Stoch, Fenerbahçe'den Ayrıldığını Açıkladı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Stoch, Fenerbahçe'den Ayrıldığını açıkladı!

stoch-1-640-150x150.jpg

Fenerbahçe’nin Slovak oyuncusu Miroslav Stoch, Instagram’dan yayınladığı açıklamayla takımdan ayrıldığını duyurdu.

Stoch yönetimin kendisine ayrılmasının daha iyi olacağını ve Fenerbahçe taraftarını asla unutamayacağını açıkladı.

Stoch’un paylaştığı mesajda: “Bu mesajım Fenerbahçeli taraftarlara. Büyük maçlarda her zaman arkamda olan ve destekleyenlerle oynadığım için gururluyum. Ancak bir karar vermek zorundayım. Yönetim bana kulüpten ayrılmamın daha iyi olacağını bildirdi. İlk başta bunu duyduğumda kötü oldum ama iyiyim. Fenerbahçe taraftarı benim için her zaman birinci sıradadır.” dedi.​

Başarılı kanat oyuncusu, 2012 yılında Fenerbahçe ile olan sözleşmesini 2016'ya kadar uzatmış ve ardından Al-Ain'e kiralanmıştı.

25 yaşındaki oyuncu Fenerbahçe forması altında çıktığı 101 resmi maçta 15 gol 14 asistlik bir performans sergiledi.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yapılan transferler doğrultusunda takımda forma giymesi hayli zorlaşmıştı ama çok iyi bir oyuncu kendisi. Keşke kalsaydı ama ayrılıyor artık. Hayırlısı olsun.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oyununu bir türlü olgunlaştıramadı. Sahada güven veren bir oyuncu değildi, ileride de pek başarılı olabileceğini sanmıyorum. Yolu açık olsun yine de. :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aklı saha içinde değil saha dışındaydı adamın hep karı kız hep karı kız. :D Yolu açık olsun ama büyük takım futbolcusu değil.