''Survivor 2018'' Şampiyonu Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
adem538_47759_6272656.jpg

Survivor 2018'in şampiyonu belli oldu!

All Star takımında yarışan ve 2017 yılında ilk kez yarışmaya katılan Adem Kılıççı, sezonun şampiyonu oldu.​

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Survivor'da artık kadın ŞAMPİYON yok unutun nagihan Karadere olabilirdi ama artık kaybettiler #Survivor2018 çok büyük oyun döndü bende aptallık neden şans verirsin ki Acun'a nagi için 2. kez !! kızı bile bile sona soktu rating kasmak için.. adem çoktan belliydi aslında ah benim kafam Allah büyük bunu kimse unutmasın bu kadar diyorum !!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Survivor'da artık kadın ŞAMPİYON yok unutun nagihan Karadere olabilirdi ama artık kaybettiler #Survivor2018 çok büyük oyun döndü bende aptallık neden şans verirsin ki Acun'a nagi için 2. kez !! kızı bile bile sona soktu rating kasmak için.. adem çoktan belliydi aslında ah benim kafam Allah büyük bunu kimse unutmasın bu kadar diyorum !!
Nagihan şampiyon olamazdı, son ikiye kaldığına dua et bence. Reyting kasmak istese son ikiye Hilmi-Adem koyardı. Nagi'nin Adem karşısında şansı yoktu zaten, belliydi. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Nagihan şampiyon olamazdı, son ikiye kaldığına dua et bence. Reyting kasmak istese son ikiye Hilmi-Adem koyardı. Nagi'nin Adem karşısında şansı yoktu zaten, belliydi. :D
adem=tayip Nagihan=İnce bu ülkede hak eden kazanmıyor
hiçbir zaman!! bitti benim için B İ T T İ !! sana da saygı duyarı.m. #Survivor2018

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İkisi de hak etmişti. Nagi kazansa daha çok sevinirdim tabii. :A

Turabi'de biraz ders çıkarır diyeceğim ama zor. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Adem survivor a küfür etmiş iddiaları var linkini bulan paylaşabilir mi?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Adem sonuna kadar haketti tebrikler :A
Son 3 senedir şampiyon olanlardan memnunum :D
Gönlüm Nagihan'dan yanaydı ama Adem'de geçen seneki favorilerimden biriydi.
Bu geceki son 4lüde Hilmicem hariç, Anıl, Nagihan ve Adem'den hangisi birinci olursa memnun olurum demiştim.
Seneye izlemeyi düşünmüyorum Survivor'u :F @MasacRE- gibi ne sen nede ben 5 ay izlemedik ama kendimizi çok kaptırdık zaman zaman :F
Ben, Nagihan'ı ilk desteklerken bukadar büyük bir başarı elde edeceğini tahmin etmemiştim. Tüm kadınları elesin ve Kıbrıs'a gitsin yeterli diyordum ama helal olsun, finalist olmayı bile başardı ve erkeklerle yaptığı mücadelelerde kazanan oldu. Survivor'un son oyununu kazanan yarışmacıydı. Sezon boyunca okadar uğraştılar kadınla ama helal olsun hiç yansıtmadı performansına.
Bence üzülmesin, gelmiş geçmiş en güçlü kadın yarışmacı olduğunu kat ve kat kanıtladı :D Bize yansıtılmadı ama Survivor'a katılırken evini ücretsiz öğrencilere açmış, çok güzel bir davranış.
Umarım yolu açık olur Nagihan'ın...

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Güzel birisi kazanmış, bizimkiler özetlerden takip ediyordular onlarda Ademi tutuyordu. Sevindim.
Bu yıl ne kadar para veriyorlar?
Bide şu geçen 4 ev veriyorlardı kimler aldı? @Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Güzel birisi kazanmış, bizimkiler özetlerden takip ediyordular onlarda Ademi tutuyordu. Sevindim.
Bu yıl ne kadar para veriyorlar?
Bide şu geçen 4 ev veriyorlardı kimler aldı? @Yiğitt
Turabi, Anıl, Hakan 1 ev aldı. Nagihan ve Murat soruları hep aynı bilince de bir evi ortak aldılar. :D

Finali izlemedim de 500 bin TL aldı galiba?

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Turabi, Anıl, Hakan 1 ev aldı. Nagihan ve Murat soruları hep aynı bilince de bir evi ortak aldılar. :D

Finali izlemedim de 500 bin TL aldı galiba?
Ha hep 500bindi? heralde aynıdır bu yılda. :D

Ay o evi kazananlar yarışmayı kazanmış kadar olmuşlar. :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ha hep 500bindi? heralde aynıdır bu yılda. :D

Ay o evi kazananlar yarışmayı kazanmış kadar olmuşlar. :F
Evin fiyatı da zaten 300-400 bin kadar, Nef gibi iyi bir yerin evleri. :D

Aynıdır ya, klasik her yıl 500 bin TL veriyor. Adem'in ihtiyacı vardı, kazanmasına sevindim. :D

DemirAdam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45
Puanı
40
Hele sukur simdi bakalim acun bey ne yayinlicaksin bitmek bilmedi sacmalik bi turlu simdi dizilerin showu gelsin​

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Son 3 senedir şampiyon olanlardan memnunum :D
Gönlüm Nagihan'dan yanaydı ama Adem'de geçen seneki favorilerimden biriydi.
Bu geceki son 4lüde Hilmicem hariç, Anıl, Nagihan ve Adem'den hangisi birinci olursa memnun olurum demiştim.
Seneye izlemeyi düşünmüyorum Survivor'u :F @MasacRE- gibi ne sen nede ben 5 ay izlemedik ama kendimizi çok kaptırdık zaman zaman :F
Ben, Nagihan'ı ilk desteklerken bukadar büyük bir başarı elde edeceğini tahmin etmemiştim. Tüm kadınları elesin ve Kıbrıs'a gitsin yeterli diyordum ama helal olsun, finalist olmayı bile başardı ve erkeklerle yaptığı mücadelelerde kazanan oldu. Survivor'un son oyununu kazanan yarışmacıydı. Sezon boyunca okadar uğraştılar kadınla ama helal olsun hiç yansıtmadı performansına.
Bence üzülmesin, gelmiş geçmiş en güçlü kadın yarışmacı olduğunu kat ve kat kanıtladı :D Bize yansıtılmadı ama Survivor'a katılırken evini ücretsiz öğrencilere açmış, çok güzel bir davranış.
Umarım yolu açık olur Nagihan'ın...
Sen benden daha çok izlemişsindir, benim de ara ara çok izlemediğim oldu :A Tek düzenli izleyen @Yiğitt ti aramızdan :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Fenerbahçeli biri farkını ortaya koydu yine, Adem Kılıçcı. Darısı Fenerbahçe'nin futbol branşının başına. Tebrikler. :)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Nagihan kazansa daha çok sevinirdim ama Adem Kılıççı'da sonuna kadar hak etti. Keşke Anıl finalde olsaydı,ilk başta ki gönüllüler kadrosunu temsil ederek.