Survivor 2016 - 109. Bölüm (Yarı Final) Yorumları

Sizce Finale Hangisi Çıkar?

• Damla

Oy: 3 27.3%
  • Atakan

Oy: 8 72.7%

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Okuyun muhteşem yazmış harfi harfine hepsi doğru.
@Maskeli Fedai @Forumdash
CmJ5dQyWYAEvS5M.jpg

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Fransadan bahsetmiş sallamaymış? Adamın fransada oldugu fotoları var:F adanali kekoları nerden bulmuş? Fransanıj apachileri dese inanırdım:F Semih makarna haşlamaktan neden yüksünsün?:F buyur adam kaç kere tavuk yemeği yaptı. Türkan bile çok seviyordu semihin tavuk yemeğini:F
Birde adama tembel diyorlar :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Fransaya gitmemiş mi dedim ben fransada yaptim dedijleri sallama dedim :F
O adam nerden biliyormuş aynı evde mi kalmişlar o zamanlar?nerden biliyor Makarna yaptım diyip yapmadiğini:F aynı yerde kaldılarsa Semih adanali kekolarla kaldı demesin adanalı kekolarla aynı evdeydik desin:F diyemez maksat semihi gömmek:F

Birde adama tembel diyorlar :F
Valla herkes rolünü oynuyordu. Murat ile türkan ineğe giderlerdi Semih de reyting için diğerleriyle laf dalaşi yapardı:X iş yapmıyor diyenler utansın. 7/24 karşi tarafa laf yetiştirmek iş değil de nedir? Yemek yaparken bile susmuyordu büyük aşkla laf yetiştiriyordu:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
O adam nerden biliyormuş aynı evde mi kalmişlar o zamanlar?nerden biliyor Makarna yaptım diyip yapmadiğini:F aynı yerde kaldılarsa Semih adanali kekolarla kaldı demesin adanalı kekolarla aynı evdeydik desin:F diyemez maksat semihi gömmek:F
Ay hoşt kere hoşt adam fransada adanali kekolarla kaldi diyi ayrica majarna yapmadi demiyi tam tersine fransada bişi yapmadi evde dura dura makarna soslari öğrenmiş :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay hoşt kere hoşt adam fransada adanali kekolarla kaldi diyi ayrica majarna yapmadi demiyi tam tersine fransada bişi yapmadi evde dura dura makarna soslari öğrenmiş :F
Yaa adam nerden biliyor nerden bilşyor. Onu de bana:F aynı evde kaldılarsa kendisi de kekolarla kaldı demektir. Az çok birbirimiz tanıyoruz ben senin makarna yapıp yapmadiğini nerden bilecem? Olay böyle bişey. O kişi nerden biliyor makarna olayını sos olaylarını? Saçma sapan seylerle gelme bana:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Yaa adam nerden biliyor nerden bilşyor. Onu de bana:F aynı evde kaldılarsa kendisi de kekolarla kaldı demektir. Az çok birbirimiz tanıyoruz ben senin makarna yapıp yapmadiğini nerden bilecem? Olay böyle bişey. O kişi nerden biliyor makarna olayını sos olaylarını? Saçma sapan seylerle gelme bana:F
Aysss dediğimianlaman için türkce dersi alman lazim senin.ss

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Sen daha sorduguma cevap veremiyon:T:
ay ne dinlicem be macunun adamları hakkındaki bilgileri ben yemek yiyordum kaşarlı-mantarlı gözleme varken semihmiş nagihanmış atakanmış çekemicem arada duyduklarımı yazdım ayrıca adam sallamadı üğtopyadan sonra okuldan 3-4 semihle tanıştırdı tabi ben ilgilenmedim ab lik kişiliğme yakışmaz yani adamın şahitleri var:F

pc ye geçtiğime göre son kez yazayım semihle üniden arkadaşlar
semih fransaya mı ne gitmiş orada sadece içki içip tüm gün adanalı kekolalarla evde makarna yapmış. türkiyedeki ev arkadaşı olduğuna göre konuşuyorlardı demek ki ay bunu da mı düşünemiyon.ss
semih ünlü olmakiçin çok çabalamış daha önce de başvurmuş survivora ama hep kapıyı göstermiş macun ütopyada tanınınca almış

@Çiğdem- anlatırsın arkadaşa burada yazanı kendisi türkçe anlamıyor.ss

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ay ne dinlicem be macunun adamları hakkındaki bilgileri ben yemek yiyordum kaşarlı-mantarlı gözleme varken semihmiş nagihanmış atakanmış çekemicem arada duyduklarımı yazdım ayrıca adam sallamadı üğtopyadan sonra okuldan 3-4 semihle tanıştırdı tabi ben ilgilenmedim ab lik kişiliğme yakışmaz yani adamın şahitleri var:F

pc ye geçtiğime göre son kez yazayım semihle üniden arkadaşlar
semih fransaya mı ne gitmiş orada sadece içki içip tüm gün adanalı kekolalarla evde makarna yapmış. türkiyedeki ev arkadaşı olduğuna göre konuşuyorlardı demek ki ay bunu da mı düşünemiyon.ss
semih ünlü olmakiçin çok çabalamış daha önce de başvurmuş survivora ama hep kapıyı göstermiş macun ütopyada tanınınca almış

@Çiğdem- anlatırsın arkadaşa burada yazanı kendisi türkçe anlamıyor.ss
Semih içki içmiyor. Yapımcı kordinotörü bunu birebir kendi ağzından söyledi. :F semihin survivor macerasını da yapımcı kordinotörü anlatmişti:F sen keklenmişsin yaa adam ütopya fanı cıkmış belli:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Semih içki içmiyor. Yapımcı kordinotörü bunu birebir kendi ağzından söyledi. :F semihin survivor macerasını da yapımcı kordinotörü anlatmişti:F sen keklenmişsin yaa adam ütopya fanı cıkmış belli:F
her söylenene inanıyon mu sen :A adam yalan söylese adamın semihle tanıştırıp foto çekinenler de miyalan söylüyor ayrıca bu adam ütopya fanıysa 2009 da semihle ne işi var facedeki fotolarında niye yemek yapıyor:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
her söylenene inanıyon mu sen :A adam yalan söylese adamın semihle tanıştırıp foto çekinenler de miyalan söylüyor ayrıca bu adam ütopya fanıysa 2009 da semihle ne işi var facedeki fotolarında niye yemek yapıyor:F
bana böyle kırmızı yerdeki sebeplerle gel.. yok makarna yapmiş fr'de yapmamiş aslında. Boş boş konuşmalarla. Semih ütopyadan elendikten sonra istiklalde filan hep geziyordu. Foto cekınmek zor değildi. Semih diyordu zaten ben suralarda takılıyorum diye. Bana o eski fotolardan birini at merak ettim:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
bana böyle kırmızı yerdeki sebeplerle gel.. yok makarna yapmiş fr'de yapmamiş aslında. Boş boş konuşmalarla. Semih ütopyadan elendikten sonra istiklalde filan hep geziyordu. Foto cekınmek zor değildi. Semih diyordu zaten ben suralarda takılıyorum diye. Bana o eski fotolardan birini at merak ettim:F
Kanitim olmasa niye diyeyim böyle bisi illa bilale anlatir gibi anlattirican :))))