Survivor 2017 - 95. Bölüm Yorumları - Türkiye vs Yunanistan (Raund 2)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
reklama girdikten sonra bakamadım ve Tv den takip ettim. son mücadeleyi neyseki yakaladim ve iyiki kazandigimizi önden biliyordum yoksa stres yapardim Ademler geriden gelirken :D Harika oynadılar :Z
Umarım Adem bu enerjiyle bu güvenle yarın saldırır oyunda @Bully @EFE UYSAL @vadikızı

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Sabriye aslında çok sevimli birisi ama bir anda itici olabiliyor laz sonuçta :A:A Ademin oyları ile buraya geldi performansı 0 onuda hatırlatalım :A
Ne kötüsü Sabriye İle Adem aşk mı yaşıyor diye haberler çıktı zamanında :A:F

[\QUOTE]
Sabri'ye son haftaların dışında aslında oldukça doğal buluyordum ama son haftalarda çok abartınca çok itici olmaya başladı

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
reklama girdikten sonra bakamadım ve Tv den takip ettim. son mücadeleyi neyseki yakaladim ve iyiki kazandigimizi önden biliyordum yoksa stres yapardim Ademler geriden gelirken :D Harika oynadılar :Z
Umarım Adem bu enerjiyle bu güvenle yarın saldırır oyunda @Bully @EFE UYSAL @vadikızı

Sen beni görecektin yorumlarımı gördünmü bilmiyorum koptumm Adem kazanınca Laptobu masadan düşürecektim :Fama çok heyecanlı ve eğlenceli oldu Acun işi biliyor bee bu arada Zeynebim bugün panoramada Semihi dinledim ne dedi biliyormusun Ademden 2.lik 3.lük bile beklemiyormuş beyefendi @Bully @EFE UYSAL efeee senin semihi ne yapayım ben he ne yapayımm:ppp: