Survivor 2017'de Yarışacak İkinci Ünlü İsim Belli Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Survivor 2017'de Yarışacak İkinci Ünlü İsim Belli Oldu!

568f9a0067b0a93f6000e9f1.jpg

Ekranların en zorlu yarışması Survivor'da yeni sezon heyecanı başlıyor!

tv8'in yeni sezondaki en iddialı yarışması Survivor 2017'de yarışacak ikinci ünlü isim, 2009 yılında futbolu bıraktıktan sonra mankenlik ve oyunculuk yapan eski Beşiktaşlı futbolcu İlhan Mansız oldu. Bilindiği üzere yarışmaya katılacak bir diğer ünlü 'Çocuklar Duymasın'ın Havuç’u Furkan Kızılay olmuştu.

Survivor'un çekimleri 22 Ocak tarihinde başlayacak ve Şubat ayında ekrana gelecek.

Orijinal formatta oku

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
ilhan Mansız çok ama çok iyi olmuş. Hayran olduğum futbolcuların başında geliyordu kendisi umarım yarışmayı kazanırda tekrardan sahnelere geri döner.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Diz eski futbolcuları gene Acun haftalık ta ver 20b₺

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Futbol izlemediğim için Doktorlar dizisinden hatırlıyorum. İyi oynuyordu belki desteklerim arada bakarsam.:D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İnstagramına baktım da sporunu yapıyor hep salmamış kendini. Beşiktaşlıların da çok sevdiği bir isim zaten, iddialı yarışmacılar arasında olacaktır.

@sürgünüm Abi sen de seviyorsundur herhalde, bu seneki favori yarışmacın olur mu? :)
@sürgünüm

yader

Üye
Reaksiyon puanı
129
Puanı
45
Fena degil. yakinda manken sarkici gazeteci ve atlet kontenjanini dolduracak kisileride bulur acun

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hic yorum konusunda göremiyordum seni :A bu sene izlemeyi düsünmüyorum ama arada bakarim belki o da senin icin yani :A

Arada yazıyordum işte ben bir de bu yıl geldim ya foruma pek aktif değildim başlarda. Ama ünlücüydüm yani Atakan'ı tutuyordum hatta ilk defa desteklediğim biri şampiyon oldu :A Anlaşıldı senin de içinde izleme isteği varmış beni bahane edip izleyeceksin :A Ben de programın manyağı değilim zaten arada izliyoruz işte oyunlar, eleme falan güzel oluyor :D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Arada yazıyordum işte ben bir de bu yıl geldim ya foruma pek aktif değildim başlarda. Ama ünlücüydüm yani Atakan'ı tutuyordum hatta ilk defa desteklediğim biri şampiyon oldu :A Anlaşıldı senin de içinde izleme isteği varmış beni bahane edip izleyeceksin :A Ben de programın manyağı değilim zaten arada izliyoruz işte oyunlar, eleme falan güzel oluyor :D
Ben eskiden cok severdim Survivor'u simdi de seviyorum ama artik cok önemsemiyorum Gökhan Keser'den sonra da yarismaci tutmayi biraktim eglencesine izliyorum :A ben Survivor'u tamamen birakmam zaten ama bu sene ara vermeyi düsünüyordum sadece arada bakarim iste yorumlamasi güzel oluyor sen de aramiza katil bazi kisilerle kavga falan ederiz iyi olur forumun Survivor kavgalari meshurdur :A :A