CW Supernatural - 13.Sezon Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,154
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bunu mu diyon? Bilmem gene ne uyduruyor?
13.Bölüm dizi yine ritmini buldu :Z:Z:Z ve büyük bir sürpriz var @Forumdash
Luciferin dilenci sahnesi komikti :A Kendine bir ecünnü yardımcı buldu ve meleklerin lideri aldı adam dilencilikten Cnnetin lideri nasıl olunur onu gösterdi :A

ve Gabriel döndü ama eski oyuncumu pek orasını anlayamadım saçlı sakallıydı (b)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
13.Bölüm dizi yine ritmini buldu :Z:Z:Z ve büyük bir sürpriz var @Forumdash
Luciferin dilenci sahnesi komikti :A Kendine bir ecünnü yardımcı buldu ve meleklerin lideri aldı adam dilencilikten Cnnetin lideri nasıl olunur onu gösterdi :A

ve Gabriel döndü ama eski oyuncumu pek orasını anlayamadım saçlı sakallıydı (b)
Kızzzz bu bugunmuydu:F:F Bende spoi açtım okuyorum ne diyor bu yine Cennet mennet:F İzlemedim daha arrow zımbırtısını cıkaracam aradan yarın bunu keyifle izlerim:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S13B13

İlk başlarda heralde komedi olarak gider bölüm diye düşündüm ama harika bölümmüş :X @Çiğdem-
Dilencilik kısımlarıkısa tutulmuş. Lucifer'ın insan olma savaşını izleseydik. Melekler yemez, içmez, s*çmaz,uyumazlar ya hani onları Lucifer üzerinden görseydik keşke:X

Ben Lucifer'ın ardımcısına bayıldım :A Luci ile Anael muhteşe uyum yakaladılar. Özünü çalma kısımlarını sevişme seromonisine çevirdiler nerdeyse :A Lucifer'ın cennetin hakimeyetine geçişi de süper sahneydi :A

Gabriel'di o @Çiğdem- Hani şu şaka yapmayı seven melek sanırım. Gözleri oydu en azından.Ağzını dikmiş salak adam:F

Lucifer'ın oğlu nerde hala yok!!!
8.5/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S13B13

İlk başlarda heralde komedi olarak gider bölüm diye düşündüm ama harika bölümmüş :X @Çiğdem-
Dilencilik kısımlarıkısa tutulmuş. Lucifer'ın insan olma savaşını izleseydik. Melekler yemez, içmez, s*çmaz,uyumazlar ya hani onları Lucifer üzerinden görseydik keşke:X

Ben Lucifer'ın ardımcısına bayıldım :A Luci ile Anael muhteşe uyum yakaladılar. Özünü çalma kısımlarını sevişme seromonisine çevirdiler nerdeyse :A Lucifer'ın cennetin hakimeyetine geçişi de süper sahneydi :A

Gabriel'di o @Çiğdem- Hani şu şaka yapmayı seven melek sanırım. Gözleri oydu en azından.Ağzını dikmiş salak adam:F

Lucifer'ın oğlu nerde hala yok!!!
8.5/10
Gabrielde inş oda Michael gibi diğer taraftan başka oyuncu çıkmaz :(

Bizim bildiğimiz oyuncudur umarım tam anlayamadım orasını :F Birde yenidenmi diriltti naptı :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Gabrielde inş oda Michael gibi diğer taraftan başka oyuncu çıkmaz :(

Bizim bildiğimiz oyuncudur umarım tam anlayamadım orasını :F Birde yenidenmi diriltti naptı :A
Hiç bi fikrim yok:X Bu beyazlı meleği ben anlamadım tam konumu nedir, kimden yuksek, emir altında kimler var:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
14.Bölüm gerçekten süper bir bölümdü. Bu sefer tatilden iyi döndüler @Forumdash
:Z:Z:Z
Jackı özlemiştik vlla ve kötü Michael i öldürmeye çalışacak onların savasıda iyi olur Lucifer yenememişti . Jack napacak bakalım :A

Castiel uzun aradan sonra tekrar ipleri eline aldı o sakallı adamı halletti Deanlara benim dediğim olacak dedi :A

Şu sahne geldi aklıma :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S13B14
tekrardan senaryo hikayeye bağlandı:Z Jack ve Deanin annesini gördük. Bobby süpriz oldu bi anda:X Ama sankiDean'leri tanımıyormuş gibiyada kadınla hiç tanışmamaişlar gibi konuşuyorlardı anlamadım oraları @Çiğdem-

14.Bölüm gerçekten süper bir bölümdü. Bu sefer tatilden iyi döndüler @Forumdash
:Z:Z:Z
Jackı özlemiştik vlla ve kötü Michael i öldürmeye çalışacak onların savasıda iyi olur Lucifer yenememişti . Jack napacak bakalım :A

Castiel uzun aradan sonra tekrar ipleri eline aldı o sakallı adamı halletti Deanlara benim dediğim olacak dedi :A

Şu sahne geldi aklıma :F
Jack de Michaelı öldürmekiçin kalacak. Sezon finalindeçıkarlar ordan ancak:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S13B14
tekrardan senaryo hikayeye bağlandı:Z Jack ve Deanin annesini gördük. Bobby süpriz oldu bi anda:X Ama sankiDean'leri tanımıyormuş gibiyada kadınla hiç tanışmamaişlar gibi konuşuyorlardı anlamadım oraları @Çiğdem-

Gabriel hamleside var bu sezon baya iyi gidiyor ama daha karışacak ortalık :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S13B14

15.Bölüm Ahh keşke ana konudan bağımsız bölümler hep böyle olsa çok değişik önceki av bölümlerine benzemeyen çok güzel bir konuydu ana konu kadar sevdim bölümü :A
Mafya dizisi izler gibi olduk Deanlara kutsal kan karşılığında kafa tasını al diyorlar ve başka bir adamda para karşılığında bana getir diyor :F

Aradıkları kan ise yanlarında taşıdıkları Papazda çıktı :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aaa Supernaturalı bu gece mutlaka izle :A Tüm sezonları kapsayarak unutulmaz eğlenceli bir bölüm oldu :Z Hiç bilgi vermiyeyim kendin gör yorumumu birazdan yaparım 1 saniyesini bile atlamadım :A
Scooby Doo'lu bölüm olacak diye IMDB'de resim görmüştüm :X Yarın gece izlerim muhtemelen. Gothamdan sonra Arrowa bakıcam:T:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Scooby Doo'lu bölüm olacak diye IMDB'de resim görmüştüm :X Yarın gece izlerim muhtemelen. Gothamdan sonra Arrowa bakıcam:T:
Aaa başlıkta yazıyor gerçi ama önceden bilgi alıyorsun heyecanımı kalıyor ben izlerken gördüm mesala bana sürpriz oldu :A

Scooby Doo lu bölümdü evet ScoobyNatural başlığı bölümün :F 13.Sezon 16.Bölüm yanı daha önce izlememiş birisi bile bakabilir Scooby Doo seviyorsa :A @Harunnn60 @xemrexxx @destere e duyuralım destere özellikle farklı bölüm oldukça izlemeyi seviyor bu bölüm tam onluk :A :A :A