CW Supernatural 12. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
12x3
Fena bir bölüm degildi. Anne Winchester iki bölüme kalmaz 2010'lu yillara aliskin geri döner :A Castiel Crowley ve Rowena, nedense hep Lucifer'dan güclü gösteriliyor ama bi türlü bunun farkina varamiyorlar :bilmem: Meleklerin gücü konusunda senaristler tam anlasamamis galiba (b) Crowley öylesine kapidan girme ihtiyaci duymaz iken Castiel kapidan giriyor ama lucifer her yere isinlaniyor hatta yaninda birilerinide götürüyor :bilmem: simdi Crowley Castiel'den daha mi güclü (b) Yoksa Rowena hepsinden mi güclü :bilmem:

Puanim: 7/10
Kapı olayında önce ajan gibi gitmek istediler:X Crowley orda her zaman ki gibi güç gösteri yaptı. Kadını yine sakat bırakacaktı mesala :X ama Castiel engelledi. Rowena konusunda meleklere eş değer tutulması bana da tuhaf geliyor. Vampirlerle filan savaşmalı:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
12x3
Fena bir bölüm degildi. Anne Winchester iki bölüme kalmaz 2010'lu yillara aliskin geri döner :A Castiel Crowley ve Rowena, nedense hep Lucifer'dan güclü gösteriliyor ama bi türlü bunun farkina varamiyorlar :bilmem: Meleklerin gücü konusunda senaristler tam anlasamamis galiba (b) Crowley öylesine kapidan girme ihtiyaci duymaz iken Castiel kapidan giriyor ama lucifer her yere isinlaniyor hatta yaninda birilerinide götürüyor :bilmem: simdi Crowley Castiel'den daha mi güclü (b) Yoksa Rowena hepsinden mi güclü :bilmem:

S12B03
Harika bir bölümdü gerçekte @Çiğdem- geçen hafta demiştim anneyle ava çıksalar da izlesek diye :Z Avcılık üzerine kurulu bölümdü ve cok iyiydi.
Anne gitti:( Dean'le çok güzel anlaşiyorlardı. Kadın haklı millet internet kullanırken o eski usul kapı kapı geziyor. Şu telefon olayı nedense beni de duygulandırdı :( Kimse telefonla dertleşmiyor. İnternet çok güzrl bi olay olsa da insan ilişkisine duygusal anlamda çok büyük zarar:/

Cas ve Crowly pardon yeni Beyonce ve Jay-Z :F Espriler de şahaneydi. Bir de Anne'nin avcılık dersinde Sam'e saç konusunda laf sokmaları sesli güldürdü:A

Ben o rockçı adamı sevmemiştim @çiğdem- iyi oldu :X Anne geri döner umarım :(

8.5 puan verirdim bu bölüme ama isteğim gerçekleştiği için 9/10
ayy bende geçen hafta neden normal kadından dayak yedi demiştim :F

bu castiel özü alındıktan sonra hiç melek gibi olamadı 9.sezon 10. 11 son 3 sezondur özünü almasına rağmen hala insan gibi davranıyor crowley ve lucifer gibi kaybolup oradan oraya ışınlanamıyor arabayla gidip geliyor elini kaldırıp kimseyi uçuramıyor gücüyle hatta dayak yiyor :F insandan hiçbir farkı yok 3 sezondur malesef :( :( :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.bölüm değişik bir av bölümü oldu yaa @Forumdash yine sevecektir :F @legolas9900
o klisede ölen kızın şeytandan falan dolayı ölmesi çok klasik bir av bölümü olucaktı ama güçleri olan kadın yüzünden ölmeleri bence iyi yaratıcılık olmuş :F

şu kızın ölmesine çok üzüldüm yaaa Mr. Kacth demekki deanların yarım işlerini halledicek yanı deanların kurtardığı masum insanları öldürücek gibi :( bakalım kim bu adam :F

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
4.bölüm değişik bir av bölümü oldu yaa @Forumdash yine sevecektir :F @legolas9900
o klisede ölen kızın şeytandan falan dolayı ölmesi çok klasik bir av bölümü olucaktı ama güçleri olan kadın yüzünden ölmeleri bence iyi yaratıcılık olmuş :F

şu kızın ölmesine çok üzüldüm yaaa Mr. Kacth demekki deanların yarım işlerini halledicek yanı deanların kurtardığı masum insanları öldürücek gibi :( bakalım kim bu adam :F

Av mi bölümü :bilmem: :T

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S12B04

Güzel bölümdü aynen @Çiğdem-
Yahu Sam diyor ki şeytan değilsin eskiden ben de öyleydim bla bla diyor. Laaan bu adam şeytan kanı içerek yapmıyormuydu :F Kendisi şeytan zaten :F

Kıza sonda üzülmedim değil. Ama kızı öldüren adamı da merak ettim. Ekşınlı bölümler bizi bekliyor gibi @Çiğdem- @legolas9900
8/10

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
12x4

Anlasilan Mr.Ketch Sam ve Dean´a nin basina bela olacak ?
normal av bölümlerine oranla daha degisikti. Umarim gelecek bölüm ana konuya dönerler :)

puanim: 6/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S12B05

Diziyi unutmuşum resmen CW'da bir dizi verilmesin o hafta bütün diziler ara verdi sanıyorum :F bu hafta Flash yok diye bütün diziler ara verdi sandım. Lucifer izlemek için girdim siteye Supernatural izleyerek cıktım. Lucifer'ı da yarın izlerim artık.

Bölümde pek bişey yoktu.
Naziyi öldürdü Dean onun şişkinliğini yaşıyor :F
7.9/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5.bölüm
bu sezonun en kötü bölümüydü bence ana konu diyecem değil av bölümü diyecem oda değil ne olduğunu bile anlayamadım ayoll :F :F :F

aaa bu arada bu sezon ilk defa ana konu ney onuda anlayamadım ayoll her sezonun ana konusunu biliyordum bu sezon ilk defa dizide ana konu yokmuş gibi hissediyorum @Forumdash @legolas9900 :F :F :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
5.bölüm
bu sezonun en kötü bölümüydü bence ana konu diyecem değil av bölümü diyecem oda değil ne olduğunu bile anlayamadım ayoll :F :F :F

aaa bu arada bu sezon ilk defa ana konu ney onuda anlayamadım ayoll her sezonun ana konusunu biliyordum bu sezon ilk defa dizide ana konu yokmuş gibi hissediyorum @Forumdash @legolas9900 :F :F :F
Kız benim elim gitmedi kötü demeye senin ne haddine :bağır:

Bu sezon sanırım harflerin adamlarıyla ilgili. Sıkıcı gidiyor bu sezon işte. Tuhaf bişeyler eksik dediğimde oklava gösteriyordun :A şimdi mıymıy ediyon :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız benim elim gitmedi kötü demeye senin ne haddine :bağır:

Bu sezon sanırım harflerin adamlarıyla ilgili. Sıkıcı gidiyor bu sezon işte. Tuhaf bişeyler eksik dediğimde oklava gösteriyordun :A şimdi mıymıy ediyon :F
Ben CW in ptronu olarak eleştirebilirim senin haddine düşmez tabikide ayoll :A :A :A

Bu bölüm sıkıcıydı sadece ama genel olarak bir ana konu sorusu var gibi geldi bana neyseki lucifer kozumuz var :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben CW in ptronu olarak eleştirebilirim senin haddine düşmez tabikide ayoll :A :A :A

Bu bölüm sıkıcıydı sadece ama genel olarak bir ana konu sorusu var gibi geldi bana neyseki lucifer kozumuz var :A :A :A
Sen ancak oklavıcı dukkanı açarsın oranın patronu olursun :A lucifer geç o adam oynamadıkça:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
kıskanma sen kıyrıtık ay yapımın basındayken ben amerikanın en iyi knalnıın patronuyum sizin şirket kıytırık bir türk şirketi :A :A :A
Seni İçerde izlemeye men ediyorum :A Kenan'dan da mahrum ediyorum :A Ayagını denk al artık İçerde'yi CW'ya sattıktan sonra seni CW'nın en tepesinden en dibine (çaycılık yada wc bekcisi sen seçebilirsin yeni işini) yollayacam:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Seni İçerde izlemeye men ediyorum :A Kenan'dan da mahrum ediyorum :A Ayagını denk al artık İçerde'yi CW'ya sattıktan sonra seni CW'nın en tepesinden en dibine (çaycılık yada wc bekcisi sen seçebilirsin yeni işini) yollayacam:A
hahahaha aa onlar iyi yanı tabi ama tuba ay yapımın kalitesini çok düşürdü kpa ile iyice bir rezil etti şimdide bu diziyle devam ediyor siz bu kadını kovmadığınız sürece ay yapımı ciddiye almaz çoğu kişi ay yapımı zedeliyor ciddi ciddi :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
hahahaha aa onlar iyi yanı tabi ama tuba ay yapımın kalitesini çok düşürdü kpa ile iyice bir rezil etti şimdide bu diziyle devam ediyor siz bu kadını kovmadığınız sürece ay yapımı ciddiye almaz çoğu kişi ay yapımı zedeliyor ciddi ciddi :A :A :A
Tubanın sana mesajı "kıskanıyorsun kıııızzııığğğmm":A

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
12x5

*** ? Hitler´i canlandirip üstüne öldürdüler :F Tamda yeni saglam düsman geldi diye sevinmistim :F Bölüme gelecek olursak senaristler galiba bu bölümü sarhos iken yazmizlar... pek begenmedim acikcasi :(

puanim: 5/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
6.bölüm geçen haftayı bence oldukça telafi ettiler güzel bir bölüm oldu @Forumdash @legolas9900 :Z:Z:Z
Anneleri ile olan av bölümelri güzel oluyor cidden özellikle iblisin bu sefer kimi knotrol ettiğini merak etmeleri bence 1.sezondaki o gerilim bölüm havasından verdiler deanların uzun zaman sonra telaşlanması falan :F

anneleri ölücek sandım azraile evet diyecek diye ama iyiki öyle birşey olmadı ayol :F

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
12x6

Adamlar artik seriye bagladi avcilik bölümlerinden kurtulamayacagiz galiba :(

Puanim: 6/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S12B07

Guzel bölümdü sonunda
Rock'çı Lucifer'dan kurtulduk:Z @Çiğdem- şimdi üzülür :F Isınamadım o adama umarım daha iyi oyuncu bulurlar sonraki bölüme... Bu sezon genel konusu yok sanırım Lucifer kötülük yapacak bizimkiler durdurmaya çalişacak gibiler...

8/10

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
12x7

Bu sezonu senaristler kafalari dumanliyken yaziyor galiba ? Lucifer Castiel ve Crowley kavga sahnesi amatörce ve komikti. Ana konu sifir anlasilan Lucifer üzerinden yürüyecekler ama bakalim ... Lucifer ama Güclü ve iyi bir beden lazim ... Kac bölümdür güzel Bayanlarda yok dizide :A Senaristler biraz özen gösterin lütfen ! :D