Survivor 2017 - 44 Bölüm Tanıtımı (ŞOK KAVGA)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Kardeşiydi sonuçta Sabriye kendisi dedi Adem bana istediği her lafı söyleyebilir vs. Ademde burada kendi doğrusunu arıyor suçlamak doğru değil Sabriye belliki kızdırmış.
İlhan ve Serhat'ın kötü performans sergilediği için kızdığı Sabriye'de bu değil miydi? Adamlarda kötü performans sergiliyor diye kızıyorlardı, aynı şey Şahika içinde geçerli. Ama Adem ne diyordu? Biz konuşarak sorunlarımızı hallederim, birbirimizi anlayalım gibi söylemlerde bulunuyordu. Peki şimdi neden konuşma yoluna gitmiyor? (sadece fragmana göre konuşuyorum, bir bakmışız barışmışlar [emoji4] )

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
İlhan ve Serhat'ın kötü performans sergilediği için kızdığı Sabriye'de bu değil miydi? Adamlarda kötü performans sergiliyor diye kızıyorlardı, aynı şey Şahika içinde geçerli. Ama Adem ne diyordu? Biz konuşarak sorunlarımızı hallederim, birbirimizi anlayalım gibi söylemlerde bulunuyordu. Peki şimdi neden konuşma yoluna gitmiyor? (sadece fragmana göre konuşuyorum, bir bakmışız barışmışlar [emoji4] )
İllaki konuşmuşlardır siniri de son noktaya gelince oda çıkışmış demekki.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Sabriye çok büyük hata yaptı. Bakarsınız çıkacağı ilk konseyde elenir:A Allahım ne güzel olur varya:A