mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
ZOOj1a.jpg

Netflix'in en çok izlenen dizilerinden, supernatural drama Stranger Things 8 bölümden oluşacak 2. sezonu bugün başladı!

Stranger Things’in 2. sezon bölümleri ile ilgili bölüm yorumlarını bu başlık altından yapabilirsiniz...

Dizinin IMDb sayfası için TIKLA
Dizinin Twitter sayfası için TIKLA
Dizinin Facebook sayfası için TIKLA
Dizinin İnstagram sayfası için TIKLA
115.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aa bu veletde başladı demek @Harunnn60 :F

ilk yorumumu hatırlıyorumda şu 3 numara traşlı çocuğu oğlan sanmışım favorii oğlan karakterim diye övüyorum sonra destereler o kız deyince :F :F :F
Bunu gördünüz mü koptum. :F @OzaN @MasacRE- @Yiğitt :F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2x1

Normal bir bölümdü yalnız dizinin dönem dizisi, 80'lerde geçen dizi olduğu tamamen aklımdan çıkmış, atari salonunu görünce ne alaka dedim bir an, sonradan durumu hatırladım.

İlk sezonunun tekrarı olacak gibi bir izlenim verdi, umarım fazla klişeye düşmezler.

6.6,3/10

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x1

Giriş bölümü gibi olmuş . :)

Şu turunçgil küçük kızdan bir şey çıkacak bakalım yanında ki de sevgilisi olamaz sanırım yaşça büyük çünkü. :D

Kayıp çocuk kurtulduktan sonra halisünasyon görmeye başladı. Diğer başrolde ki kızda kurtulmuş en çok ona şaşırdım. Polisin yanında olması da ayrı mesele. :D

Şu ilk sezonda ölen kız gözlüklı kız gerçekten öldü dimi aklımdan çıktı uzun zaman olunca? Ama bende öldü diye hatırlıyorum. Ailesi de hala bulmaya çalışıyor. :/

7.5

@Çiğdem- @MasacRE- @Tolstoyevski @mrt-06 @Yiğitt @destere @Forumdash @OzaN

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x1

Şu turunçgil küçük kızdan bir şey çıkacak bakalım yanında ki de sevgilisi olamaz sanırım yaşça büyük çünkü. :D

Kayıp çocuk kurtulduktan sonra halisünasyon görmeye başladı. Diğer başrolde ki kızda kurtulmuş en çok ona şaşırdım. Polisin yanında olması da ayrı mesele. :D

Şu ilk sezonda ölen kız gözlüklı kız gerçekten öldü dimi aklımdan çıktı uzun zaman olunca? Ama bende öldü diye hatırlıyorum. Ailesi de hala bulmaya çalışıyor. :/

7.5

ne ara izledin ayoll daha az önce izlemedik diye konusuyorduk :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2x1

7.5

Ben de bugün yarın başlamayı planlıyorum :D Yorumlarımı da yapmayı planlıyorum ama ne kadar uyarım bilmem :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere gibi uzun yprum yapacaksın nasıl sıvacı takımına girdin sen. :A @Çiğdem- :A
Ben de bugün yarın başlamayı planlıyorum :D Yorumlarımı da yapmayı planlıyorum ama ne kadar uyarım bilmem :A
destere ip gibi yazıyordu :F ben yabancı dizilerde izledikten sonra aklımda birşey kalmıyor 2 satır zor yazıyorum destere 40 dakıkalık yabancı diziden roman çıakrtıyordu nasıl hafızasında tutuyor anlamak zor :A :A :A