Star TV'den Yeni Dizi: ''Ateşböceği''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Star TV'den Yeni Dizi: ''Ateşböceği''

Adsız-1.png

Star TV ve Mia Yapım'dan yepyeni bir dizi geliyor!

Yapımcılığını Mia Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Barış Yöş'ün yapacağı, senaryosunu ise Ebru Hacıoğlu'nun kaleme alacağı ''Ateşböceği'' dizisinin erkek başrol oyuncusu son olarak 'Kiralık Aşk' dizisinde izlediğimiz Seçkin Özdemir oldu. Dizinin kadın başrol oyuncusu ise son olarak 'Kara Yazı' dizisinde izlediğimiz Gülper Özdemir oldu. Dizide aynı zamanda Çağrı Çıtanak ve Seda Güven de rol alacak.

''Ateşböceği'' Temmuz ayında Star TV'de!

Orijinal formatta oku

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Yazın atıştırmalık bi dizi olabilir benim için, en azından Seçkin için ilk bölüme bakarım.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Seçkin Özdemir ve Seda Güven çok iyisimler, başroldeki kızı tanıyor muyum tanımıyor muyum pek çıkaramadım işin doğrusu. Keşke daha bilindik bir isim olsaydı. Yazın ilk bölüme bakarım garanti.

@Çiğdem- bak Seçkin var, bu yaz senin yazın olacak. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Seçkin Özdemir ve Seda Güven çok iyisimler, başroldeki kızı tanıyor muyum tanımıyor muyum pek çıkaramadım işin doğrusu. Keşke daha bilindik bir isim olsaydı. Yazın ilk bölüme bakarım garanti.

@Çiğdem- bak Seçkin var, bu yaz senin yazın olacak. :F
Adam dizi batırma makinası ayoll gitti tutan diziyi kiralık aşkı bile batırdı kovuldu :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Başrol erkek ile başrol kızın soy ismi bile aynı. Uyum konusunda yeni bi çığır açmışlar:F