Survivor (2017) | Yarışmacılar Arası Puan Durumu (Güncel)

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
acun-ilicalidan-survivor-2017-yorumu-takimlarin-yeni-tanitimlari,xlDnrgXABEaKxfaqJzXRYg.jpg

Dünyanın en zor yarışması Survivor, bu yılda ekranlara bomba gibi bir yarışmacı kadrosuyla geliyor.

İşte Acun Ilıcalı'nın bile en iyi dediği kadro:

Ünlüler takımında, İlhan Mansız, Serhat Akın, Tarık Mengüç, Çılgın Sedat, Furkan Kızılay, Adem Kılıççı, Şahika Ercümen, Berna Öztürk, Sema Apak, Pınar Saka, Sabriye Şengül ve Seda Demir gibi isimler bulunurken Eser West, Ogeday Girişken, Burçak Tuncer, Erdi Ünver, Berna Keklikler, Volkan Çetinkaya, Denisa,Gökhan Gözükan, Elif Şadoğlu, Fulya Şahin, Yiğit İzik ve Tuğçe Melis Demir'in bulunduğu isimlerde Gönüllüler takımını oluşturuyor.

Teke Tek Puan Durumu Acunn.com'dan alınacak iken her hafta sonunda güncellenecektir...

TEK TEK YARIŞMALARDA PUAN DURUMU

Son düzenleme:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Çılgın Sedat, İlhan Mansız ve Furkan favorilerim arasında ama İlhan Mansız olursa daha çok sevinirim. Formasını aldığım ilk oyuncu olmasından dolayı gönlüm İlhan'dan yana.

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Çılgın Sedat, İlhan Mansız ve Furkan favorilerim arasında ama İlhan Mansız olursa daha çok sevinirim. Formasını aldığım ilk oyuncu olmasından dolayı gönlüm İlhan'dan yana.

İlhan Mansız'ı bende destekliyorum, finalde olacağı kesin isimlerden biri bence ama tabi ne olacağı belli olmaz. :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Ne yılanlığını gördün çok merak ettim?

Acunun sitesi ise haftalık olabilir yoksa ilhan'ın aldığı oyun sayısı fazla.
çok havalı ayrıca performansı giderek düşüyor bendeş unu m.ettim 1.mi olacak sanıyorsun bu. :) ? çokz or bununda olması net. . :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
çok havalı ayrıca performansı giderek düşüyor bendeş unu m.ettim 1.mi olacak sanıyorsun bu. :) ? çokz or bununda olması net. . :)

Dediklerinden pek bir şey anlamadım ama anladığım kadarıyla havalı olduğunu söylüyorsun ama İlhan'ın havalı değil Cool olmasından kaynaklı [emoji4]