalanan seyirciyide kaçırdılar :F

acun bunun farkında hemen all stara sarılmakta buldu çareyi ama daha all starda kurtarmaz bu yarışmayı yayından kalksın bence :A :A :A

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Acun'un formatlarını beğenmeyebilirsiniz ama şu an Yunanistan'a bile program yapıp reyting rekoru kırıyor.İlerleyen dönemlerde başka ülkelere de program yapacakmış.Ben kendi adıma bir Türk firmasının bu çapta işlere imza atmasından memnunun.Acun'a karşı beslenen bu anlamsız sevgisizliği pek anlamıyorum açıkçası :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Acun'un formatlarını beğenmeyebilirsiniz ama şu an Yunanistan'a bile program yapıp reyting rekoru kırıyor.İlerleyen dönemlerde başka ülkelere de program yapacakmış.Ben kendi adıma bir Türk firmasının bu çapta işlere imza atmasından memnunun.Acun'a karşı beslenen bu anlamsız sevgisizliği pek anlamıyorum açıkçası :D
Yunanistan'da bile diyorsun da Yunanistan'da ki kanallar bizdekilerin çok çok altında, sektördeki boşluğu görüp orda kanal açtı zaten. :D

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Yunanistan'da bile diyorsun da Yunanistan'da ki kanallar bizdekilerin çok çok altında, sektördeki boşluğu görüp orda kanal açtı zaten. :D

Daha önce niye kimse yapmamıştı? En azından bazı şeylere öncülük ediyor.Adamın her yaptığını eleştirmek bana biraz çekememezlik gibi geliyor kusura bakmayın.Bu arada Acun fanı değilim,sadece objektif bakıyorum :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
geçen yılkı reyting sıralamasında en kötü sezonu geçirdiler finalde büyük rezillik yaşandı bu yıl all starda kurtaramaz bunları son veda sezonu olur cnm :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Daha önce niye kimse yapmamıştı? En azından bazı şeylere öncülük ediyor.Adamın her yaptığını eleştirmek bana biraz çekememezlik gibi geliyor kusura bakmayın.Bu arada Acun fanı değilim,sadece objektif bakıyorum :D
Yunanistan'da ekonomik kriz var, yapan olsa bile Acun'un yaptı prodüksiyonu yapmaları çok zor. Her yaptığı eleştirilmiyor ki, artık 10 sene oldu aynı formatları ısıtıp ısıtıp öne çıkıyor haliyle eleştiri gelmesi normal değil mi? :D

geçen yılkı reyting sıralamasında en kötü sezonu geçirdiler finalde büyük rezillik yaşandı bu yıl all starda kurtaramaz bunları son veda sezonu olur cnm :A :A :A
Klavyenden bal akıyor yine. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yunanistan'da ekonomik kriz var, yapan olsa bile Acun'un yaptı prodüksiyonu yapmaları çok zor. Her yaptığı eleştirilmiyor ki, artık 10 sene oldu aynı formatları ısıtıp ısıtıp öne çıkıyor haliyle eleştiri gelmesi normal değil mi? :D

kalbini çıkar at ozaman cnm deyer o mesaja kalpsiz yaşamak :A :A :A

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535

Dünyanın her yerinde zaten farklı farklı projeler yapılıyor her sene değil mi? :D Aklıma gelen ilk örnek "American Idol" yarışması 10 küsür sene sonunda final yaptı.Yani bir formatı 2-3 sene yapıp sonrasında hadi bitirelim diye bir mantık yok hiçbir yerde :D Jüriler değiştirilip bir şeyler eklenip uzun süre devam ettiriliyor.Bunda anormal bir şey olduğunu sanmıyorum :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Doğu @MEnes @destere ve @MasacRE- gitsin isterdim.
kendi aralarında kuliste kimi önce şutlamak istediklerini bilmek isterdim :A aralarında kim lider ruha sahip bilirdik.
@S.G.A.T.
Biz gitsek yarışma çok farklı bir kafaya bürünürdü heralde. Oradaki insanlar kafayı yerdi gibi böyle bir ekip karşısında. İlk kimi şutlayacağımızı ise kestiremiyorum ama ekibin bölünmesi ortalığı iyice karıştırırdı. :A

Ha bu arada yarışmadan tiksiniyorum gördükçe. En son 4 5 yıl önce izlemiştim düzenli sonrasında hiç bakmadım.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Biz gitsek yarışma çok farklı bir kafaya bürünürdü heralde. Oradaki insanlar kafayı yerdi gibi böyle bir ekip karşısında. İlk kimi şutlayacağımızı ise kestiremiyorum ama ekibin bölünmesi ortalığı iyice karıştırırdı. :A

Ha bu arada yarışmadan tiksiniyorum gördükçe. En son 4 5 yıl önce izlemiştim düzenli sonrasında hiç bakmadım.
aranızda en ılımı olarak görünen @MasacRE- yi hedef alırsınız ilk önce :A sıradaki sen olursun.
@destere espirileriyle @Doğu da kavgalarıyla reyting getireceği için Acun onları fibale taşır :D
Son 3 senedir takip ettim ama az ondan öncesi tam bir Survivor izleyicisydim ve siz 4 lü grup yakışırdınız :A

aranızda en ılımı olarak görünen @MasacRE- yi hedef alırsınız ilk önce :A sıradaki sen olursun.
@destere espirileriyle @Doğu da kavgalarıyla reyting getireceği için Acun onları fibale taşır :D
Son 3 senedir takip ettim ama az ondan öncesi tam bir Survivor izleyicisydim ve siz 4 lü grup yakışırdınız :A
Bu sene parkur haricinde izlemedim. seneye hiç bakmayabilirim :D