Survivor 2017 - 30. Bölüm Yorumları - Adaya Kim Veda Edecek ?

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ademe çok yalakalık yapıyor bu ara nazar değdircek :F :F
Geçen sene de Atakancıydı ama bu kadar açık açık desteklemiyordu :F Yine doğru tarafta :Z

Bu arada yarın panoramaya Semih geliyormuş Hakan'la ilk kez aynı programa çıkacaklar bildiğim kadarıyla :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Geçen sene de Atakancıydı ama bu kadar açık açık desteklemiyordu :F Yine doğru tarafta :Z

Bu arada yarın panoramaya Semih geliyormuş Hakan'la ilk kez aynı programa çıkacaklar bildiğim kadarıyla :A
Kim dedi süper haber olmuş :A :Z Adem tabiki çok ağır basıyor seyircilerde karakteriylede insanlara örnek :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sabriyede yarışlarda düzeltse kendini tıpkı Şahika gibi temiz kalpli süper üçlü olurlar :A
bu hafta oy kulanıyormusun?ben yine protestoya baslayacam çünkü :D kaç hafta kullanmıyorsun ve Şener ustaya tam puanda gelmezse tam protesto edecem :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Yazıklar olsun bu takıma Ademe yükleniyor hepsi Serhattan sonra Sedatta laf söylüyor,Sedat diyorki adam değilsin sonrada diyorki Furkan'a sataştın diyor ya Furkan ile Adem tartışmasından sanane bu kadar da olmaz,ayrıca İlhanada yazıklar olsun Adem'i eleştiriyor yahu Serhat'ın hiçbir haklılığı yokki

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Adem; senin yüzünü şeytan görsün ahaha :F
Adem reyisi kıskanıyorlar :A
Yazıklar olsun bu takıma Ademe yükleniyor hepsi Serhattan sonra Sedatta laf söylüyor,Sedat diyorki adam değilsin sonrada diyorki Furkan'a sataştın diyor ya Furkan ile Adem tartışmasından sanane bu kadar da olmaz,ayrıca İlhanada yazıklar olsun Adem'i eleştiriyor yahu Serhat'ın hiçbir haklılığı yokki
Kıskanıyorlarr.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Adem reyisi kıskanıyorlar :A

Kıskanıyorlarr.
Ya bencede kıskanıyorlar olacak iş değil baktılar çok iyi finalde biz olalım deyip yükleniyorlar oradakilerin hiçbiri dürüst değil Furkan diyorki ben otur yerine dedim sana başka birşey yok diyor yahu sen kimsin de otur yerine diyorsun ona birde normalmiş sanki bu laf saçmalık

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Ya bencede kıskanıyorlar olacak iş değil baktılar çok iyi finalde biz olalım deyip yükleniyorlar oradakilerin hiçbiri dürüst değil Furkan diyorki ben otur yerine dedim sana başka birşey yok diyor yahu sen kimsin de otur yerine diyorsun ona birde normalmiş sanki bu laf saçmalık

Sana katılıyorum kavga çıkarmak için ortaya bir şeyler yapıyorlar hele Furkan bilerek kavga çıkarmaya çalıştığı çok belli İlhanların gözüne girmeye çalışıyor :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Sana katılıyorum kavga çıkarmak için ortaya bir şeyler yapıyorlar hele Furkan bilerek kavga çıkarmaya çalıştığı çok belli İlhanların gözüne girmeye çalışıyor :A
Furkan'ın bu tartışmadan öncede çok yanlış hareketleri olduğunu söyledim daha önce yanlış yolda olduğuda bu tartışmadan ortaya çıktı