Star TV'den Mini Komedi Dizisi Geliyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Star TV'den Mini Komedi Dizisi Geliyor!

NUih7bC52E2h67h2iQG68Q.jpg

Yeni sezona bomba gibi hazırlanan Star TV'den yepyeni bir dizi geliyor!

Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner, Oya Doğan'a kanalın yeni sezon projeleriyle ilgili açıklama yaptı. Kanalın mini dizilere verdiği önemi vurgulayan Özgüner, yeni sezon için mini komedi dizisi hazırladıklarını duyurdu.

Kadrosu ve detayları belli olmayan mini komedi dizisi yeni sezonda Star TV'de!
Orijinal formatta oku

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Türk Malı'dır. 4 bölümde kaldırdık demesinler diye yeni sezonda da 4 bölüm çekerler, oldu sana "mini komedi dizisi" :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
60 dakikalık yapacak işte mini dizi. :A Börü gibi bir şey yapacak anladığım kadarıyla. Sevineceğini düşünmüştüm. :(
Komedi dizisinin misini bana mantıklı gelmedi mini drama olsa evet ama komedi dizisi zaten bölümler bağlantılı olmuyor senaryoda bütünlük yok peki mini yapmanın amacı nedir? :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Komedi dizisinin misini bana mantıklı gelmedi mini drama olsa evet ama komedi dizisi zaten bölümler bağlantılı olmuyor senaryoda bütünlük yok peki mini yapmanın amacı nedir? :A
Star TV'm bu konuda öncü olacak, bence güzel bir iş ortaya çıkaracaklardır. :bhr: Bi Gülse Birsel etmez tabi :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Gençler Selçuk Aydemir, Onur Ünlü ve Burak Aksak boşta. Onlardan biriyle anlaşsanız olmaz mı?