Star TV'nin Yılbaşı Sürprizi Tarkan Olacak!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Star TV'nin Yılbaşı Sürprizi Tarkan Olacak!

Tarkan-Islak-Daha-Islak-Öp-Beni.jpg

Yılbaşı gecesi için hazırlanan programlar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Star TV'in yılbaşı gecesi için hazırladığı özel programın bu yılki konuğu, pop müziğin megastarı Tarkan olacak.

Tarkan, 31 Aralık gecesi saat 23:00'den sonra Türk Sanat müziği ağırlıklı olarak hazırladığı özel repertuvarıyla 1 saatlik konser verecek.

Orijinal formatta oku

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ooo kaçmaz kesinlikle @Bully :Z:Z:Z

ama türk sanat müziğini fazla abartman inş şöyle canlı canlı şımarık , şıkıdım , kuzu kuzu gibi şarkıları dinlemek daha güzel olur tarkanda :F

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ooo kaçmaz kesinlikle @Bully :Z:Z:Z

ama türk sanat müziğini fazla abartman inş şöyle canlı canlı şımarık , şıkıdım , kuzu kuzu gibi şarkıları dinlemek daha güzel olur tarkanda :F
Yeni yılda dışarı çıkıp eğlenmek varken Tarkan'ın sanat müziğiyle içimi bayamam hiç kusura bakmasın kendisi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yeni yılda dışarı çıkıp eğlenmek varken Tarkan'ın sanat müziğiyle içimi bayamam hiç kusura bakmasın kendisi. :A
sana her gece yılbaşı ayoll her zamanki gibi içeceksin yılbaşını sıradan bir gün gibi yaşamış oluyorsun :F bence içme farklı yaşa :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
sana her gece yılbaşı ayoll her zamanki gibi içeceksin yılbaşını sıradan bir gün gibi yaşamış oluyorsun :F bence içme farklı yaşa :A
İçeceğimi kim söyledi :A

Evde olsam bile O Ses'e falan bakarım, Tarkan'ın sanat müziği işini çok abarttığını düşünüyorum pop albümünü çıkarsın artık da dinleyelim. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İçeceğimi kim söyledi :A

Evde olsam bile O Ses'e falan bakarım, Tarkan'ın sanat müziği işini çok abarttığını düşünüyorum pop albümünü çıkarsın artık da dinleyelim. :A
pop albümünü oyüzden bukadar geri plana attı zaten ayoll bir cuppayla yazı geçirdi :A

şuan pop albümünü düşündüğünü bile şüpheliyim altın kelebekte dediki şimdi ahde vefa 2 gelecek bekleyin dedi ona kafa yormaya baslar şimdide :( :( :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
pop albümünü oyüzden bukadar geri plana attı zaten ayoll bir cuppayla yazı geçirdi :A

şuan pop albümünü düşündüğünü bile şüpheliyim altın kelebekte dediki şimdi ahde vefa 2 gelecek bekleyin dedi ona kafa yormaya baslar şimdide :( :( :(
Çok yakında çıkaracakmış ya radyo kanallarının birinde duymuştum. :D

Sanat müziği pek sevmem içimi bayıyor, megastar asıl dalı olan popla ilgilensin. ss

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Pek sürpriz değil. Hangi kanalı izleyeceğimi bilmiyorum ama hangi kanalı izlemeyeceğimi biliyorum artık. :D

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
526
Puanı
215
@Bully şu anda Gökhan Türkmen den OLABİLİR REMİX dinliyorum yorumunu okurken fotoğraf dikkatimi çekti hemencecik şimdi yazayım dedim tevafuk oldu yani ;)

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Sanat müziği dedin kaybettin

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi