Survivor 2017 - 14. Bölüm Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Beklediğimiz gibi Denisa gitti, hadi güle güle :Z

Adem - Sabriye dostluğu tam gaz ileri :Z

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Darısı şu sıfatsızın başına.

C4F4thUWAAAurxq.jpg

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Denisa gitti, Sabriye gitmeliydi ama iyi oldu :Z

Tuğçe ile Burçak bana iyi gelmeye başladılar daha net tanırsam favorim olabilirler şu an avatarıma bakılmasın net bir favorim yok henüz her gün başkasına sövüyorum :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Denisa gitti, Sabriye gitmeliydi ama iyi oldu :Z

Tuğçe ile Burçak bana iyi gelmeye başladılar daha net tanırsam favorim olabilirler şu an avatarıma bakılmasın net bir favorim yok henüz her gün başkasına sövüyorum :A
Burcak yakinda yolcu olur bosver onu Tugce fena degil onu tutabilirsin ama en iyisi Berna onu tut keyfine bak :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
İlhan ile Fatihin kavgasına baktımda İlhan biraz gereksiz atarlanmış ama sanki Fatih de küfür gibi bir şeyler söylüyor @EFE UYSAL @vadikızı izlediyseniz tam olarak ne oldu?

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
İlhan ile Fatihin kavgasına baktımda İlhan biraz gereksiz atarlanmış ama sanki Fatih de küfür gibi bir şeyler söylüyor @EFE UYSAL @vadikızı izlediyseniz tam olarak ne oldu?
Tam olarak şöyle Fatih oyun kaybetti İlhanda diğer kaybedenlere hiç atar yapmadığı halde Ademin yanında olan kendine yakın olan Fatihe atar yapması Fatihi sinirlendirdi itici sözler sarfetti İlhan kışkırttı adamı sonra birbirlerine girdiler Fatihde haklı olarak kendini savundu ama abarttı üstüne yürüdü.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Tam olarak şöyle Fatih oyun kaybetti İlhanda diğer kaybedenlere hiç atar yapmadığı halde Ademin yanında olan kendine yakın olan Fatihe atar yapması Fatihi sinirlendirdi itici sözler sarfetti İlhan kışkırttı adamı sonra birbirlerine girdiler Fatihde haklı olarak kendini savundu ama abarttı üstüne yürüdü.
Kısa videoları izlediğim için detaylı bilgi bulamamıştım teşekkür ederim cevap için.