Survivor 2017 - 21.Bölum Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Bencede sana katılıyorum Fatih oyunlarda kötü
kiz baktim Buluta çok karizma :D nekadarda yakışıklı olmuş görmeyeli :D Saç stili karizma yapmiş adamı :Z

Yarınki oyunu ünlüler kazanırsa işler karışır abla, gönüllüler kazanırsa ünlülerden zayıf isimler çıkar Fatih, Berna, Sabriye gibi, onlardan biri gider :D
Sabriye ağliyor fragmanda. ters köse. Gönüllüler kaybeder galiba

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
kiz baktim Buluta çok karizma :D nekadarda yakışıklı olmuş görmeyeli :D Saç stili karizma yapmiş adamı :Z

Sabriye ağliyor fragmanda. ters köse. Gönüllüler kaybeder galiba
Gönüllüler kaybederse Sadin'i yazarlarsa Sadin gider, Sadin potaya girmezse her şey olabilir, senin Sedat'a bile elveda diyebiliriz :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Dokunulmazlık oyununu izledim fakat bireysel dokunulmazlık ve konseyi izleyemedim. Birseysel dokunulmazlığı kim kazandı, kimin ismi söyledi ve son olarak konseyde kimin ismi yazıldı? @EFE UYSAL @Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Dokunulmazlık oyununu izledim fakat bireysel dokunulmazlık ve konseyi izleyemedim. Birseysel dokunulmazlığı kim kazandı, kimin ismi söyledi ve son olarak konseyde kimin ismi yazıldı? @EFE UYSAL @Bully
Bireyseli Adem kazandı söylemezsem adam değilim dediği Serhatı söyledi adadakilerin kararıyla Sabriyede potaya girdi :D Yeni yarismacıda Acun isi biliyor göz6dan Erdinin düşmanı Bulutu getirdi :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sadin en geç 1-2 haftaya şutlanacak, kaçarı yok :A

Adem kazandı Sedat'ı söyledi, konseyden de her zaman olduğu gibi Sabriye'nin ismi çıktı :D

Bireyseli Adem kazandı söylemezsem adam değilim dediği Serhatı söyledi adadakilerin kararıyla Sabriyede potaya girdi :D Yeni yarismacıda Acun isi biliyor göz6dan Erdinin düşmanı Bulutu getirdi :A
Sedat mı Serhat mı? :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Sadin en geç 1-2 haftaya şutlanacak, kaçarı yok :A

Adem kazandı Sedat'ı söyledi, konseyden de her zaman olduğu gibi Sabriye'nin ismi çıktı :D
seni KINIYORUM!
morali olmayan birine gülmek hic yakistimi sana yazik :(:anguished: