Survivor 2018 - Ödül Oyunundan ve Adadan İlk Fragman!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Efsane geri dönüyor!

All Star ve Gönüllüler takımlarının yarışacağı ''Survivor 2018'' yarın akşam TV8'de başlıyor! Yarın akşam ilk bölümde All Star kadrosundan bir isim Gönüllüler'e geçecek...

İşte adadan ve ödül oyunundan ilk fragman:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Murat ve Hilmicem de küsmüş galiba, hepsi tek tek takılıyor. :eek: Bu sezon baya olaylı geçecek anlaşılan. :Z

@eskici @Forumdash @papuleoo @Harunnn60 @MasacRE- @sokak sanati @YıldırıM @dreamy @S.G.A.T. @DarkLegenD @HachiKo @gözlemci ve izleyecek diğer herkes...

Soğuk araları bence de. :A Hilmiye güvenmiyorum yine takılır birilerinin peşine. :A

Hilmicem yine her zamanki gibi böğürüyor :( Ne kadar itici bir heriftir bu ya :A

Bu arada şu kısım hatalı: Yarın akşam ilk bölümde All Star kadrosundan bir isim Ünlüler'e geçecek... gönüllülere geçecek, dikkat edelim lütfen :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hilmicem yine her zamanki gibi böğürüyor :( Ne kadar itici bir heriftir bu ya :A

Bu arada şu kısım hatalı: Yarın akşam ilk bölümde All Star kadrosundan bir isim Ünlüler'e geçecek... gönüllülere geçecek, dikkat edelim lütfen :A
Onun böğürmesini yeriz biz, ne güzel işte? :Z

Öyle yazıyor zaten? :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,625
Puanı
1,060
Vay baya heyecanlandım :Z güzel mücadele olacak belli Anıl ve Turabi yarışırken Anıl öndeydi gördüm :oley:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Neyse ki Nihat Doğan ve Hakan var. Turabi, Hilmi, Adem gibi birkaç kişiyi delirtip diskalifiye ettirseler ne güzel olur :Z :A
Ayy kıllı ve çirkin seviyorsun demek. :A

Turabi sinirli zaten, birine garanti çatıp diskalifiye olacağını düşündüm nedense. Bu yıl ki kadro patlamaya hazır bomba gibi çünkü. :D Hilmi tatlış, Adem de tatlış. İkisi kalsın, gerisi beni ilgilendirmiyor. Ha bir de Damla kalsın, güzellik. :bhr:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ayy kıllı ve çirkin seviyorsun demek. :A

Turabi sinirli zaten, birine garanti çatıp diskalifiye olacağını düşündüm nedense. Bu yıl ki kadro patlamaya hazır bomba gibi çünkü. :D Hilmi tatlış, Adem de tatlış. İkisi kalsın, gerisi beni ilgilendirmiyor. Ha bir de Damla kalsın, güzellik. :bhr:
Nihat Doğan'ı sevmiyorum tabi ki onun sevilecek bir tarafı yok zaten :A En güzel senaryoda Turabi'nin Nihat'ı haşat etmesi olur :A Bir taşla iki kuş :Z

Diğer yazdıklarından da sadece Damla kalsın :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Klasik Acun hamlesi. Bir bayan geçmeli zaten Gönüllülere. Bence bayan geçecek.:D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Hakan stratejisini yapmıştır, en son bilerek Gönüllüler’den Ünlüler’e geçmişti. Bu sefer tam tersini yapacaktır. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O karaktersiz herifin televizyonda 1 kişiyi daha dövmesine dayanamam. :D
Ama döveceği kişi de karaktersiz :A
images