Son Bitirdiğiniz Yabancı Dizi Sezonu ve Yorumu

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
The Big Bang Theory 5. Sezon

Dizi çok güzel gidiyor. En sevdiğim diziler arasına girdi. :D
Amy sonradan geldi ama Sheldon'dan sonra en sevdiğim karakter olabilir. :D Özellikle Penny ile diyalogları harika. :D
Dizi için en korktuğum şey bozdu deniyor olması. Mutlaka bozmuştur ama izlenilmeyecek bir seviyeye düştüğünü sanmıyorum.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
The Big Bang Theory 5. Sezon

Dizi çok güzel gidiyor. En sevdiğim diziler arasına girdi. :D
Amy sonradan geldi ama Sheldon'dan sonra en sevdiğim karakter olabilir. :D Özellikle Penny ile diyalogları harika. :D
Dizi için en korktuğum şey bozdu deniyor olması. Mutlaka bozmuştur ama izlenilmeyecek bir seviyeye düştüğünü sanmıyorum.
Her dizi (birkaç istisna hariç) zamanla ilgi çekiciliğini kaybeder öyle çok bariz bir bozma falan yok ben 9. sezonu da bayılarak izledim. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bence mümkün. :D 5 bölüm güldürmezse ya da az güldürürse insan kıllanır bi. :D
Yok ya öyle şey olur mu. Yani bırakmaya sürükleyecek kadar olmaz. Demek ki pek sevmiyormuş diziyi o arkadaşın. :D

Arada daha zayıf bölümler çıkmıyor değil özellikle 8. sezonda ama mesela dizinin en yüksek puan alan bölümü 9. sezondaydı. 7. sezonda da efsane bölümler olduğunu hatırlıyorum. :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Game of Thrones 6. Sezon

Uzun uzun bir şey yazasım yok. Birkaç bölüm dışında bu sezonu pek beğenmedim, "geçiş bölümleri" ile doluydu. Dokuzuncu bölüm çok güzeldi, Hold the Door çok güzeldi onun dışında bir iki idare eden bölüm ve kalanları hatır için izlendi. Tabii bu güzel bölümlerin kısıtlı olması -HtD dışında- bir sezonda anlatılması gereken her şeyin tek bölüme sıkıştırılmasından kaynaklanıyor.

8/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,191
Puanı
1,061
versailles 1.sezon

getti getti getti güzelim henriette getti :T :T :T fransız @Çiğdem- lerin büyüleri sezon finalinde tuttu gibi .ss artık abisi ingiltere kralı mı düşman hollandalılar mı yoksa protestanlar mı öldürdü Allah bilir kızı zehirleyen her kimse Allah evlerine ateşler salsın .ss
ilk 2 bölüm çok sıkcııydı ama 10 bölüm olması ve türkçe dublajlı olması nedeniyle dişimi sıktım 4.bölümde açıldı zaten dizi :F 14.louis e direkt odaklanmadan 8-9 ismi başrole koyarak ilerliyor hikaye @destere sen izle bence sülüman 46 yıl tahtta kaldı diye neler dedin bu 72 yıl kalıyor:A 14. louis i vikings teki athelstan canlandırıyor, vikingsteki keşiş hayatın acısını burada her bölüm bir kadınla şaparak çıkartıyor :A @sürgünüm
beatrice 9. bölümde öldü kafası uçtu öyle gitti .ss çok entrigan bir kadındı negzel başbakanı da zehirlemişti.ss
neyse bu dizide de ispanyadan gelen kraliçe çok soğuk henriette o açığı kapıyordu öölmeyeydi iyiydi :(
montcourt hem iğrenç hem de vazgeçilmezi o da mefta oldu sezon finalinde
hain rohan çıktı ben şok ben iptal oldum o an
bu arada my deki malkoçoğlu -aybige aşkını kopyalamış fransızlar fark-ı tims @Forumdash :A

ilk sezona pointim: 8.6
@Yiğitt @eskici @Harunnn60 @MayısKralı izleyin bence türkçe dublaj 50 dk den 10 bölümcük :D @denizz19 zaten izler pembe dizi kıvamında dizi :F
dsfgrdfgdf.jpg

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
versailles 1.sezon

getti getti getti güzelim henriette getti :T :T :T fransız @Çiğdem- lerin büyüleri sezon finalinde tuttu gibi .ss artık abisi ingiltere kralı mı düşman hollandalılar mı yoksa protestanlar mı öldürdü Allah bilir kızı zehirleyen her kimse Allah evlerine ateşler salsın .ss
ilk 2 bölüm çok sıkcııydı ama 10 bölüm olması ve türkçe dublajlı olması nedeniyle dişimi sıktım 4.bölümde açıldı zaten dizi :F 14.louis e direkt odaklanmadan 8-9 ismi başrole koyarak ilerliyor hikaye @destere sen izle bence sülüman 46 yıl tahtta kaldı diye neler dedin bu 72 yıl kalıyor:A 14. louis i vikings teki athelstan canlandırıyor, vikingsteki keşiş hayatın acısını burada her bölüm bir kadınla şaparak çıkartıyor :A @sürgünüm
beatrice 9. bölümde öldü kafası uçtu öyle gitti .ss çok entrigan bir kadındı negzel başbakanı da zehirlemişti.ss
neyse bu dizide de ispanyadan gelen kraliçe çok soğuk henriette o açığı kapıyordu öölmeyeydi iyiydi :(
bu arada my deki malkoçoğlu -aybige aşkını kopyalamış fransızlar fark-ı tims @Forumdash :A

@Yiğitt @eskici @Harunnn60 @MayısKralı izleyin bence türkçe dublaj 50 dk den 10 bölümcük :D @denizz19 zaten izler pembe dizi kıvamında dizi :F
Ekli dosyayı görüntüle 51506
Erotizm var mi bari :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
versailles 1.sezon

Ekli dosyayı görüntüle 51506
Ayyy bu dizi sex sahneleriyle gündeme gelen dizi değil mi:F İlk bölüme bakmiştim heriflerin saçları upuzun karı mı erkek mi derken şeyden farksız:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,191
Puanı
1,061
Ayyy bu dizi sex sahneleriyle gündeme gelen dizi değil mi:F İlk bölüme bakmiştim heriflerin saçları upuzun karı mı erkek mi derken şeyden farksız:F
dikkatini çeken kısma bak @Yiğitt le çok mu takılıyon sen :F
hayır sex sahnelerinden önce fransa tarihini anlatan dizi nasıl ingilizce olarak çekilir diye gündeme geldi :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
dikkatini çeken kısma bak @Yiğitt le çok mu takılıyon sen :F
hayır sex sahnelerinden önce fransa tarihini anlatan dizi nasıl ingilizce olarak çekilir diye gündeme geldi :F
Sex sahneleriyle geldi gündeme:F
Kankim sonuçta, tabi takılıyoruz @Forumdash :love1: :bhr:
İzleme bu diziyi yiğitt'cim çok kötü göz zevkin kalmaz:F Bu @xemrexxx nerde tozlu tarihli dizi var nerde +18 var gidip izliyor:A sonra sana bana laf atıyor:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,191
Puanı
1,061
Sex sahneleriyle geldi gündeme:F

İzleme bu diziyi yiğitt'cim çok kötü göz zevkin kalmaz:F Bu @xemrexxx nerde tozlu tarihli dizi var nerde +18 var gidip izliyor:A sonra sana bana laf atıyor:F
Kankim sonuçta, tabi takılıyoruz @Forumdash :love1: :bhr:
bnm de dönem dizi listemde ilk 10 a girmez bölüm başı 2.7 milyon euro verip bu diziyi yapmak zor iş :F
ayrıca her ne ka idare eder olsa da karadayıdan iyidir:A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Shingeki no Kyojin sezon 1

Yaklaşık 2.5 günde 25 bölüm izleyerek kendi rekorumu kırmış bulunuyorum. Death Note kadar olmaz diyordum ama sürükleyicilikte hiç abartmıyorum Death Note'u 10'a katlar. Kurgu ve diğer yönlerden de hiç eksiği yok hatta fazlası var. Müthiş replikler, destansı macera, epik bilim kurgu! The Walking Dead'den çok daha mükemmel bir kurgu. Titanların saldırısı altında hayatta kalmaya çalışan son insan topluluğu, üstelik baş karakteri Eren adlı Türk!..

İkinci sezon 2017 gibi gelecekmiş. Keşke bir çırpıda bitirmeseydim, çok pişman oldum böylesine bir lezzeti anında yiyip bitirdiğim için. Sırıtarak bakan aptal titanları bile özleyeceğim, unutulmayacak bir macera hiç şüphesiz. Hele 17 ile 21 arası öyle bir boyuta ulaşıyor ki dizi yok böyle bir şey! Az kalsın Lost seviyesine çıkaracaktım, o biçim bir kalite. Şimdilik kesinlikle enlerim arasına Amerikan dizileri de dahil olmak üzere ilk 5'e girdi, üzerinden biraz zaman geçince etkisinin kalıcışığına göre en nihai sıralamamı belirleyeceğim, elbette ikinci sezonu da iple çekiyorum. Mangası 80 küsür bölüm olmuş ama mangadan zevk almam, mis gibi kalitede anime dururken. Manga yüzünden spoiler yeme tehlikesi var bir de.

Açıklanmamış merak ögesi olarak birçok soru geride kaldı, yüzlerce teori üretmek mümkün. Kesinlikle Lost gibi, Lost da aynı böyleydi. Konu olarak The Walking Dead'a, bilim kurgu ve epik olarak Lost'a, zeka işi kurgu olarak Death Note'a çok yakın bir seri.

Dehşet, vahşet, insanlık ve savaş! İzleyin izletin (çocuklar hariç), Death Note'dan yer yer çok daha üstün bir anime olduğunu kesinlikle söyleyebilirim, bir kez daha tavsiye ediyorum böylesine olağanüstü bir hazineyi izlemeden yaşamak büyük kayıp olurdu. @MEnes @HeisenBerg @Forumdash ne yazık ki forumda başka anime izleyen yok sanırım, hep o kahrolası ön yargılar :) Eğer bu seriyi layıkiyle uyarlayacak olsalardı GOT'u bile geçerdi her anlamda.

9.9/10