'Son Mektup' TV'de İlk Kez ATV'de!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'Son Mektup' TV'de İlk Kez ATV'de!

514-1024x274.jpg

2015 yapımı olan 'Son Mektup' filmi televizyonda ilk kez ATV'de ekrana geliyor!

Yönetmenliğini ve senaristliğini Özhan Eren'in yaptığı, başrollerinde Tansel Öngel, Nesrin Cavadzade, Bülent Şakrak, Hüseyin Avni Danyal, Ozan Gözel ve Nuri Gökaşan'ın yer aldığı film Harp günlerinde yazılan ve uzun yıllar sonra adresine kavuşan bir mektubun duygusal hikayesini anlatıyor.

'Son Mektup' tv'de ilk kez perşembe günü 21.00'da ATV'de!
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu hafta tüm kanallar Bodrum Masalı'na karşı ittifak oluşturmuş halde, hiç yakıştıramıyorum. Gün birlik günü, şöyle kötü bir film koyun işte. :T:

Güzel gidebilir film. :X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu hafta tüm kanallar Bodrum Masalı'na karşı ittifak oluşturmuş halde, hiç yakıştıramıyorum. Gün birlik günü, şöyle kötü bir film koyun işte. :T:

Güzel gidebilir film. :X
Bodrum Masalı iyiyse rakip tanımaz. Yüksek Sosyete zaten 5 bile zor alıyor bazen bazı gruplarda. O sebeple boşta kalan kitleyi ele geçirebilir tabi senaryo iyiyse :D Bayağı konuşuldu dizi bakalım.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bodrum Masalı iyiyse rakip tanımaz. Yüksek Sosyete zaten 5 bile zor alıyor bazen bazı gruplarda. O sebeple boşta kalan kitleyi ele geçirebilir tabi senaryo iyiyse :D Bayağı konuşuldu dizi bakalım.
Kanal D'min bol tekrar vermesi lazım, sahip çıkması lazım. İlk bölümüyle düşük başlar gibime geliyor, ikinci bölüm iyi yükseliş yaşar ama. :D

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
Herkesin zevki farklı karışmak olmaz bu bodrum masalı dizisi taşıyacak oyuncu yok bana göre , Yüksek Sosyete bence zorlanmaz , ben filme bile yenilebilir diyorum, Allahtan kanal d bunu pazartesi gününe koymadı , Kırgın çiçekler için kolay lokma olurdu.