Survivor 2016 - 104. Bölüm Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
BÜYÜK FİNALE SON 6 GÜN!

TV8'in sevilen ve ilgiyle izlenilen yarışma programı ''Survivor 2016'' bu akşam yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Ünlüler ve Gönüllüler takımları ödül oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele edecek. Hepsi ve daha fazlası bu akşam 20.00'da TV8'de!

İyi seyirler...

@EFE UYSAL @Forumdash @beyazsoy @Billy Kane @dosimosi @eskici @Bully @vadikızı @Maskeli Fedai @Doğu @HachiKo @sürgünüm @turkuazz ve diğer herkes...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Semihin durumu açıklanacak bugün instagramda okuduğuma göre
eğer doğru ise semih oyunlarda olmayacak ama direkt kıbrısa gidecekmiş

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Semihin parmağı kopmuş bu arada.İbo anlattı parmağındaki tüm kemikler kırılıp
tek bir damara bağlı kalmış sürekli öne arkaya parmak esniyormuş
Evetizledim oraları. Demiştim zaten Semih boşuna bu kadar korkmaz kopacak gibidir diye:( kızın biri ağladi zdiğeri de s*l*k gülüyordu. Güldüğü halde ağlayana gülerek bakıp konuşuyordu.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bu akşam Acun Semih için dokunulmazlık kararı alacaktır..benim tahminim bu şekilde bakalım nasıl olacak.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şimdi hastaga baktım da bu düştü önüme:F Siz izlediniz mi? @Maskeli Fedai @EFE UYSAL :F Zuhal de biliyor nerden reyting kasıcağını:F

Iyyy tvdeki yanlı yayına göre kin gütmeyin beee!!! Semih gayet efendi birisi neyse panoramaya cıktıgında görürsün:X Yada aramızda kalmasına katılmıştı utopya finalinden sonra bi orda izle:X
Geçtiğimiz hafta Zuhal'a bakarken orada da Survivor konuşuldu. :D Her bölüm konuşuyor demek ki .ss O zaman da birisi elenecekti, millete sordu kim elenir sizce diye. :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Akşamı merakla bekliyorum, son kez perşembe izliyor olacağız. :(
Bitsin bitsin. Yarişmacılar azaldıkça tadı kalmadı. İlk bölümler şahaneydi:A hem yabancı dizilerimi izlicem pt saatlerinde. Yazın tv bomboş. Seviyo sevmiyor haricinde hiçbir yapıma bakamam gibi:X İzliyormusun onu?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bitsin bitsin. Yarişmacılar azaldıkça tadı kalmadı. İlk bölümler şahaneydi:A hem yabancı dizilerimi izlicem pt saatlerinde. Yazın tv bomboş. Seviyo sevmiyor haricinde hiçbir yapıma bakamam gibi:X İzliyormusun onu?
Aynen bitsin de rahatlayalım artık. :A Sıktı. :(

Yok izlemedim, aslında bakacaktım iki bölümle birlikte ama vazgeçtim. Çarşamba zaten No:309'u izliyorum. Daha fazla ek dizi yapmamam lazım, dizi süresi 2-2.5 saat. Sonra netten izlemesi de ayrı sıkıntı. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen bitsin de rahatlayalım artık. :A Sıktı. :(

Yok izlemedim, aslında bakacaktım iki bölümle birlikte ama vazgeçtim. Çarşamba zaten No:309'u izliyorum. Daha fazla ek dizi yapmamam lazım, dizi süresi 2-2.5 saat. Sonra netten izlemesi de ayrı sıkıntı. :D
Aynen yaa tvden izleyerek en azında 15dk reklam arasıyla kafan dağılıyor. Netten izlediğimde kesintisiz izlemek zorunda kalıyorum(ara vermemek gibi bi huyum var:F ) netten takip etmek de zor. Keşke 40 dk olsa yine dizilerimiz. Neyse keşke baksaydın kısa videolarına bak bari vicdansız:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aynen yaa tvden izleyerek en azında 15dk reklam arasıyla kafan dağılıyor. Netten izlediğimde kesintisiz izlemek zorunda kalıyorum(ara vermemek gibi bi huyum var:F ) netten takip etmek de zor. Keşke 40 dk olsa yine dizilerimiz. Neyse keşke baksaydın kısa videolarına bak bari vicdansız:A
Yok canım saol, fazla diziye hayır. :A

Yabancı dizi izleyelim? :D