Survivor 2016 - 109. Bölüm (Yarı Final) Yorumları

Sizce Finale Hangisi Çıkar?

• Damla

Oy: 3 27.3%
  • Atakan

Oy: 8 72.7%

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Semihin üni den ev arkadaşuyla bulustuk bugün ay semih resmen Kendini güzel gösteemeye çalisan @Çiğdem- gibi boşa sıkıyormus tabi @Maskeli Fedai nin inanmasindan belliydi aslinda bir de faruk @Forumdash var :A @Doğu @MEnes @Harunnn60 @vadikızı @destere @DarkLeqenD
Sana demedim zaten @xemrexxx kafalamişlar dedim. Oyy yıldım vallaha:(

Evet o kişiye dedim. Ben de Tarkan'ın arkadaşiyim inanacan mı?
İnanmamıştım dedim iyi oku. :A
Adamın herşeyi yalan zaten hiçbirinin doğruluk payı yok doğru olduğunuda düşünmüyorum :A :A Senide kandırmış saf :A
gerçekten arkadaşı olsa nolur olmasa nolur ayolll bu ayılar başımıza ünlümü kesildiler yanı ne hallere düştük acunun yatacak yeri yok vlla elin zibidilerini her yıl başımıza ünlü diye çıkartıyor yolda görsem selam vermem :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,470
Puanı
1,061
Semih nerde okumuş?

Yok doğru diyor önceden de demişti. :A

@xemrexxx detayları bekliyorum. Gerçekleri anlat araya kurgu sokma. :A

Neden yalancı olsun ki @xemrexxx gel buraya emre nerdesin kanıt göster:D:D
semih fransadan falan bahsetmiş o kismi komple sallama dedi fransada adanali kekolarlatüm gün evde kalip nakarna yapmiş yaptim dediği şeyler yokmuş aslinda burde rte videolru izleyip ağkiyormus bu kisim @Maskeli Fedai yi hatirlatti :A neyse daha önce de çok başvurmuşsuvivorq ama macun reddetmiş hep :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
semih fransadan falan bahsetmiş o kismi komple sallama dedi fransada adanali kekolarlatüm gün evde kalip nakarna yapmiş yaptim dediği şeyler yokmuş aslinda burde rte videolru izleyip ağkiyormus bu kisim @Maskeli Fedai yi hatirlatti :A neyse daha önce de çok başvurmuşsuvivorq ama macun reddetmiş hep :A
Fransadan bahsetmiş sallamaymış? Adamın fransada oldugu fotoları var:F adanali kekoları nerden bulmuş? Fransanıj apachileri dese inanırdım:F Semih makarna haşlamaktan neden yüksünsün?:F buyur adam kaç kere tavuk yemeği yaptı. Türkan bile çok seviyordu semihin tavuk yemeğini:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,470
Puanı
1,061
Fransadan bahsetmiş sallamaymış? Adamın fransada oldugu fotoları var:F adanali kekoları nerden bulmuş? Fransanıj apachileri dese inanırdım:F Semih makarna haşlamaktan neden yüksünsün?:F buyur adam kaç kere tavuk yemeği yaptı. Türkan bile çok seviyordu semihin tavuk yemeğini:F
Fransaya gitmemiş mi dedim ben fransada yaptim dedijleri sallama dedim :F