Stranger Things 2.Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Harunnn60 yeni bir haber konusu açtı

Stranger Things 2.Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

4118bc185081d7b9ff5160dc6e5304cbaab081a7-1024x576.jpg

İlk sezonuyla herkesin beğenisini kazanan yeni dizi Stranger Things, 2.sezonuyla 2017'de ekranlara geri dönüyor!

Super Bowl'un reklam arasında yayınlanan 2.sezon tanıtım fragmanı şimdiden büyük ilgi gördü.

Dizi 2.sezonuna 31 Ekim 2017'de başlayacak.

Stranger Things, Duffer Kardeşler tarafından yaratılan Amerikan bilim kurgu dizisi. Dizide kaybolan arkadaşlarını arayan üç çocuk ve onlara yardım eden, doğaüstü güçlere sahip bir kızın başından geçen olaylar anlatılır.

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haha bende anlayamadım ki ilk bölümlerde tam ne olduğunu. :F Hatta birisine sormuştum. :F
Gece yarısı peş peşe izlemiştim bölümleri birazda uykulu oğlan sanmısım ayoll :F

muhtelemen bu gece yine peş peşe izlerim yine zaten dizilerim hep birikti nereden başlayacam bilmiyorum :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

ayy son 4 bölümü izleyemedim bir türlü ayoll @destere kızıyor bana :A :A :A

2.sezon gelmeden tamamlamam lazım bu gece izleyeyim en iyisi son 4 bölümü :F

Ben de Çiğdem'le aynı durumdayım. Başlamıştım 4-5 bölüm izledim de sonra kaldı öyle :A Dizilere ara vermek yaramıyor başka şeyler giriyor araya sonra tekrar dönüş yapamıyorsun bir türlü :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben de Çiğdem'le aynı durumdayım. Başlamıştım 4-5 bölüm izledim de sonra kaldı öyle :A Dizilere ara vermek yaramıyor başka şeyler giriyor araya sonra tekrar dönüş yapamıyorsun bir türlü :A
aa @destere şimdi sanada kızıcak :F bu gece sende izle kurtul bence 2.sezon başlamadan tamamlamak lazım :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ne zaman başlayacak peki net tarih yokmu :)
artık paralel evrene geçişler kolay olacak ikinci sezon yol geçen hanına çevirmişlerdir :)

ayy son 4 bölümü izleyemedim bir türlü ayoll @destere kızıyor bana :A :A :A

2.sezon gelmeden tamamlamam lazım bu gece izleyeyim en iyisi son 4 bölümü :F

sadece iki günde ilk sezonu bitirmiştim :) şimdi ikinci sezon haftalık tek tek bölüm izleyeceğimiz için her hafta yorum yapmak zorundasın konuya o açıdan bir an önce eksiklerini tamamlaman lazım :)

burdaki eksiğini tamamlarsan this is us adlı diziyede mutlaka göz at :)

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
artık paralel evrene geçişler kolay olacak ikinci sezon yol geçen hanına çevirmişlerdir :)

sadece iki günde ilk sezonu bitirmiştim :) şimdi ikinci sezon haftalık tek tek bölüm izleyeceğimiz için her hafta yorum yapmak zorundasın konuya o açıdan bir an önce eksiklerini tamamlaman lazım :)

aa tamam bu gece tamamlayıp yarın yorum yaparım inş :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

This is us ile The Crown bu yılın en çok beğenilen dizileri arasında görülüyor. Bakmayı düşünüyorum o ikisine. Sen crown'a bakmıştın beğenmemiştin ama bir de ben bakayım içimde kalmasın :A

Ha bir de Taboo var yeni başlayan. Ona da bakacam diziler birikiyor yine :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İlk sezonu çok iyiydi, nasıl devam edecekler acaba diye merak ediyordum ve fragmana bakılırsa ikinci sezonda ilk sezonu aratmayacak gibi. Merakla bekliyorum yeni sezonu. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
This is us ile The Crown bu yılın en çok beğenilen dizileri arasında görülüyor. Bakmayı düşünüyorum o ikisine. Sen crown'a bakmıştın beğenmemiştin ama bir de ben bakayım içimde kalmasın :A

Ha bir de Taboo var yeni başlayan. Ona da bakacam diziler birikiyor yine :A
crown çok ağır gidiyor başlamasanda olur @xemrexxx topacı yüzünden ilk iki bölüme bakmıştımda çok bayık bir dizi :) bence önce this is us a bak nedense diziden Six Feet Under havası yakaladım o yüzden her bölümü harika gidiyor benim açımdan :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bir yıl sonranın haberini şimdi bize duyuruyor lady gaga:) şimdi biz napalım bu haber karşısında sevinç çığlığı falan atarız artık :)
hahaha aa doğru cnm haber açılı nca be nde nisan mayıs sandım :A
hemen kalan 4 bölümü izledim başlayacak diye :F