2017 Spider-Man: Homecoming / Örümcek Adam: Eve Dönüş - Film Yorumları

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
220px-Spider-Man_Homecoming_poster.jpg

Spider-Man: Homecoming / Örümcek-Adam: Eve Dönüş

Türü: Macera, Aksiyon
Yönetmen:
Jon Watts
Senaryo:
Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Jon Watts, Christopher Ford, Chris McKenna, Erik Sommers

Oyuncular:

Tom Holland
Michael Keaton
Robert Downey Jr.
Jon Favreau
Zendaya
Donald Glover
Tyne Daly
Marisa Tomei
Jacob Batalon
Laura Harrier
Tony Revolori

IMDB Sayfası

Filmin Özeti

Yenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne kapılan genç Peter kendini kanıtlama isteğiyle dolup taşan bir gençtir. Ancak yaşı gereği birçok farklı sorumluluğu vardır. May halası ile yaşayan genç Peter bir yandan da ona göz kulak olan Demir Adam ile arkadaşlığını ilerletmiştir. Okul hayatına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peter'ın aklında ise suçla savaşmak ve dünyayı daha güvenli bir hale getirmek vardır. Vulture yepyeni bir düşmanı yaşadığı şehre gönderdiğinde ise Peter'ın kendini gösterme fırsatı çıkacak, ancak en değerli gördüğü herkes tehdit altında olacaktır...

Filmin Fragmanı

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
İki sevdiğim süper kahraman aynı filmde. Keşke Spider Man'i Tobey Maguire canlandırsaydı

Gitmeyi düşünüyorum bu filme ama yan karakterleri sevemedim çok iticiler

Spider Man'in üzerinde ki zırh Demir Örümcek zırhı sanırım l

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Konusu acılmışken söylim. @Çiğdem- çatlayacak :A filmi beğenmişler. Geçen bana kötülenen bi video atmişti. Aynı youtube kanal bu sefer övmüş filmi:A

Tom Holland'ın film hazırlıklarını izleyince takdir ettim. Destekliyorum filmi.

Dipnotu da ekleyeyim sonra haberi açılır:X Film ilkkez SONY CHANNEL'da yayınalanacak sanırım. Şimdiden filmin kamera arkası gösteriliyor, yayınlarında altbant reklamları gösteriliyor filan :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Konusu acılmışken söylim. @Çiğdem- çatlayacak :A filmi beğenmişler. Geçen bana kötülenen bi video atmişti. Aynı youtube kanal bu sefer övmüş filmi:A

Tom Holland'ın film hazırlıklarını izleyince takdir ettim. Destekliyorum filmi.

Dipnotu da ekleyeyim sonra haberi açılır:X Film ilkkez SONY CHANNEL'da yayınalanacak sanırım. Şimdiden filmin kamera arkası gösteriliyor, yayınlarında altbant reklamları gösteriliyor filan :X
aa bakalım inş severim normalde nete düşmesini beklerim filmlerin ama uzun aradan sonra sinemaya gidip bakabilirim buna diğer seriler için umut ışığı görürüm inş :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
aa bakalım inş severim normalde nete düşmesini beklerim filmlerin ama uzun aradan sonra sinemaya gidip bakabilirim buna diğer seriler için umut ışığı görürüm inş :A
Sen seversen kesin ben de severim sen sevmezsen şüpheyle yaklaşirim ama yine severim :F çünkü senin inat damarın çok pis :F

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
İzleyenler filmi bugüne kadar çekilmiş en iyi film olduğunu söylüyor.