Survivor Ünlüler - Gönüllüler | Genel Sohbet Konusu (2017)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Büyük ihtimal haftasonu olacak :A @Bully

ama cumartesi olmamalı cumartesi akşamı evde yokum beşiktaş maıçımızı izlemeye gidicez trabzona zaten beşiktaş maçı varken ki izler o akşama acunu ayoll :A

pazar olursa ve musti gelirse tekrar coştururuz buraları @Bully @sokak sanati @MasacRE-
:Z:Z:Z
Süper haber, @Çiğdem- bu sefer kendi isteğiyle Survivor izleyecek :A Geçende Musti gelirse rekorumuzu yenileriz demiştin bakalım başarabilecek miyiz :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
2 nisan Pazar günü konudan kaçanlar bu pazar zevkle olurlar konuda :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Süper haber, @Çiğdem- bu sefer kendi isteğiyle Survivor izleyecek :A Geçende Musti gelirse rekorumuzu yenileriz demiştin bakalım başarabilecek miyiz :A
Nusret Arda Mesut Özil veya Ronaldinho diyen de var :F
aaa vlla acununuz gözüme girmeyi başardı o olmasa mustinin yüzünü göremicem adam programlara katılmıyor magazindede yok :A

Mustinin şerefine geçmeliyiz ama mesaj sayının hiç önemi yok ayoll ben hiçbir zaman mesaj yazmak için yazmadım öyle olunca üyeleri kullanıyor gibi hissediyorum içimden gelmeyen keyif almadığım sohbeti yapmam sizlerle yine eğlenceli samimi bir sohbet geçirelim önemli orası o ayoll :bhr::bhr::bhr: @Bully @EFE UYSAL

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
aaa vlla acununuz gözüme girmeyi başardı o olmasa mustinin yüzünü göremicem adam programlara katılmıyor magazindede yok :A

Mustinin şerefine geçmeliyiz ama mesaj sayının hiç önemi yok ayoll ben hiçbir zaman mesaj yazmak için yazmadım öyle olunca üyeleri kullanıyor gibi hissediyorum içimden gelmeyen keyif almadığım sohbeti yapmam sizlerle yine eğlenceli samimi bir sohbet geçirelim önemli orası o ayoll :bhr::bhr::bhr: @Bully @EFE UYSAL
Yeni video geldi :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
inş cnm zaten yeni single geliyor mustide klip incelemesi yapıyor belli oraya acunun kara gözü için gitmedi adam klip beleşe gelecek :A :A :A
Acunla arasıda iyi demekki baya Yıldıztan sonra ilk onu davet etmiş Dominiğe :A :F Klip çekmek için baya güzel mekan neden olmasın :A :Z Yarınki bölümde futbol maçı olacak survivor yarışmacıları ile Acun medya arasında Mustide olabilir :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Acunla arasıda iyi demekki baya Yıldıztan sonra ilk onu davet etmiş Dominiğe :A :F Klip çekmek için baya güzel mekan neden olmasın :A :Z Yarınki bölümde futbol maçı olacak survivor yarışmacıları ile Acun medya arasında Mustide olabilir :A
aaa musti olucaksa izlemek isterdim ama yarın akşam evde olmucaz işte inş musti olmaz diyelim :(

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Şimdi 58. bölümü izlemeye başladım, aboovv bir de ne göreyim.

Adem ve Sabriye birbirine girmiş. :)