Survivor 2017 - 127. Bölüm (Çeyrek Final) Yorumları - Kıbrısta İlk Eleme

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
@Bully niye ağlasın :A onun kendine olan özgüveni tavan, senin yakışıklı olman ona dert olmazda onunki sende dert olmuş galiba :F

Ay sabah sabah Bully'e övgü yağdırmama vesile olma yoksa durduramayız Kaan'ı :A
İşim gücüm yok @Bully'i kıskanacam :A Melunun özgüveni bana sökmez :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
At fotografini yorumlaylim :A
Diyarbakirlimiydin sen ? Esmersen yada kara kaş falansan şüphem yok yakışıklılığından :F
Aa konuyu açman iyi oldu @Bully nin resmini ill gördüğümde aslında tatli bulmuştum. O resimdeki ilk izlenimdi :A yani tatli oldugunu yazmayi unuttum dün :F
Burada @MEnes hakindada birşeyler söylüyeyim. Oda çok yakışıklı üyelerden biri :bhr: kendisine belirtmistim zaten ve hala ayni fikirdeyim :D
Birisi acaba en yakışıklı kim yarışmasımı sunsa :A

SERHAT'I öven bir mesaj galiba ? Neyse attim kalbi :D performansi en iyi olan yarismaci bence ve sakat olduktan sonra iyi performansla devam eden tek yarışmacı :Z
Hiç alakam olmayan bi yerde bile aradan beni sıvamışsın buna sadece teşekkür edilir, saolun efenim. :) Sizlere layık olmaya çalışıyoruz. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Hiç alakam olmayan bi yerde bile aradan beni sıvamışsın buna sadece teşekkür edilir, saolun efenim. :) Sizlere layık olmaya çalışıyoruz. :D
Yakışıklılık mevzusu dönünce forumdakilerden ilk aklima gelenlerdensin yapacak birşey yok :A
Gerçekleri diyorum efendim :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- @Bully falan seni kandırmışlar sen tamamını izlesen Ademi tutmazdın Serhat Akına "alman erkeği" demişti sonra İlhanda üzerine alındı İlhanlada tartışmaları var Adem son haftalar ne olursa olsun hep İlhanı potaya soktu sms kapanınca değişti bence bu adamı tutma :A
aaa demek öyle bana efendi demişlerdi @EFE UYSAL @Bully :A :A :A

finale çıkabilse ilhanımı tutucaktım ama bizi eleyen ogeday ademle olucak gibi düşmanımın düşmanı dostumdur ayoll polattan öyle öğrendik biz :F tüm gücümle adem @Bully @EFE UYSAL yanında olup ogedayı ezecez inş finalde ilhanımın intikamını alacaz :Z:Z:Z

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051

finale çıkabilse ilhanımı tutucaktım ama bizi eleyen ogeday ademle olucak gibi düşmanımın düşmanı dostumdur ayoll polattan öyle öğrendik biz :F tüm gücümle adem @Bully @EFE UYSAL yanında olup ogedayı ezecez inş finalde ilhanımın intikamını alacaz :Z:Z:Z
Öyle birşey yok ya full yalan söylüyor o mayısçık açık Ara Adem bu senenin en iyisi kıskananlar çatlasın :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

Peki Ogeday finale çikmazsa ne yapacaksin ? :A onun finale cikacagini kim garanti eder ?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
aa bilmiyorumkı ama ogeday adem olur artık ilhan gelemedi çünkü keyifsiz bir yarı final olucaktır başka güçlü birisi kalmadı diğer ezik bavulunu toplamıstır bile :A :A :A
Ogedayla final oması çok daha iyi olucak işte onları finalde desteklicek ikilinin çırpınışlarını görmek istiyorum :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
aa bilmiyorumkı ama ogeday adem olur artık ilhan gelemedi çünkü keyifsiz bir yarı final olucaktır başka güçlü birisi kalmadı diğer ezik bavulunu toplamıstır bile :A :A :A
Akşam yedirecem ezik lafini :F yani umarim :A kiz Ademi desteklemenden korktum çunku bu aralar işlerin yolunda gitmiyor :( Adem i bende seviyorum ama Serhatida seviyorum yani Ilhaninin elendigi gün ben zafere kavustum zaten :Z 2 gün önce zaferi ele gecirdim ama tabi Serhat finale ciksa biraz daha sevincim artar. Kazanmasada olur zaten kazanir diye iddiam olmamisti hiç :A
@Bully @EFE UYSAL bence az korkun Çigdem Adem diyince :T: Ilhan ve Çağatay mevzusundan dolayi az kortum