Survivor 2016 - 97. Bölüm Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben böyle düşünmemiştim. Diyorum Atakan neden sırıtıyor diye. Atakanın huyudur laf sokarken güler. İzlerken hiç aklama gelmemişti. @Maskeli Fedai @EFE UYSAL face hesabınız varsa gruplarda vardır illa o resimler bi bakın bi zahmet kahvehanede nasıl çay isteyene nasıl çay veriliyor. Şunlara ibret diye paylaşin!

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Sürekli ben halk çocuğuyum edalarında dolaşan Avatar Atakan ve İbo dün çirkin bir sohbetin içindeydiler.Semihin babasının çaycılık mesleği üzerinden dalga geçerek güldüler.İnsanların mesleğiyle dalga geçmek yyakışmadığını Avatara.Çok çirkin bir sohbetti

Ekli dosyayı görüntüle 50834

Ekli dosyayı görüntüle 50835

@Forumdash @Bully @Doğu @beyazsoy @vadikızı @eskici @Yiğitt @dosimosi @EFE UYSAL
Sen kimsin mesleği ile dalga geçiyorsun adam çalışarak hakkıyla helal para kazanıyor büyük hadsizlik yaptığı.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sürekli ben halk çocuğuyum edalarında dolaşan Avatar Atakan ve İbo dün çirkin bir sohbetin içindeydiler.Semihin babasının çaycılık mesleği üzerinden dalga geçerek güldüler.İnsanların mesleğiyle dalga geçmek yyakışmadığını Avatara.Çok çirkin bir sohbetti

@Forumdash @Bully @Doğu @beyazsoy @vadikızı @eskici @Yiğitt @dosimosi @EFE UYSAL
Ben orada ona ima yaptıklarını düşünmüyorum. Öylesine demişlerdir laf olsun diye. :) Öyle niyetleri varsa çok büyük ayıp etmişlerdir.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

Burayı izlemedim ama çok saçma bir sohbet olmuş..bir kişinin mesleğiyle alay etmek kimsenin haddi değildir..ibo ile Atakan ikiside çok çok yanlış yapmışlar

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Adada Semih çay mı demliyor?

Çay demlemek eziklik mi ?
O kısmı izlemedim, üsluplarını bilmiyorum ama yanımızdan git gibisinden laf söylemiş olabilirler. Yoksa çay demlemekle eziklik ne alaka, onların da annesi babası demlemiyor mu?

Hem İbo'nun da ailesini gördük, annesi de babası da öyle insanlar değiller. Normal bizim gibi insanlar, öyle niyetle yapıldığını hiç ama hiç düşünmüyorum. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
O kısmı izlemedim, üsluplarını bilmiyorum ama yanımızdan git gibisinden laf söylemiş olabilirler. Yoksa çay demlemekle eziklik ne alaka, onların da annesi babası demlemiyor mu?

Hem İbo'nun da ailesini gördük, annesi de babası da öyle insanlar değiller. Normal bizim gibi insanlar, öyle niyetle yapıldığını hiç ama hiç düşünmüyorum. :)
"Ancak" demiş!
Semih cay demlemeli ki adada "ancak" dıyebılsın:F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060

Hımm semihin babası çaycımıymış e ne var bunda dalga geçecek Atakan
ayıp etmiş adamcaz ne güzel alnının teriyle para kazanıyormuş işte ayıp
etmişsin be atakan sana yakışmadı bu:ppp:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Heyecanlı bir Semihci vardı filmi izlemediği için Efecan bana ırkçılık muhabbeti yapmışlar diye saçmaladı

Ordaki seyirciler neredeyse kızı döveceklerdi falan psikolojik baskı yaptılar

O kızı bende biliyorum semihi çok seviyordu demek öyle olmuş bugün tam
izlemedim ben panaromayı herkes hakkında konuşuyorlar ama benim
gördüğüm en çok semih konuşuluyor programda

@Bully atakanı severim ama oy attım biliyosun ama bence bu kişiliğine
yakışmadı yapmaması lazım demi ama

Son düzenleme: