Stephen King'in Eserinden Uyarlanan 'The Mist'in Fragmanı Yayınlandı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Stephen King'in Eserinden Uyarlanan 'The Mist'in Fragmanı Yayınlandı!

C9Kfsv9XoAUW4_m-1024x585.jpg

Stephen King'in eserinden uyarlanan ve 2007 yılında filmi de çekilen The Mist'in fragmanı yayınlandı.

Garip bir sis tabakasının kasabaya inmesiyle diğer dünyalardan yaratıkların insanları ziyaret etmeye başlamasını konu alan korku edebiyatının en popüler isimlerinden dizinin kadrosunda Alyssa Sutherland, Isiah Whitlock Jr., Bill Carr, Gus Birney, Luke Cosgrove ve Frances Conroy gibi isimler yer alıyor.

Dizi, ilk bölümüyle 22 Haziran’da Spike TV’de yayınlanacak

Dizinin posteri:

Orijinal formatta oku

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yine mi dizi ya. Bir güzel şey de bırakın öyle kalsın. The Mist çok iyi filmdi gerçekten dizisinden ise o yönde umudum olduğunu hiç sanmıyorum. Ama yine belki 1 bölüm şans veririm. At suratlı Aslaug'un olması işleri değiştiriyor tabi. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Asaleti ve ihtişamıyla değil de, at suratıyla yeni bir proje bulmuş gibi. :) Filmi izlemediysen tavsiye edilir.
filmi izlemem ben aslaug lu diziye bakacağım :) ama muhteşem bir iş yapmışlar kadının öyle bir surat ifadesi varki tam karanlıklar prensesi :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu @destere 'nin at ağızlısı değil mi diye düşünürken yorumları okuyunca emin oldum. Diziden uzak duruyorum. Direk çöpe attım.:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,136
Puanı
1,060
Kızkardeşim çok sever bu yazarı nerdeyse tüm kitapları var ondan bende bir kaç tanesini okudum çok güzeldi eminim buda çok güzel bir film olacaktır;)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu @destere 'nin at ağızlısı değil mi diye düşünürken yorumları okuyunca emin oldum. Diziden uzak duruyorum. Direk çöpe attım.:A
aslaug um harikadır ve bu dizininde muhteşem olacağına eminim:) ve türüde korkuymuş tam benlik, aslında gerilim isterdimde gerilim için kaliteli senarist lazım?
neyse korku da idare eder :)