Survivor 2016 - 101. Bölüm Fragmanı

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Semih'e büyük geçmiş olsun umarım birşeyi yoktur.iki takım içinde hiçbir yarışmacıya birşey olsun istemeyiz.

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ne alaka?

Atakan'ın sakatlandığı oyunu bi izle sen. Semih, Atakan ve Nagi nasıl itiyordu o şeyi. Pascal ve Yunus iyi tutuyordu, hatırlıyorum o anı. Bizim Gönüllüler durunca hemen tutuyordu.
Ona bakarsan hepsi hızlı itiyordu. Ben hız alişini diyorum. Bu görüntü kötü ama bunu bulabildim. 12.snyede bak.
Bakalım Serkayı nasıl göstercekler görecez.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Allah insanın başına korktuğu şeyi verirmiş semih saklatlanmayim diye olmadık taklalar attı ama kaderden kacamadi . Bugünkü oyunu gonulluler alır artık ve iş bireysel döner .

Bir söz de acuna survivoru bu kadar uzatirsa bu kadar sakatlık normal bi İbo kaldı sakatlanmayan o da habire yiyor ondan sakatlanmadi)))

Son düzenleme:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Olay onla yarişirken oluyor.

Atakanın başı yarılır Serkay alkişlanır, Semihin parmaği kırılır Serkay alkişlanır. Hayır gönüllüler yapıyor ama gönüllüler alkişlanıyor:F Adamlar bu kadar hırslı oynamasalar hiçbişey olmazdi. Atakanın başının yarışmasında gördük. Efecanı zoomlayarak gösterdiler minderin hızını ayarlarlarken. @Bully de fark etmiş o anı. Adamlar yarişa değil düşman öldürmeye gidiyor sanki.
İnsaf yahuu adalar sanki bile bile yaralıyor sonra anında pisman olup ilk müdahale eden oluyor )) zaten yaristalar en yakın yarış arkadaşı o mudehale edecek ha etmeyebilir de semih bakıldığında da ilk mudaleyi gönülleri yaptı sanırım orda da semihi çok kinusturup yordular)))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İnsaf yahuu adalar sanki bile bile yaralıyor sonra anında pisman olup ilk müdahale eden oluyor )) zaten yaristalar en yakın yarış arkadaşı o mudehale edecek ha etmeyebilir de semih bakıldığında da ilk mudaleyi gönülleri yaptı sanırım orda da semihi çok kinusturup yordular)))
Bile bile yaralamıyorlar ama sonra pişman olup mudahale ediyorlar:F
(Şimdi şöyle konuşacam fragmana göre suçlu olarak görüyoruz. Belki değildir görecez acunun montajına göre de ben geçen Atakan olayını baz alarak söylüyorum)
Ünlüler neden yaralamıyor kimseyi? Ünlülerin hırsına neden zoom yapılmıyor? Hem zarar veren onlar hem de övülenler onlar.
Adam yeşil yanmadan gaza basmiş gidiyor kırmızıda beklemesi gerekirken yaya için yanan yeşil işikta geçiyor. Adama çarpiyor sonra ambulans çağirdiği için o adam övülüyor. Yada anlık kavga anında cinnet geçirip bıcağı saplayıp sonra o kişiye yardım ettiği için övülmek gibi bişey. (Tamam ikinci biraz abartı oldu)
Bana övülme sebebini söyle?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Bile bile yaralamıyorlar ama sonra pişman olup mudahale ediyorlar:F
(Şimdi şöyle konuşacam fragmana göre suçlu olarak görüyoruz. Belki değildir görecez acunun montajına göre de ben geçen Atakan olayını baz alarak söylüyorum)
Ünlüler neden yaralamıyor kimseyi? Ünlülerin hırsına neden zoom yapılmıyor? Hem zarar veren onlar hem de övülenler onlar.
Adam yeşil yanmadan gaza basmiş gidiyor kırmızıda beklemesi gerekirken yaya için yanan yeşil işikta geçiyor. Adama çarpiyor sonra ambulans çağirdiği için o adam övülüyor. Yada anlık kavga anında cinnet geçirip bıcağı saplayıp sonra o kişiye yardım ettiği için övülmek gibi bişey. (Tamam ikinci biraz abartı oldu)
Bana övülme sebebini söyle?
Tam tersini ünlüler o kadar son damlasına kadar mücadele ediyor sonra sakatlaniyor daha erken bırakanlar sakatlanmayancklar . Nagihan olayında gördük kazanamayacağını bile bile ayağını açtı ve kaybetti gönülleri kaybedeceklerini anlayınca bırakıyor İbo bırakmıştı semih edemediğini bırakmamıştı. Atakanin hirsindan risk alarak kaç kez dustugunr şahit olduk

Bu orneklereen gördüğümüz üzere hırs yapan ünlüler.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tam tersini ünlüler o kadar son damlasına kadar mücadele ediyor sonra sakatlaniyor daha erken bırakanlar sakatlanmayancklar . Nagihan olayında gördük kazanamayacağını bile bile ayağını açtı ve kaybetti gönülleri kaybedeceklerini anlayınca bırakıyor İbo bırakmıştı semih edemediğini bırakmamıştı. Atakanin hirsindan risk alarak kaç kez dustugunr şahit olduk

Bu orneklereen gördüğümüz üzere hırs yapan ünlüler.
Laa atakanın kafa yarılma olayında ne gibi suçu var? Efecan tutmamaişti minderi. Atakan hırsından kafasını vurdu tamam:F akşama görecez ne oldugunu şimdiden saydırıp g*t olmak istemem. Acun bu türlü türlü montajı var;)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Laa atakanın kafa yarılma olayında ne gibi suçu var? Efecan tutmamaişti minderi. Atakan hırsından kafasını vurdu tamam:F akşama görecez ne oldugunu şimdiden saydırıp g*t olmak istemem. Acun bu türlü türlü montajı var;)
Atakan daha fazla durmak isterken dengesini kaybetti efecada ayarlayamadi bu yaralanmalarda sadece bu olayda biraz gönüllerin suçu var diğerleri hep aşırı hirstan oldu bak İbo sumo güreşinde saldı hemen kendini . ))