CW Supernatural 1 - 8. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hee yarım yamalak izleyecek yani :X zaten karakterlere aliştimi senaryo vız gelecek :A
melek tanrılı konuları seviyor zaten 4.sezonla oyuncular ve senaryo ile yeni dizi gibi başladı 5 den sonrada 6 7 ye zorlayamam zaten eninde sonunda sıkılıp bırakır :A en iyisi 11 e geçmek oradan 5 in devamı gibi zaten sonrada 12 - 13 öyle devam eder güncelden :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
4x3

Muhteşem ötesi bir bölümdü. Dean geçmişe gitti annesi, babası, büyükbaba/annesini gördü. İçine giren gözü sarı yapan bir yaratıkla mücadele etmeye çalıştı en sonunda herkes öldü babası geri canlandı. :F

Sonda annesi anladı herhalde gelecekten geldiğini ve bir söz istemişti o gün yataktan kalkma diye, bence kadın buna uyacak ve geçmiş değişecek, her ne kadar melek kadere karşı gelemezsin Dean dese de. :D

Çok güzel bölümdü sonu ilginç bitti Seam ile ilgili bir olay var sen durdurmazsan biz dururuz dedi. Birde sarı ruh neden Dean'ın annesini öptü son sahnede, dudaktan öpüştüler o kısmı anlamadım. (b)

10/10

@Çiğdem- @Forumdash

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4x3

Muhteşem ötesi bir bölümdü. Dean geçmişe gitti annesi, babası, büyükbaba/annesini gördü. İçine giren gözü sarı yapan bir yaratıkla mücadele etmeye çalıştı en sonunda herkes öldü babası geri canlandı. :F

Sonda annesi anladı herhalde gelecekten geldiğini ve bir söz istemişti o gün yataktan kalkma diye, bence kadın buna uyacak ve geçmiş değişecek, her ne kadar melek kadere karşı gelemezsin Dean dese de. :D

Çok güzel bölümdü sonu ilginç bitti Seam ile ilgili bir olay var sen durdurmazsan biz dururuz dedi. Birde sarı ruh neden Dean'ın annesini öptü son sahnede, dudaktan öpüştüler o kısmı anlamadım. (b)

10/10

@Çiğdem- @Forumdash
Ciddi ciddi izliyorsun haa, o kadar çok bölüm var ki. :( İlk bölümünü izlemiştim, baya sürükleyici bir dizi aslında ama çok bölümü var. Emekli olduğumda düşünebilirim. :Z

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ciddi ciddi izliyorsun haa, o kadar çok bölüm var ki. :( İlk bölümünü izlemiştim, baya sürükleyici bir dizi aslında ama çok bölümü var. Emekli olduğumda düşünebilirim. :Z
Tablete yükledim metroda, otobüste falan izliyorum çok zevkli oluyor. Bırakmıştım yeniden başladım gayet güzel ilerliyor. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
Gözünü kapatırsın. :A Yok daha çok yalanlar, oyunlar, bol bol kaçırılma, cinayet. Başka ne vardı PLL'de. :F @xemrexxx
ayol @Yiğitt öyle mi çağırılır şöyle gel bili bili bunlar var dicen :A
upload_2017-8-18_23-3-44.jpeg
upload_2017-8-18_23-4-3.jpeg

upload_2017-8-18_23-4-24.jpeg
main--PLL-Boyfriend.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
4x3

10/10

@Çiğdem- @Forumdash
8 sene geçmiş üstünden tam hatırlayamadım ama muhtemelen mühürlemek anlamında öpüşmüştür:X aşkla öpüşmemiştir:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Mühürlemek ne demek. :S
şirketler sözleşmek yapmak için nasıl kontrat imzalıyor, böyle dizilerde de öpüşmek birnevi imza:X "öpücükle muhurlemek" diye bişey duymadın mı:X şeytanla anlaşmalarda bu yöntem kullanılır. Bazen şeytan olmak istersin :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
şirketler sözleşmek yapmak için nasıl kontrat imzalıyor, böyle dizilerde de öpüşmek birnevi imza:X "öpücükle muhurlemek" diye bişey duymadın mı:X şeytanla anlaşmalarda bu yöntem kullanılır. Bazen şeytan olmak istersin :F
Tamam şimdi anladım pat diye mühürlemek deyince kafama oturtamamıştım. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4x3

10/10

@Çiğdem- @Forumdash
ooo yorumunu görmek sevindirdi cnm :Z:Z:Z

çok detayını hatırlamıyorum ama anlaşmayla alakalı o öpüşmek :F devam ettikçe favorilerinden olucak dizimiz daha üst düzel bölümlere geçmedin bile :A

@Yiğitt kısa yoldan izlemek için 4.sezondan başlayabilirsin sende atacan gibi 4 ve 5 i izleyip 11.sezona geçebilirsiniz devamı gibi çünkü :A :A :A