Survivor 2017 - 21.Bölum Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Dokunulmazlık oyununu izledim fakat bireysel dokunulmazlık ve konseyi izleyemedim. Birseysel dokunulmazlığı kim kazandı, kimin ismi söyledi ve son olarak konseyde kimin ismi yazıldı? @EFE UYSAL @Bully
Bulut diye cok karizmatik biri geldi gönullulere, benimde gönullulerdeki favorim.
Erdinin bas düsmani

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Gönüllüler oyun aldıktan sonra sevindiğinde Serhat şunlara bak nasıl seviniyor diyor iyide bu doğal birşey değil mi sanki ünlüler kazanınca sevinmiyor mu Serhat o kadar kibirliki hiçbir şeyi kabullenmiyor ya insan biraz centilmen olur biraz daha ılımlı olur daima somurtkan,yüzü asık,kibirli biri bu kadarda olmaz

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yeni gelen Bulut, Erdi'nin düşmanıysa Gökhan ile arkadaşlık kurar. İnş Erdi'nin ağzını burnunu kırar. :) Adem dokunulmazlık oyununda 2'de 0 çekmişti. Yap-boz oyununda her seferinde takılmıştı, bireysel dokunulmazlığı almasına sevindim. Sedat'ın ismini İlhan'a yaklaşmak için söylemiş olabilir mi? Çünkü oyun alanında İlhan ile Sedat tartışmıştı. Tabii kendi problemi de olabilir, ben orayı görmedim.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Canımm valla yanlışlıkla basmışım yeni farkettim ben sana gülermiyim hiç ya:T
Hadi @Bully herzamanki gibi farketmiyor halimi sen biliyordun ama :(

Yeni gelen Bulut, Erdi'nin düşmanıysa Gökhan ile arkadaşlık kurar. İnş Erdi'nin ağzını burnunu kırar. :) Adem dokunulmazlık oyununda 2'de 0 çekmişti. Yap-boz oyununda her seferinde takılmıştı, bireysel dokunulmazlığı almasına sevindim. Sedat'ın ismini İlhan'a yaklaşmak için söylemiş olabilir mi? Çünkü oyun alanında İlhan ile Sedat tartışmıştı. Tabii kendi problemi de olabilir, ben orayı görmedim.
Adem cok cok zaman önce Sedatla tartisirken bundan sonra seni hep yazacagim demisti. Ilhan ile alakasi yok yani

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Canım yeminle bilmeden yapmışım yaparmıyım yoksa ben senin moralin düzelsin diye
hem kaan hemde denizle konuştum ki moralin düzelsin diye ya sor istersen :(kaanla denize
Ha yani bide bunu bile bile @Bully bey alakasiz davraniyor :mad:
bir daha benim hakkimda baskalariyla konusma canim istemiyorum tamammi.
sanada kirgin degilim az takilayim dedim sana.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
3. Fotoya dikkat :A

Yok Abi Ademi Sedat haksız şekilde söylemişti ismini vermişti iki hafta önce kendi çıkarlarını düşünmğştü takımı düşünmeyip orda Berna ve Fatih gibi isimler varken oda bunun karşılığını verdi :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,098
Puanı
1,060
Ha yani bide bunu bile bile @Bully bey alakasiz davraniyor :mad:
bir daha benim hakkimda baskalariyla konusma canim istemiyorum tamammi.
sanada kirgin degilim az takilayim dedim sana.

Alakasız davranmadı cnm dosi şuan sinirli sakinleşsin ben konuşurum dedi
tmm konuşmam senin moralin düzeltsinler diye konuştum senin için yani :oops:

Şşşş niye ifşa ettin beni kız. ss

Ne yapım demicektim üzüldüm işte:ozur:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Alakasız davranmadı cnm dosi şuan sinirli sakinleşsin ben konuşurum dedi
tmm konuşmam senin moralin düzeltsinler diye konuştum senin için yani :oops:

Ne yapım demicektim üzüldüm işte:ozur:
tamam canim, biliyorum ama birdaha benimle ilgili konusma onlarla.
Evet Kaan beni artik iyi taniyor :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Neresi karizmatik? Siz kızlar tiki at hırsızı erkekler için bizim gibi tek suçu tertemiz sevmek olan erkekleri üzdünüz. :A
Aman karsimiza sanki tertemiz seven cikti.
Karizmatik tabiki ama sunuda demeden gecemeyecem, begenip sevmek hatta gönlu kaymak ayri hayatini birlestirmek ayri :D
mesela ben uzun sac, küpeli, dövmeli ve icki icen kisileri sevmem. Ha kalp seni dinlemez gönlunu kaptirirsin o ayri ama sözkonusu evlilik olunca uzak dururum o tarz kisilerden.
Herkesin kendine göre belirledigi kriterleri vardir ;)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aman karsimiza sanki tertemiz seven cikti.
Karizmatik tabiki ama sunuda demeden gecemeyecem, begenip sevmek hatta gönlu kaymak ayri hayatini birlestirmek ayri :D
mesela ben uzun sac, küpeli, dövmeli ve icki icen kisileri sevmem. Ha kalp seni dinlemez gönlunu kaptirirsin o ayri ama sözkonusu evlilik olunca uzak dururum o tarz kisilerden.
Herkesin kendine göre belirledigi kriterleri vardir ;)
Ayy ben seni görmek için gece yarısı forumlara giriyorum senin dediğine bak. Tabi ki tertemiz seven, kısmetse nikah yaparız yakında. Şahitimiz de ikimizin yakın arkadaşı Kaan olur. :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ayy ben seni görmek için gece yarısı forumlara giriyorum senin dediğine bak. Tabi ki tertemiz seven, kısmetse nikah yaparız yakında. Şahitimiz de ikimizin yakın arkadaşı Kaan olur. :)
Haha benim icin giriyon demek. cok inandim :D
Yanliz taliplerim cok artik :D belirteyim :A
Gecen seneki Dosi ile simdiki Dosi cok farkli diyeyim sana :D