Sultanlarımız Sosyal Medyada

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
:F:FÇikomuzu kıskandı kesinn

Bunlar sultan mı da sultanlarımız konusunda paylaşıyorsun. :A

Şirketimiz sırf filmini çekecek diye bende madonna kitabını aldım:F 25de duruyor hala:F

universitede bende okumak zorunda kalmistim :A Harry Potter bile okudum. mecburi bir kursdu :A

yine ülkerlerde dolaşmak içinmi ayrılmıs eşkiyadan zırt pırt gidiyor raci bey bir ayar çekmesi lazım :A

Ekli dosyayı görüntüle 55492
Bu resimde hepsinin yüzü sanki kirli çıkmış. Yoksa bana mı öyle geliyor. Özellikle Arasın. (b)

Meryem'in estetikli dudağı çok kötü ya. :( :A

Madem mezarından çıktın şu dizileri oylamadan ne gidiyon ayoll seni 2.aşamaya almayacaz bu gidişle :A Tekrar mezarından çıkınca ben toplayana kadar listeni yap dünya kadar şey izliyon gerçi tek sen izliyon ama olsun :A :A :A @Harunnn60 @Forumdash @destere

geldin bu haberi verdin gittin yani şu yabancı filmler şeysinide oylayaydında öyle kaçaydın hogatha seni bekliyordu :)
üçü bir arada harika gider nescafe gibi :)

aslında tosbağayı beklemen gerekmiyor zaten izlediği diziler en fazla kendisinden oy alır başkada izleyen yok direk bunu jürilikten at gitsin :)
canım pasta çekti :A oka basınız plizzz çiğdemler ve diğer safozlar:A @serhatt @Ahmed @ozmoturk @xBUGRAx @kerem @S.G.A.T. @MasacRE-