Survivor 2018'de Beklenmeyen Veda | 13 Haziran 2018

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Adaların birleşmesi ve oyunların bireysele dönmesiyle birlikte oynanan ilk bireysel dokunulmazlıkta kadınlarda Nagihan ve erkeklerde Adem dokunulmaz oldular. Ada konseyinde ilk aday Merve Aydın oldu. Dokunulmaz olan Adem, Hakan Hatipoğlu'nu, Nagihan ise Sema Apak'ı aday gösterdi.

Bireysel oyun sonrası adaya ilk veda eden isim Merve Aydın oldu.

cc5u0001-min19045033145a80631ac40ed.JPG

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Merve Aydın, saniye farkla dokunulmazlığı kaçırmasaydı giden başkası olacaktı.
Benim için beklenen birşeydi bu 3lüde çünkü Mustafa'ya sus konuşma diye fırça atarken oylama yapılıyordu ve Adem ile Turabi'nin kavgasınıda ateşleyen oydu. Tüm bunlar onun fişini çekti. Oylamaya denk gelmesi etkiledi oyları.

Hakan Hatipoğlu 2 gün önce Merve'ye bu kızlar seni yollayacak dedi ve dediği gerçekleşti :D
Ben daha başlarda Merve'nin bu sene erken eleneceğini söylemiştim ve daha dün @eskici ye Merve elenecek dedim :D
Merve gidip düğün hazırlığını yapsın.
@MasacRE-
Sıradaki Sema olur inşallah :A Nagihan ile kim uğraştıysa hepsi teker teker gitti:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Semoşum gitmedi çok sevindim. Çok hoşuma gitti. Süper oldu sinsinin gitmesi:Z

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kiz resmen bir macun skandalı daha :eek:

Benim için beklenen birşeydi bu 3lüde çünkü Mustafa'ya sus konuşma diye fırça atarken oylama yapılıyordu ve Adem ile Turabi'nin kavgasınıda ateşleyen oydu. Tüm bunlar onun fişini çekti. Oylamaya denk gelmesi etkiledi oyları.

Hakan Hatipoğlu 2 gün önce Merve'ye bu kızlar seni yollayacak dedi ve dediği gerçekleşti :D
Ben daha başlarda Merve'nin bu sene erken eleneceğini söylemiştim ve daha dün @eskici ye Merve elenecek dedim :D
@MasacRE-
Sıradaki Sema olur inşallah :A Nagihan ile kim uğraştıysa hepsi teker teker gitti:A
Beklenen birşeydi :A
Sizin için beklenmeyen olduğu için başlığı böyle yazdım :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Babası şimdi evde benim kızım olimpiyatlara gitti diye ağlıyordur.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Sürpriz olarak nitelendirenler programı izlemiyor galiba. Merve bu sene hiç bir şey yapmadı ki hep diğer kızların gölgesinde kaldı, tartıştı, bağırdı. Normal sonuç. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Patates Kafa nasıl elenmemiş :eek:
Hakan Kıbrıs'a gidecek :Z
Şuana kadar hiç yanılmadım. Elenenleri hatta adaylar belli olmadanda eleneceklere nokta atışı yaptım. Bakalım bunuda tutturacakmıyım :A @MasacRE- bilir nokta atışlarımı :A
Bir sonraki dokunulmazlıkta Nagihan ve gönüllü bir erkek kolyeyi alırsa kalan 3 ünlü potada olur, aksi takdirde Nagihan veya Hakan hep potaya girer, o kesin :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
aaa geçen senelerde çok iyidi
Adı üstünde, geçen senelerde :A
ikincisinde destekliyordum ama bu sene hiç sevemedim.
Nagihan saniyeyle aldı dokunulmazlığı Merve'den ve iyiki gitti :Z
Sema'da Nagihan'dan önce elenirse benim beklentim karşılanacak.
Ben yukarda şunu yazdım "Merve Mustafa'ya sus konuşma diye fırça atarken oylama yapılıyordu ve Adem ile Turabi'nin kavgasınıda ateşleyen oydu. Tüm bunlar onun fişini çekti. Oylamaya denk gelmesi etkiledi oyları."

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,531
Puanı
1,060
Adı üstünde, geçen senelerde :A
ikincisinde destekliyordum ama bu sene hiç sevemedim.
Nagihan saniyeyle aldı dokunulmazlığı Merve'den ve iyiki gitti :Z
Sema'da Nagihan'dan önce elenirse benim beklentim karşılanacak.
Ben yukarda şunu yazdım "Merve Mustafa'ya sus konuşma diye fırça atarken oylama yapılıyordu ve Adem ile Turabi'nin kavgasınıda ateşleyen oydu. Tüm bunlar onun fişini çekti. Oylamaya denk gelmesi etkiledi oyları."
bu sene izlemediğim için bişey diyemiycem :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Olması gereken bir sonuç olmuş. Performansı bu sezon sıfırdı işi gücü kavga çıkarmak olmuştu. Elenmesine sevindim.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

@MasacRE-
Ben de Merve'yi bir adım öne koymuştum elenmesi için :A Şimdi Nagihan ile Sema'nın mücadelesinde Nagihan'ın yanındayız, karşı tarafı yolladıktan sonra da Nagihan elenir umarım onla işimiz bittikten sonra :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben de Merve'yi bir adım öne koymuştum elenmesi için :A Şimdi Nagihan ile Sema'nın mücadelesinde Nagihan'ın yanındayız, karşı tarafı yolladıktan sonra da Nagihan elenir umarım onla işimiz bittikten sonra :A
Nagihan Sema'yıda diyelimki pazartesi eledi. Sonra kimle yarışacak dokunulmazlığı almak için? :F
Acun erkeklerle yarıştırır mecbur :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Nagihan Sema'yıda diyelimki pazartesi eledi. Sonra kimle yarışacak dokunulmazlığı almak için? :F
Acun erkeklerle yarıştırır mecbur :A
Büyük ihtimal kadın erkek karşılıklı yarışabileceği oyunlardan koyar başka yol gözükmüyor, Damla da oynayabilecek gibi değil zaten :D