Star Tv'nin Yeni Sezon Gündüz Kuşağı Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Star Tv'nin Yeni Sezon Gündüz Kuşağı Belli Oldu!

indir1-150x150.jpg

Ekranların sevilen kanallarından birisi olan Star Tv, yeni sezonda çok iddialı!

Star Tv'nin yeni sezon gündüz kuşağı belli oldu. Star Tv'nin gündüz kuşağı 31 Ağustos Pazartesi gününden itibaren başlayacak. Gün, 10.00'da ''Ezgi Sertel ile Lezzetin Haritası'' programıyla başlayacak. Hemen ardından 11.30'da ''Aşkın Bedeli'' yeni sezonuyla yayınlanacak. Dizinin ardından 14.00'da ''Evleneceksen Gel'' ve 17.00'da ''Beni Affet'' yeni sezonuyla izleyiciyle buluşacak.

İşte Star Tv'nin yeni sezon gündüz kuşağına özel hazırladığı fragman;
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Star'ın gündüz kuşağı geçen sezona göre daha güçlü ve iddialı görünüyor.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Tanıtımı çok beğendim.Seslendirme gerçekten çok iyi ya.:bhr:Adamınki iyi ama o sonda Staaaaaar diye çıkan ses beni benden alıyor ve 10-15 kere dinliyorum.:A
Ezgi Sertel'in işi gerçekten çok zor o saatte Alın Yazım ve Müge Anlı arasında kaybolur. Hafta sonu olsaydı daha iyi olurdu program için.
Diğer yapımlar ise zaten iddialı yapımlar.Hafta içi gündüz kuşağı iddialı ama haftasonuna da bir çözüm bulmalılar.;)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tanıtımı çok beğendim.Seslendirme gerçekten çok iyi ya.:bhr:Adamınki iyi ama o sonda Staaaaaar diye çıkan ses beni benden alıyor ve 10-15 kere dinliyorum.:A
Ezgi Sertel'in işi gerçekten çok zor o saatte Alın Yazım ve Müge Anlı arasında kaybolur. Hafta sonu olsaydı daha iyi olurdu program için.
Diğer yapımlar ise zaten iddialı yapımlar.Hafta içi gündüz kuşağı iddialı ama haftasonuna da bir çözüm bulmalılar.;)
Hafta sonu zaten Vahe ile Evdeki Mutluluk, Tülin Şahin ile Moda ve Melek programları var. :) Onun haricinde hafta sonu dizilerinin tekrarlarını koyar, orası gayet dolu bence. :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Hafta sonu zaten Vahe ile Evdeki Mutluluk, Tülin Şahin ile Moda ve Melek programları var. :) Onun haricinde hafta sonu dizilerinin tekrarlarını koyar, orası gayet dolu bence. :D
Dolu da kanal hafta içi gösterdiği başarıyı hafta sonu gösteremiyor. Vahe,Melek ve Tülin'in programları o kadar da iyi reyting almıyorlar. Bu programların yerine Kiralık Aşk ve Çilek Kokusu'nun tekrarını koysa daha çok reyting alır.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dolu da kanal hafta içi gösterdiği başarıyı hafta sonu gösteremiyor. Vahe,Melek ve Tülin'in programları o kadar da iyi reyting almıyorlar. Bu programların yerine Kiralık Aşk ve Çilek Kokusu'nun tekrarını koysa daha çok reyting alır.
Aynen, bence de kaldırılmalı o üç program. :) Kanalın ortalamasını düşürüyor..

Akış çok iyi duruyor açıkçası. Aşkın Bedeli bu sezon düşüş yaşar, bundan eminim. Evleneceksen Gel güzel program ama ne yapar yeni kanalında bilmiyorum, iş yapar heralde. Beni Affet iyi gider, Ezgi Sertel'in saati çok yanlış. :(

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Aynen, bence de kaldırılmalı o üç program. :) Kanalın ortalamasını düşürüyor..

Akış çok iyi duruyor açıkçası. Aşkın Bedeli bu sezon düşüş yaşar, bundan eminim. Evleneceksen Gel güzel program ama ne yapar yeni kanalında bilmiyorum, iş yapar heralde. Beni Affet iyi gider, Ezgi Sertel'in saati çok yanlış. :(
Ezgi Sertel'i kanal ileride haftasonuna atabilir.Doğru olan da bu zaten haftasonu saat 2'de yayınlansa iyi oranlar alabilir.
Aşkın Bedeli konusunda haklı olabilirsin.1'de başlayan dizi 11.30'a alınmış Müge Anlı ile çakışacak.Seda Sayan ve Beni Affet iyi oranlar alır Aşkın Bedeli kanalı o saatte idare eder Ezgi Sertel'de haftasonuna alınır.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ezgi Sertel'i kanal ileride haftasonuna atabilir.Doğru olan da bu zaten haftasonu saat 2'de yayınlansa iyi oranlar alabilir.
Aşkın Bedeli konusunda haklı olabilirsin.1'de başlayan dizi 11.30'a alınmış Müge Anlı ile çakışacak.Seda Sayan ve Beni Affet iyi oranlar alır Aşkın Bedeli kanalı o saatte idare eder Ezgi Sertel'de haftasonuna alınır.
Bu arada Big Brother Türkiye programınında hafta içi 19.15'de olacağını düşünüyorum ben. :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ütopya aklıma geliyor, program zaten benziyor ona ama ne bileyim öyle olur bence ya. :D 23.15'lik bir program değil bence, 19.15'den 20.30'a kadar Deniz Yıldızı'nın yerine gelebilir. :)
Ya da haftasonu saat 5'te olabilir.Ama bu yarışmayı kazanana 1 Milyon verilecek yani kanal etinden sütünden yararlanmalı programın.:A

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Aşkın Bedeli'ni daha erken bir saate çekmeleri iyi olmuş.Öğle vakti istenilen oranları alamıyordu.