'Survivor 2018' Bu Akşam Yayınlanmayacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
acun-ilicalidan-2018-yorumu,sX4Gu0TkYEKcZbnbJEvGaw.jpg

Dün akşam reytinglere bomba gibi bir giriş yapan Survivor'dan isabetli karar!

Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı sebebiyle dün 11 askerimiz şehit olmuştu. Survivor'un dün yayınlanması ve ülke gündeminde çok konuşulması büyük tepki topladı. Survivor'un bu akşam yayınlanması beklenen 2. bölümü yayınlanmayacak, yeni bölüm büyük bir ihtimal yarın akşam izleyiciyle buluşacak.

@eskici @MasacRE- @Harunnn60 @DarkLegenD @Polat Şaşmaz @Sherlock @papuleoo @Billy Kane @S.G.A.T. @HachiKo @dreamy @Forumdash ve izleyen diğer herkes...​

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Olması gereken bir karar olmuş. Tebrik ederim.

Gönül isterdi ki dünde yayınlanmasaydı ama yayınladılar :(

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Dün yayına girdikten sonra gelmedi mi şehit haberleri, tepki neden var ki? Eğer daha önce gelseydi yayınlanmazdı herhalde zaten panorama canlıyken haberi alır almaz kestiler yayını. Asıl bu akşam Çocuklar Duymasının yayın yapması tepki çekmeli

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Tepki gösterenlerin çoğuda akşam dizi izleyecek.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Tepki gösterenlerin çoğuda akşam dizi izleyecek.
Şehitlerimiz oldu tabiki özüleceğiz ama onların bize geride bıraktıklarını dizi izledik diye unutmayacağız. Biz insanız fıtratımızda farklı duygular vardır. Bazen güler, bazen ağlayabiliriz bunda tuhaf olan bir şey yok. Aksine tepki gösteremeyenler ne yapacak ben onu merak ediyorum.

Bir Allah rahmet etsin bile diyemeyen insanlar gördüm. Ve bu insanlar diğer insanları suçlayabiliyor.

En basitinden kaçımız kalkıp askerlerimiz için dua ediyoruz? Namazdan sonra kalkıp ellerimizi Allah'a açıyoruz? Yanlış anlama bunu senin için söylemiyorum ama eleştiri yaparken biraz dikkat etmeliyiz.

Misal akşam dizi izleyeceğim diye ben buna üzülmüş olmuyor muyum? Bu benim sevindiğim anlamına mı geliyor? Kesinlikle hayır. Allah şahit namaz kılarken askerlerimizi unutmuyorum ama devamlı olarak zihnimizi bir yere sabitleyemiyoruz bunu karşılıklı anlamalıyız.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Şehitlerimiz oldu tabiki özüleceğiz ama onların bize geride bıraktıklarını dizi izledik diye unutmayacağız. Biz insanız fıtratımızda farklı duygular vardır. Bazen güler, bazen ağlayabiliriz bunda tuhaf olan bir şey yok. Aksine tepki gösteremeyenler ne yapacak ben onu merak ediyorum.

Bir Allah rahmet etsin bile diyemeyen insanlar gördüm. Ve bu insanlar diğer insanları suçlayabiliyor.

En basitinden kaçımız kalkıp askerlerimiz için dua ediyoruz? Namazdan sonra kalkıp ellerimizi Allah'a açıyoruz? Yanlış anlama bunu senin için söylemiyorum ama eleştiri yaparken biraz dikkat etmeliyiz.

Misal akşam dizi izleyeceğim diye ben buna üzülmüş olmuyor muyum? Bu benim sevindiğim anlamına mı geliyor? Kesinlikle hayır. Allah şahit namaz kılarken askerlerimizi unutmuyorum ama devamlı olarak zihnimizi bir yere sabitleyemiyoruz bunu karşılıklı anlamalıyız.
Survivor izleyenlerde unutmuyordur emin ol. Sen nasılsa dizi izlerken 2 saatini kafanı boşaltmaya harcıyorsan bizde Survivor izlerken 2 saatte olsa oyalıyoruz kendimizi. Bu gündemi takip etmediğimiz anlamına mı geliyor. Her sabah gazete okuyan bir insan olarak şehit haberlerini okuduğumda ve hayat hikayelerini okuduğumda duygulanıp içimden duamı ediyorum buraya yazmam gerekmiyor Allah o anımı görüyor ve biliyor kullarına birşey ispatlamak zorunda değilim ve değiliz.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
acunun başına saksı düştü herhal

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Yayınlanmayacağını düşünmüştüm zaten en doğrusu bu çünkü ve öyle olmuş..

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Resmi twitter hesabı az önce yeni bölüm bu akşam diye paylaşım yaptı kafam karıştı (b)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Tweet silinmiş

Survivora tepki var da dizilere neden yok onu anlamadım.
Çünkü çok çekemeyen var reytingleri en iyi olduğu için, akşam Yeni Gelin, Gülizar vs. hepsi yayın yaptılar ama işte bir tek Survivora tepki var. Herhalde yayına girdikten sonra haber geldiğini idrak edemiyolar

Son düzenleme:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Survivor izleyenlerde unutmuyordur emin ol. Sen nasılsa dizi izlerken 2 saatini kafanı boşaltmaya harcıyorsan bizde Survivor izlerken 2 saatte olsa oyalıyoruz kendimizi. Bu gündemi takip etmediğimiz anlamına mı geliyor. Her sabah gazete okuyan bir insan olarak şehit haberlerini okuduğumda ve hayat hikayelerini okuduğumda duygulanıp içimden duamı ediyorum buraya yazmam gerekmiyor Allah o anımı görüyor ve biliyor kullarına birşey ispatlamak zorunda değilim ve değiliz.
Bak ne güzel açıklama yapmışsın keşke ilk mesajını yazarken Survivor'a laf atanlar diye yazsaydın çünkü BENDE SURVİVOR İZLEDİM.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...