Survivor Şampiyonundan Türk Halkına Şok Küfür!

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sokak sanati yeni bir haber konusu açtı

Survivor Şampiyonundan Türk Halkına Şok Küfür!

images-5.jpg

Survivor 2016 Şampiyonu Avatar Atakan'dan şok hareket.​

Survivor yarışmasında efendi tavırları ile Türk halkının sevgisini kazanan Avatar Atakan bugün sosyal medyaya yüklenen videoda Türk Halkına küfür etti. "Başka bir şey var mı söyleyeceğin Türk halkına?" sorusuna "Hepsinin A** K***m" diye cevap vererek şok etti. Bu videodan sonra yarışmayı kazanmak için Türk halkına oynadığı düşünüldü ve sosyal medyada bu tarz yorumlar yapıldı. Aynı şekilde 1 kez kendi yılının, bir kezde son 10 yılın şampiyonu olan Turabi hiç şımarmadı şeklinde yorumlar geldi.​

Atakan'ın bu görüntülere yapacağı açıklamalarını merak ediyoruz.​
Orijinal formatta oku

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Video yok mu? Yanlış anlamadıysam Survivor'a katılmadan önce etmiş bu küfürü değil mi? Gerçi ne zaman ettiğinin de bir önemi yok, yaptığı çirkin bir davranış olmuş, eğer doğruysa tabi ki. @sokak sanati

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Videoyla oynandığı apaçık belli, yoksa muhabirin o küfürden sonra Atakan'la beraber gülmemesi gerekirdi.

Tarafsız konu diyoruz ya hani, bu mu tarafsızlık? Her survivor konusunda bir Turabi? @OzaN

Ben olan şeyleri yazdım. Renkli sayfalarda denk geldim ve orada bile 3 yorumdan biri Turabi şımarmadı yorumları okundu? Sallamadık yani. Gayette tarafsız bir konu. Turabiye yapılan övgüleri yazmak taraflı yapmıyor konuyu? Atakan'ıda ezmeden olanı videoda gördüğümü yazdım.
Ayrıca Atakan yıllar önce olan bir video demiş. Yani kabul etmiş gerçek olduğunu. Sen nasıl oynandığını söylüyorsun.:)

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,664
Puanı
1,060
Videoyla oynandığı apaçık belli, yoksa muhabirin o küfürden sonra Atakan'la beraber gülmemesi gerekirdi.

Tarafsız konu diyoruz ya hani, bu mu tarafsızlık? Her survivor konusunda bir Turabi? @OzaN

Katılıyorum sana ablacım kulağında müzik var ne sorulduğunu bile anlamıyor bile
ki açıklama yapmış bu video neden ortaya çıkmış anlamadım ve dediğin gibi video
ile oynanmış ki ben atakanın şımardığını düşünmüyorum ne demek turabi şımardıda
atakan şımardı ya saçmalık atakan her zaman saygılı idi babası ile konuştuğunda selam
vermeden ağzını açmıyordu bu yüzden ben atakanı çok sevmiştim atakan şımaran bir çocuk
olsaydı programda bir kere bile annesiyle büyümediğini çok kez dile getirirdi;)

Son düzenleme:

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Katılıyorum sana ablacım kulağında müzik var ne sorulduğunu bile anlamıyor bile
ki açıklama yapmış bu video neden ortaya çıkmış anlamadım ve dediğin gibi video
ile oynanmış ki ben atakanın şımardığını düşünmüyorum ne demek turabi şımardıda
atakan şımardı ya saçmalık atakan her zaman saygılı idi babası ile konuştuğunda selam
vermeden ağzını açmıyordu bu yüzden ben atakanı çok sevmiştim atakan şımaran bir çocuk
olsaydı programda bir kere bile annesiyle büyümediğini çok kez dile getirirdi

@sokak sanati yanlış düşünüyorsun bencede açılan konuya turabiyi katmak taraflıdır taraflı olmak istemezsen turabiye yapılan yorumu katmadan konu açabilirsin:D
ki barışın dediği gibi ne zaman survivor konusu açılsa turabi oluyor

Yine anlamamışsın. Ben kendi yorumumu katmıyorum konuya. Sadece twitterda yazılan yorumlardan bahsettim.
Tartışmak istemiyorum falan deyip her konuda bana laf atmadan sıkıldım. Biraz az muhatap ol lütfen.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Olayin Turabiciler tarafindan ortaya ciktigi belli zaten hemen Turabiyi katmislar isin icine Survivor'da bu zamana kadar sadece Turabi sampiyon olmadi bir sürü sampiyon var neden Turabiyi katmislar olaya yani kisacasi olayi cikaran ve laf söyleyenlerin cogu Turabici gibi görünüyor :A
Videoya gelirsek müzik dinlerken ne soruldugunu anlayabilir mi bilemiyorum ayrica tavirlara bakarsak kafasi güzel olabilir mi pek anlayamadim ciddi anlamda böyle bir sey söylediyse yaziklar olsun ama altinda baska seyler var gibi :A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Umut sen beni varya çok yanlış tanıyosun bana karşı çok hatalı davranıyorsun tamam mı bak kırmadan iyi niyetle yaklaşıyorum asıl sen anlamamışsın beni kendi yorumunu demedim ayrıca sana laf atmak adına yorum yazmadım ben öyle birşeyi yapmam aslada yapmam bu bir ben kendi yorumunu kattın demedim ablacım diyorum ki programda yorumlar yapılmış tamam mı bak yorumlar diyorum konu açarken düşünürdüm bu yorum yazılırsa konuya taraflı görünebilir bu yorum katmadan konu açabilirsin e getirdim sen ne anlıyosun ablam ya tamam mı evet seninle tartışmak istemiyorum tartışalım diye konuya yorum yazmadım zaten tartışma çıksın isteyen sensin öyle düşünmesen benim iyi niyetle yaklaşımımı anlarsın ablacım ablacım diyerek tartışmak istemediğini sana gösteriyorum
:D:D gerçekten seninle tartışmak istemiyorum yemin ederim istemiyorum

Ne gereksiz bir açıklama yine. Biraz dediğim gibi davran yeter. Benim açtığım konuya sen itiraz etme çünkü sana bir şey anlatmak benim için bin dereden su getirmekten daha zor. Rica ediyorum.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,664
Puanı
1,060
Ne gereksiz bir açıklama yine. Biraz dediğim gibi davran yeter. Benim açtığım konuya sen itiraz etme çünkü sana bir şey anlatmak benim için bin dereden su getirmekten daha zor. Rica ediyorum.

gereksiz tamam umut ben yorumumu siliyorum ben itiraz etmedim sadece
düşüncemi söyledim o kadar neden itiraz edeceğim ya kaç kere dedim düşüncem
diye sen hala itiraz diyosun ya konu açıyosun bende üyeyim forumda dimi düşüncemi
yazabilirim demi tmm yorumumu siliyorum bitti bana böyle davranma yeter ya:(

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Olayin Turabiciler tarafindan ortaya ciktigi belli zaten hemen Turabiyi katmislar isin icine Survivor'da bu zamana kadar sadece Turabi sampiyon olmadi bir sürü sampiyon var neden Turabiyi katmislar olaya yani kisacasi olayi cikaran ve laf söyleyenlerin cogu Turabici gibi görünüyor :A
Videoya gelirsek müzik dinlerken ne soruldugunu anlayabilir mi bilemiyorum ayrica tavirlara bakarsak kafasi güzel olabilir mi pek anlayamadim ciddi anlamda böyle bir sey söylediyse yaziklar olsun ama altinda baska seyler var gibi :A

Bu insan ruh hastası mi durup dururken küfür ediyor.:F Ayrıca türk halki diye soruyor. hepsinin diye cevap veriyor. Soruyu duyduğunu buradanda anlarsın.:X Zaten içmiş kafası gitmiş çok belli.:A @Bully kardeşim anlar bu durumları. @RüzgarGülü sence de videoda kafası güzel mi.:A

Renkli Sayfalar Turabici bir program değil. Orada da yayınlanmış. Turabi ile aynı dönem yarışmada zaten biz rakip değiliz.:F Zaten 2 kere şampiyon olduk biz. Siz işinize bakın.:A

gereksiz tamam umut ben yorumumu siliyorum ben itiraz etmedim sadece
düşüncemi söyledim o kadar neden itiraz edeceğim ya kaç kere dedim düşüncem
diye sen hala itiraz diyosun ya konu açıyosun bende üyeyim forumda dimi düşüncemi
yazabilirim demi tmm yorumumu siliyorum bitti bana böyle davranma yeter ya:(

Silersen sevinirim çünkü açıklamaların benim dediğimi anlamadan yapılan açıklamalar oluyor genelde. Anlayışın için sağol.