Survivor Şampiyonundan Türk Halkına Şok Küfür!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bi gün sınıfta bu espriyi yapacam , yapmam lazım :A Hoca diyecek ''Yeter susun artık 1-2-3 tıp'' bende yapıştıracam ''hukuk'' :A @eskici uygun bir ortamda bu espriyi kullanmanı tavsiye ederim :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Adam açıklama yapmış eski bir video diye. O kabul etmiş yani. Doğru her şey.:F Siz hala savunuyorsunuz çok kötü yaa.:A
eski video kismini okuyunca devamini okumamissin galiba. öyle birsey söyluyormusum gibi algi yapmaya calisilmis diyor.
ben internette yayilan bir cok seye inanmiyorum. teknoloji sayesinde hile yapmak cok kolay

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
eski video kismini okuyunca devamini okumamissin galiba. öyle birsey söyluyormusum gibi algi yapmaya calisilmis diyor.
ben internette yayilan bir cok seye inanmiyorum. teknoloji sayesinde hile yapmak cok kolay

Ama izlediğim programda dediler ki ağız okuyan kişilerde öyle dediğini onaylamış.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Ama izlediğim programda dediler ki ağız okuyan kişilerde öyle dediğini onaylamış.
kufretmis olabilir AMA turk halkina degil. O soru hersey olabilir. istedigin algiyi yaratmak icin istedigin soruyu ekleyebilirsin. ilk mesajimdada belirttim bunu.
sen sabit dusuncede itiraz eden birisin. önu ve arkasi önemsiz senin icin :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
kufretmis olabilir AMA turk halkina degil. O soru hersey olabilir. istedigin algiyi yaratmak icin istedigin soruyu ekleyebilirsin. ilk mesajimdada belirttim bunu.
sen sabit dusuncede itiraz eden birisin. önu ve arkasi önemsiz senin icin :)

Bilemiyorum artık. O arkada ki ses konusunda bir şey diyemem ama net bir yalanlama yok.:A

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,310
Puanı
561
@RüzgarGülü sence de videoda kafası güzel mi.:A
Şampiyon olmuş ama adam olamamış. Onunda konuda yazan yıldızlı yerler gibi yaparlar merak etmesin. Birde açıklama felan yapacak yazılmış konuya ama cevabı belli ben onu türk halkına demedim felan der yada ben hiç küfür etmedim gibi klasik bir sevap, söyleşi felan gelir hatta açıklama yaparsa görürsünüz ki yani vereceği cevapta ondan daha milliyetçi kimse yoktur.

Neyse benim hiç alakam yok kendisini tanımam bile survivor programını bile saçma bulan biriyim sadece etiketlediğin için saygıdan cevap vereyim dedim :) Ama son diyeceğim şey sonuna kadar TURABİ :) :) :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şampiyon olmuş ama adam olamamış. Onunda konuda yazan yıldızlı yerler gibi yaparlar merak etmesin. Birde açıklama felan yapacak yazılmış konuya ama cevabı belli ben onu türk halkına demedim felan der yada ben hiç küfür etmedim gibi klasik bir sevap, söyleşi felan gelir hatta açıklama yaparsa görürsünüz ki yani vereceği cevapta ondan daha milliyetçi kimse yoktur.

Neyse benim hiç alakam yok kendisini tanımam bile survivor programını bile saçma bulan biriyim sadece etiketlediğin için saygıdan cevap vereyim dedim :) Ama son diyeceğim şey sonuna kadar TURABİ :) :) :)

Adamsın.:bhr:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Atakan küfrü etmiştir ona bir şey diyemem ama bile isteye Türk halkına ettiğine beni kimse inandıramaz. Zaten açıklamasındaki "sanki halkıma küfrediyormuş gibi söyleneni farklı şekilde algılatarak" cümlesi durumu açıklıyor.

Atakan ya soruyu duymuyor, ya da o soru oraya montajla ekleniyor. Ama bu işi daha net açıklamalarla çözüme kavuşturması şart tabii.

Ha küçük bir ihtimal de olsa videonun gerçek olma ihtimali vardır tabii. Belli ki bir şey içmiş ya da kullanmış, o an durumun farkında olmayabilir.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Atakan küfrü etmiştir ona bir şey diyemem ama bile isteye Türk halkına ettiğine beni kimse inandıramaz. Zaten açıklamasındaki "sanki halkıma küfrediyormuş gibi söyleneni farklı şekilde algılatarak" cümlesi durumu açıklıyor.

Atakan ya soruyu duymuyor, ya da o soru oraya montajla ekleniyor. Ama bu işi daha net açıklamalarla çözüme kavuşturması şart tabii.

Ha küçük bir ihtimal de olsa videonun gerçek olma ihtimali vardır tabii. Belli ki bir şey içmiş ya da kullanmış, o an durumun farkında olmayabilir.

Bencede ortada karışık bir durum var soruyu duymadığı açık zaten hem kulaklık hemde
sonuna kadar açılmış bir müzik var kulağındaki müziği izlerken biz duyuyoruz nerdeyse o
kadar açık müzik valla bende inanmıyorum ablacım;)