Spielberg-Coen Filmine Yeni Oyuncular

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
thumbnail_1406195932.jpg

Geçtiğimiz aylarda duyurulan ve Steven Spielberg'ün yöneteceği, Joel ve Ethan Coen kardeşlerin senaryosunu yazacağı filmin başrolünde ise 2 Oscar ödüllü Tom Hanks'ı göreceğimiz filmin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor.

Gone Baby Gone ve Changeling gibi sinema filmlerinin yanı sıra, The Wire dizisinde yer almış Amy Ryan kadroya katıldı. Amy Ryan filmde, Tom Hanks'ın eşini canlandıracak. Bunun dışında filme Alan Alda, Eve Hewson ve Billy Magnussen gibi isimler katıldı.

Film 1960'taki bir uçak kazasında tutuklanan pilot Gary Powers'ın iade edilmesi için çalışan avukat James Donovan'ın hayatından bir kesit sunacak.

Filmin ismi henüz belli olmasa da vizyon tarihinin 16 Ekim 2015 olacağı açıklandı.​

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Alan Alda ve Amy Ryan ikisi de Oscar adaylığı bulunan isimler ama ikisini de izlemedim daha önce hiç. Şöyle biraz daha tanıdık 1-2 oyuncu katılsa güzel olurdu ama belki de böylesi Tom Hanks'in daha önplanda olmasını sağlar, bu da benim açımdan olumlu olur. :):)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Coen'lerin iki filmi The Big Lebowski ve özellikle No Country For Old Man'i sevmemiştim.Aksine Spielberg'in filmlerini çok severim.Tom Hanks ile olan filmeri de çok iyiydi.Senaryo Coen'lerin olmasa kesin severim diyeceğim bir filmdi ama yine de seveceğimi düşünüyorum.