destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hhaha yaa yabancı dizilerde isim ezberleyemiyorum tabi Supernatural hariç zaten bir dean birde sam var 13 yıldır :F :F :F
işte ezberlemen için bir dizinin en az 10 sezon oynaması ve oyuncu sayısının üçü geçmemesi lazım :) şansıma küseyim gidip hafızası kuvvetli bir kız bulamadık gitti :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
işte ezberlemen için bir dizinin en az 10 sezon oynaması ve oyuncu sayısının üçü geçmemesi lazım :) şansıma küseyim gidip hafızası kuvvetli bir kız bulamadık gitti :)
@Harunnn60 ile Gözlüklü Kız diye konusuyorduk 1.sezondan olandan :F

Ama bakmadan ezbere yazmak zor bence @MasacRE- ile sen videodan bakarak yazıyorsunuz isimleri sonra hava atıyorsunuz :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x7. Bölüm

baştan sona eleven ve morcivert sister ı ile geçen güzel bir bölümdü bu arada sister neden hintli bunların analarımı farklı acep? DNA ' larına kim uğramış meçhul :)
eleven kızkardeşinin ğeşine düştü kızkardeşi bu sezonun ilk bölümünde gördüğümüz kali imiş kalininde bayağı güzel yetenekleri var insanlara olmayan şeyler gösterebiliyor :)
neyse hintli kızkardeşi kaliyle epey bir hasret gideren eleven tekrar yuvaya dönmeye karar verdi? kızın polis jim i babası olarak gördüğünü düşünüyorum çünkü normal babadan pek bir fayda görmemiş :)

demin doğum gününde @xemrexxx ye hediyemi gördüysen dartanyanıda görmüşsün demektir ikiside bebeklikte aynı tipe sahiplermiş :)

hiç inandırıcı değilsin :)

2x8. Bölüm

sezon finalinden bir önceki bu bölümde heyecan doruktaydı :) ne varsa eleven da var kız hızır gibi:)
bob yuvarlağı mefta oldu pisi pisine, şimdi öldüde noldu joyce u jim kapacak :)
canavarların saldırısı harikaydı kırılmaz denen cam dümdüz oldu tam bizim gurup hapı yutacaktıki son anda dizinin gülü eleven gelip kurtardı sümsükleri, çok yaşa eleven :)

bırak eşkiyayı bunu bitir şimdi sezon finaline geçiyorum yarın hışımla twd ye dalacağım :)

2x7

Sanırım Stranger Things'in yayınlanan en kötü bölümü budur.

Eleven daha çok gösterilsin dedik ama bu şekilde değil. Koca bir bölümü ana hikayeden koparıp buraya ayırmaya gerek yoktu. Sonuç kısmı önemliydi sadece. Eleven'in diğerlerinin yanına dönmesi. Bunun için bir bölüm ayrılmış resmen.

2x8

Harika bölümdü. Bir önceki bölümden sonra baya iyi geldi.

Demogorgon istilasında Superhero Bob'u şehit verdik :( Üzüldüm, iyi adamdı yazık oldu. Doktorun akıbeti ne oldu acaba? O da epey yardım etti, ilk başlarda günahını almışım adamın yardımcı olmaya çalışıyormuş gerçekten :D Normalde oradan kurtulamaz ama canavarlar bizimkilerin peşinden gittiği için orada kalıp kurtulmuş olabilir :D Sonraki bölümde gösterilir herhalde o da.

Will'in içindeki hayalet canavarda bir açığını bulup eve saldı demogorgonları. Neyse ki Eleven hızır gibi yetişti, o gelmese Lucas'ın sapanına falan kalmışlardı çünkü :A
7.Bölüm
Bu neydi ayoll bomboş bölüm :A Oğlan traşlı kızı yine erkek sandım saçı biraz uzatmış taramış Tarkan gibi takım elbise falan yakışıklı bir delikanlı olmuş bölümün yarısından sonra anladım o kız olduğunu bunu 1.sezonda oğlan sanmıstım ben zaten :A :A :A
8.Bölüm
Daltanyanın akrabaları gelmiş ayol hep birlikte papatya gibi açılıyorlar :F

Son sahnede oğlan traşlı kızımızda geldi bakalım ne olacak :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
7.Bölüm
Bu neydi ayoll bomboş bölüm :A Oğlan traşlı kızı yine erkek sandım saçı biraz uzatmış taramış Tarkan gibi takım elbise falan yakışıklı bir delikanlı olmuş bölümün yarısından sonra anladım o kız olduğunu bunu 1.sezonda oğlan sanmıstım ben zaten :A :A :A
8.Bölüm

Gördün mü @destere kimse beğenmiyor 7. bölümü, tek beğenen insan sensin :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
7.Bölüm
8.Bölüm

dartanyanın akrabaları bayağı tehlikeli geliyordu o traşlı kız olmasa senin dartanyanla akrabaları senin parlakları ham yapacak :)

Gördün mü @destere kimse beğenmiyor 7. bölümü, tek beğenen insan sensin :A
bölümü anlamadan bitirmiş hogatha :) diyor ya ben sonuna kadar onun bizimkız olduğunu anlamadım diyor :) onun için sevmemiştir oğlan traşlı kız olduğunu anlasa anında beğenecekti hogatha :)

Twd bazen bölümden alakasız bir bölüm yayınlar öyle bir şeydi ama oğlan saçlı kız için sevmiştir @destere o bölümü :F Yalnız CW dizisinin parlak oğlanlarından daha yakışıklı maşşllah :A :A :A
o bölümde kızkardeşinin hünerlerini gördük ( bu arada esmer saçlı kız (kali ) oğlan traşlı kızın (eleven ) kızkardeşi oluyor :) :)
tek tek gelde açıklaki hogatha anlasın :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
dartanyanın akrabaları bayağı tehlikeli geliyordu o traşlı kız olmasa senin dartanyanla akrabaları senin parlakları ham yapacak :)

bölümü anlamadan bitirmiş hogatha :) diyor ya ben sonuna kadar onun bizimkız olduğunu anlamadım diyor :) onun için sevmemiştir oğlan traşlı kız olduğunu anlasa anında beğenecekti hogatha :)

o bölümde kızkardeşinin hünerlerini gördük ( bu arada esmer saçlı kız (kali ) oğlan traşlı kızın (eleven ) kızkardeşi oluyor :) :)
tek tek gelde açıklaki hogatha anlasın :)
Aaa o apaçi kız kardeşimiydi oğlan traşlı kızın bende onlar kim diyorum :F :F :F @MasacRE-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hanı final yorumun nerde :)
9.Bölüm Sezon Finali yorumum @MasacRE-
Oğlan traşlı kızın veletlerle hasret gidermesini izledik ayrıca 2 zibidi oğlanda kavga etti biraz aksiyon geldi :F

Oğlan traşlı kız diğer tarafa açılan kapıyı kapatmaya çalışırkan 1.sezondan kesitler verildi güzeldi ama okadar uğraştı son sahnede yine kapı açıldı :F Yeni bir yaratık görünüyordu Onlar kapıyı kapatıyor ama canavarlar açıyor :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
9.Bölüm Sezon Finali yorumum @MasacRE-
Oğlan traşlı kızın veletlerle hasret gidermesini izledik ayrıca 2 zibidi oğlanda kavga etti biraz aksiyon geldi :F

Oğlan traşlı kız diğer tarafa açılan kapıyı kapatmaya çalışırkan 1.sezondan kesitler verildi güzeldi ama okadar uğraştı son sahnede yine kapı açıldı :F Yeni bir yaratık görünüyordu Onlar kapıyı kapatıyor ama canavarlar açıyor :A :A :A
kesinlikle spoiler içine yazmana gerek yoktu :))
zaten okuyan yazdıklarından hiçbişey anlamaz:) ben bölümü izlediğim halde senin yazını okuyunca dedim acaba bu hangi diziden bahsediyor :))

ama elevenım nasıl işi halletti şipşak diye helal olsun kıza gazman gibi kız :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kesinlikle spoiler içine yazmana gerek yoktu :))
zaten okuyan yazdıklarından hiçbişey anlamaz:) ben bölümü izlediğim halde senin yazını okuyunca dedim acaba bu hangi diziden bahsediyor :))

ama elevenım nasıl işi halletti şipşak diye helal olsun kıza gazman gibi kız :)
Hhahaha aa gece gece krıze girdim senin yüzünden :F :F :F

Başka dizimi izledim diye bazen çelişkiye düşüyorum senin yüzünden gayet iyi yorumladım :F :F :F O kızın yaptığı bir işe yaramadıkı :A @MasacRE-

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hhahaha aa gece gece krıze girdim senin yüzünden :F :F :F

Başka dizimi izledim diye bazen çelişkiye düşüyorum senin yüzünden gayet iyi yorumladım :F :F :F O kızın yaptığı bir işe yaramadıkı :A @MasacRE-
nasıl yaramadı ? eleven sayesinde senin dartanyanların sesi soluğu kesildi artık yoklar :) yatay dünyada kaldılar :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059