Survivor 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sema Nagihan'ı yendi :A @Dosi al bak bunu da belirttim :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hoşuma giden senin mesajındı. Bende benzer yazayım dedim :A
Ben sadece Hakan kısmını küçük yazacaktım aslında diğerlerini yanlışlıkla büyütmüşüm :A Neyse ünlüler geri döndü ama kaybedeceksek bu oyunu kaybedelim, zaten daha yeni İstanbul'a gittiler, arkadaşlarıyla konuşmasalar da olur :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben sadece Hakan kısmını küçük yazacaktım aslında diğerlerini yanlışlıkla büyütmüşüm :A Neyse ünlüler geri döndü ama kaybedeceksek bu oyunu kaybedelim, zaten daha yeni İstanbul'a gittiler, arkadaşlarıyla konuşmasalar da olur :A
Yani evet, bencede yazık alsınlar ama diğerleri bizim olsun :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ümit en az oy sahibi bence Mustafa'dan sonra
ikinci dokunulmazlığı gönüllüler alsaydı Ümit yine yolcu olurdu :D
@MasacRE- geçen hafta Mustafa'nın elenmemesi bu hafta işimize yaradı. Güçlü bir rakipten kurtulduk :A
Bir sonraki oylamada ünlüler en az bir oyun kaybederse ve Mustafa sembolü almazsa Gönüllüler bir hafta daha 6 kişi olurlar.
Ümit herkese bol şans dedi Mustafa hariç :A
Mustafa, daha öncede söylemiş olduğu bir ismi yollamıştı, yine yaptı :A
ünlülerde en sevmediklerimden Ümit, çok kötü hareketleri vardı ve Nagihan'a çok saygısızlık yaptı

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ikinci dokunulmazlığı gönüllüler alsaydı Ümit yine yolcu olurdu :D
@MasacRE- geçen hafta Mustafa'nın elenmemesi bu hafta işimize yaradı. Güçlü bir rakipten kurtulduk :A
Bir sonraki oylamada ünlüler en az bir oyun kaybederse ve Mustafa sembolü almazsa Gönüllüler bir hafta daha 6 kişi olurlar.
Ümit herkese bol şans dedi Mustafa hariç :A
Mustafa, daha öncede söylemiş olduğu bir ismi yollamıştı, yine yaptı :A
ünlülerde en sevmediklerimden Ümit, çok kötü hareketleri vardı ve Nagihan'a çok saygısızlık yaptı
Mustafa'ya da ayıp etti. Aralarının en kötü olduğu isimlere bile güzel sözler söyledi, vedalaştı. Mustafa'nın yüzüne bile bakmadı. Çocuğun da bir suçu yok yani söyleyebileceği çok az isim vardı zaten, neyin tavrı bu :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Mustafa'ya da ayıp etti. Aralarının en kötü olduğu isimlere bile güzel sözler söyledi, vedalaştı. Mustafa'nın yüzüne bile bakmadı. Çocuğun da bir suçu yok yani söyleyebileceği çok az isim vardı zaten, neyin tavrı bu :D
Kendisi zirvelerin adamı ya, isminin söylenmesini yediremedi kendine. Oh iyiki elenmiş :Z
Herkes de bir ego, bir kendini zirvede görmeler, Mustafa'ya gelen giden saldırıyor. Potaya ilk koydukları isim.

Ümit bunu bir ihanet olarak görüyor :D sanırsın ki çok iyi kankaydıda sırtından bıçaklandı :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kendisi zirvelerin adamı ya, isminin söylenmesini yediremedi kendine. Oh iyiki elenmiş :Z
Herkes de bir ego, bir kendini zirvede görmeler, Mustafa'ya gelen giden saldırıyor. Potaya ilk koydukları isim.

Ümit bunu bir ihanet olarak görüyor :D sanırsın ki çok iyi kankaydıda sırtından bıçaklandı :D
Kaptan kaptan diye diye getirdiler buraya kadar zaten, ismi ilk çıktığında elendi :A Bundan sonra bir Mustafa kolay lokma gibi görünüyor dediğin gibi, o da elenince veya yine bireyseli alırsa çok zorlu potalar çıkacaktır :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Kaptan kaptan diye diye getirdiler buraya kadar zaten, ismi ilk çıktığında elendi :A Bundan sonra bir Mustafa kolay lokma gibi görünüyor dediğin gibi, o da elenince veya yine bireyseli alırsa çok zorlu potalar çıkacaktır :A
Bizde Nagihan sıkıntılı olabilir.
Ünlülerde Merve'de iyi değildir bence. Oylama günü Mustafa'ya sus konuşma tarzı tartışması etkilemiştir. Performansda iyi değil :D
Bir Turabi iyi oy almıştır. Sema'da iyi olacağını sanmıyorum.
Adem herşeye rağmen iyi oy almıştır Turabi'den sonra