Survivor Şampiyonundan Türk Halkına Şok Küfür!

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kendini aklamaya çalışıyor. Yalan olsa direk yalan derdi
Yukarıda dediğim cümleden ''ben küfretmedim video ile oynanmış'' anlamını çıkarabilirdin -ki çıkmalı da- bu senin elinde olan bişey.Sen Atakanı karalamak istiyorsun ki anlamazdan geliyorsun.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yukarıda dediğim cümleden ''ben küfretmedim video ile oynanmış'' anlamını çıkarabilirdin -ki çıkmalı da- bu senin elinde olan bişey.Sen Atakanı karalamak istiyorsun ki anlamazdan geliyorsun.

Sizde çok paklamaya çalışıyorsun. Adam bildiğin video doğru diyor.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
videoyu bir kaç yıl önce çekilmiş video diyor kabul ettiği o sanki ben küfretmişim gibi gösteriliyor diyo:D

avataratakan an itibari ile sanal alemde adi sahsiyetsiz seref yoksunu bir sahsin alehimde yaymis oldugu bir videoya denk geldim bir kac yil oncesine ait olan bu videoda muzik dinlerken sanki halkima kufrediyormus gibi soyleneni farkli sekilde algilatarak bizi ve degerlerimizi hice sayan bu assaglik mahlukata sadece yaziklar olsun diyorum ben ki yillarca bayragimiz icin dunyanin 4 bir yaninda savasmis bir adamim bu yapilan karalamalar beni ve ulkesini seven herkes icin yalnizca bir masal niteligindedir... bu sahis ve yayan fake hesaplar hakkinda yasal islemler baslatilmistir en kisa zamanda adalet yerini bulacaktir...Her zaman dedigim gibi ALLAH VAR SIKINTI YOK ...

bu yazıda nerde kabul ediyor:))
Abla sende tartışmaya yer arıyorsun galiba. :A :A